Знищення комах у Києві

Головна » Знищення комах у Києві
дезинсекция, уничтожение насекомых: клопов, тараканов

Послуга знищення комах

Втомилися від нескінченної боротьби з комахами? Звертайтеся, наші фахівці індивідуально підбирають препарати без резистентності. Використовуємо лише безпечні для людей та домашніх тварин засоби.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Дезінсекція (знищення комах)

Дезінсекція – це звільнення приміщень від клопів, тарганів та інших шкідливих комах. Вона передбачає комплексну цілеспрямовану обробку ефективними складами, які впливають і зрілих особин, і личинок. Якщо самостійне порятунок від прусаків, клопів та ос займає багато сил і часу, а результат часто розчаровують, професійна дезінсекція із застосуванням інноваційних технологій – процес порівняно швидкий і практично безпечний. Щодо ціни послуги дезінсекції, вона цілком доступна. Багато клієнтів визнавали, що наша робота обійшлася дешевше за той небезпечний засіб, який раніше був куплений для безуспішної самостійної боротьби з комахами.

Чому варто поспішити з дезінсекцією

Поява в оселі клопів, тарганів чи мурах відразу викликає великий дискомфорт, а якщо на балконі чи ганку раптом з’являється осине гніздо, спокій можна втратити надовго. Самостійно справлятися з грабіжниками – заняття трудомістке, небезпечне і часто малоефективне. Достатньо отруїти комах і зітхнути з полегшенням, як вони з’являються знову. Наші фахівці позбавлять вас неприємних гостей, подбавши також про те, щоб вони не поверталися якомога довше. Ми використовуємо сучасні високоефективні препарати та підходи, що дозволяють видалити комах-шкідників дуже недовго.

Етапи дезінсекційних робіт

Стандартна процедура дезінсекції житлових приміщень передбачає злагоджену поетапну роботу спеціалістів. Для початку визначаються місця обробки, які звільняються від меблів та різних необхідних у господарстві предметів. Потім підбирається засіб та його необхідна концентрація. Далі послідовно обробляються кухня, санвузли, комори, ніші та інші місця розмноження та скупчення комах. Додатково ми пропонуємо послугу озонування для повної дезінфекції та видалення неприємних запахів. За бажанням замовників ми також проводимо дезодорацію простору після дезінсекції тарганів.

Служба знищення тарганів

Знищення тарганів у житлових, офісних, громадських та різноманітних комерційних приміщеннях – дуже популярна послуга, яку наша служба дезінсекції надає щодня. У більшості випадків заявки оформляються вже після того, як витрачено чимало годин, сил, грошей і нервів на рішучу боротьбу з комахами. Таргани чудово пристосовуються до умов середовища та успішно мігрують по місцях скупчень усілякої органіки – особливо вони люблять приміщення, де зберігаються продукти, і накопичуються відходи їжі. Темряву прусаків можна виявити в каналізаційних стоках і у вентиляційних шахтах, звідки вони успішно переходять ближче до їжі і людей, приносячи з собою різні патогенні мікроорганізми.

Служба знищення тарганів з нашої компанії проведе дезінсекційні роботи в місцях, куди непрофесіонал не дістанеться. При цьому видалені будуть не тільки самі таракани, але і яйця, що не розвинулися. Такого ж ефекту буде досягнуто при усуненні інших комах. Ми використовуємо перевірені кошти з доведеною ефективністю, які не йдуть у порівнянні з тими, що пропонуються на масовому ринку. Простіше відразу викликати службу дезінсекції та довіритися професіоналам. Ціна дезінсекції визначається індивідуально, виходячи зі стану, площі та цільового призначення приміщень. Як правило, знищення комах займає не більше двох годин, після чого ви повернетеся в чисте приміщення і забудете про неприємні «прибульці».

Знищення клопів: оперативність має значення

Якщо в будинку завелися клопи, не варто справлятися з ними самостійно – ви лише витратите час і дозволите шкідливим комахам окупувати вашу територію, залишаючи на вашому тілі все більше слідів у вигляді укусів. Сильне печіння, інколи ж і алергічні реакції – такі наслідки перебування клопів у домі. На жаль, клопи в Києві – не така вже й рідкість, і швидку перемогу над ними здобувають ті, хто швидко викликають службу дезінсекції. Наші професіонали швидко знешкодять підступних комах, здатних пристосовуватися до будь-яких умов і розмножуватися із завидною швидкістю, чудово почуваючи себе в ледь помітних тріщинах, складках постільної білизни, речах, між ворсинками килимів та покривал.

Перед знищенням клопів наші фахівці ретельно готують приміщення, з яких необхідно винести продукти харчування, косметику та засоби особистої гігієни. Дезінсекцію ми проводимо за допомогою генератора туману – унікальної аерозольної технології, яка дозволяє знищити дорослих клопів та їх личинок навіть у найбільш важкодоступних місцях. У фіналі приміщення ретельно провітрюється. Ми вдячні нашим замовникам за відгуки, де вони звертають увагу на якість, злагодженість та швидкість нашої роботи. Але головне, що після дезінсекції клопи більше не докучають мешканцям приміщень, де проводили дезінсекцію наші фахівці.

Дезінсекція мурах та знищення ос у Києві

Знищення мурах – особлива технологія, яка потребує як сучасних хімічних засобів, а й особливих знань. Насамперед, ми виконуємо ретельну підготовку приміщення та визначаємо маршрути переміщень крихітних комах, які завжди рухаються однією і тією ж траєкторією. Саме вона стає мішенню дезінсекції.

При виявленні скупчення шершні або осиних гнізд службу дезінсекції варто викликати негайно. Важливо пам’ятати, що вирішення проблеми народними засобами загрожує укусами і навіть викликом «швидкої допомоги». Ризикувати точно не варто – наші фахівці виїдуть за будь-якою адресою, щоб вирішити проблему швидко та безпечно. Професіонал швидко оцінить розташування гнізд і підбере спеціальний склад, щоб позбавити вас комах за один раз і без загроз для здоров’я. Дезінсекція – це робота, яку підготовлені фахівці виконають за лічені години з урахуванням усіх нюансів, турботою про безпеку та гарантією якості.

Додаткові послуги