Знищення спор цвілі

Головна » Знищення спор цвілі
дезінфекція від спор цвілі, знищення спор у повітрі

Послуга очищення приміщення від спор

Послуга очищення від спор цвілі – це м’яка, безпечна для людини спорицидна обробка, яку проводять для зниження алергії на цвіль, підвищення імунітету та запобігання розвитку цвілі в приміщенні.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Що вбиває спори плісняви

Спеціальна спорицидна обробка приміщення спрямована на знищення спор плісняви і являє собою окремий, зазвичай завершальний етап операції з видалення грибка. Спори цвілі стійкі до зовнішнього впливу, вони витримують кип’ятіння за температури 1200С протягом до 15 хвилин, стійки до багатьох хімічних речовин можуть пережити вплив іонізуючого випромінювання. Нещодавні дослідження встановили той факт, що спори плісняви можуть кілька років зберігати життєздатність навіть у відкритому космосі. Через таку живучість, ефективні та безпечні способи знищити спори пліснявих грибів не так багато.

Як фінальний етап обробки від плісняви, приміщення заповнюється газоподібним озоном ефективної концентрації. Озон широко застосовується в медицині та промисловості, як дезінфікуюча речовина, що входять в одну групу «кисневмісних» з перекисом водню. На відміну від інших дезінфікуючих речовин, озон має унікальне поєднання хімічних властивостей, що робить його практично незамінним:

  • озон одна з небагатьох речовин, які застосовуються при газовій стерилізації в лабораторіях;
  • озон за своїми властивостями ефективніший, ніж хлор;
  • озон знищує дріжджі, плісняві гриби та їх спори;
  • озон безпечний для людини та не викликає алергії.

Може здатися, що застосування озону для дезінфекції – рішення досить незвичайне та спірне, але це зовсім не так. Перший генератор озону був створений засновником такої серйозної компанії як Siemens, Вернером фон Сіменсом в 1857 році, а промислове застосування озону почалося в 1898 з дослідної установки з озонування води. Нині озон широко застосовується у харчовій промисловості: озоном дезінфікують упаковку молочних продуктів, обробляють перед упаковкою питну воду. Дуже часто озонування замінює хлорування води, як ефективніший і безпечніший для людини спосіб дезінфекції.

Чим небезпечні спори плісняви

Спори плісняви ​​– один із факторів негативного впливу плісняви ​​на організм людини. Потрапляючи в дихальну систему, спори можуть викликати сильні алергічні реакції, провокувати захворювання органів дихання, потрапляючи на слизові оболонки та шкіру, викликати подразнення. Можливо, доросла здорова людина при короткостроковій дії не відчує будь-яких виражених наслідків для здоров’я, але згодом при постійному впливі спори плісняви ​​можуть значно знижувати імунітет і стати причиною виникнення інших захворювань.

Крім алергічних реакцій, проникаючи у тканини легені, суперечки цвілі здатні викликати тяжкі захворювання органів дихання: астми, пневмонії. Попадання спор цвілі разом із продуктами харчування у шлунково-кишковий тракт може викликати серйозні порушення у роботі органів травлення.

Знищення спор цвілі озоном

Крім знищення спор цвілі, обробка приміщення озоном має дві величезні переваги:

  • озон нейтралізує всі алергени у приміщенні;
  • озон окислює токсичні речовини.

З точки зору хімії процес обробки озоном наступний: під дією електричного струму, атмосферний кисень, що складається з двох атомів, розпадається і рекомбінується в молекулу з трьох атомів – О3. Озон речовина активна та нестійка, тому досить швидко знову розпадається на кисень, проходячи фазу активнішого атомарного стану. Атомарний кисень набагато активніший, ніж атмосферний, тому озон у багато разів прискорює процеси, що проходять за участю атмосферного кисню.

Наприклад, ви придбали нові меблі, які неприємно пахнуть лаком. У природних умовах запах під дією атмосферного кисню меблів вивітриться, припустимо, через півроку, тоді як такого ж ефекту можна досягти за кілька годин обробки озоном.

Додаткові послуги