Зйомка тепловізором

Головна » Зйомка тепловізором
тепловізійне обстеження будинку, квартири, зйомка тепловізором

Послуги тепловізійної зйомки

Послуга термографії – незамінна для перевірки теплоізоляційних властивостей матеріалу, роботи приладів, якості електричних з’єднань, пошуку труб, елементів теплої підлоги, вологих ділянок стін. Звертайтесь.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Тепловізійне обстеження будинку

Тепловізійне обстеження з використанням тепловізора Flir – послуга, яка в умовах постійного зростання комунальних тарифів виявляється більш ніж актуальною. Як показує практика, обстеження будівель тепловізором для виявлення тепловтрат і подальше вжиття заходів щодо утеплення дозволяють суттєво покращити мікроклімат у приміщеннях і при цьому значно знизити рахунки за тепло та електрику.

Навіщо потрібне обстеження будинку тепловізором

Обстеження тепловізором допомагає з’ясувати, як саме і наскільки раціонально використовується енергія, виявити місця витоку тепла та причини втрат. Проведення такого обстеження є основою модернізації наявної системи. Проведення аудиту тепловтрат з використанням інфрачервоної камери (тепловізору) дозволяє виявити можливі будівельні помилки та проблеми всередині будівлі за допомогою теплового зображення різних поверхонь.

Фахівець з тепловізійної зйомки зможе визначити закономірності в поверхневих температурах для того, щоб описати особливості передачі тепла через випромінювання, конвекцію та теплопровідність. Метод тепловізійного обстеження передбачає порівняння температури різних ділянок поверхонь. Отриманний в інфрачервоному режимі, на підставі різниці кольорів, знімок дозволяє судити про те, які зони є найбільш проблемними. Варто підкреслити, що лише тепловізійний контроль допоможе визначити температуру поверхні і вказати основні зони витоку тепла, а значить, пріоритетні місця для утеплення.

Наступні етапи – аналіз ситуації та конкретні заходи щодо зниження тепловтрат. Це може бути, наприклад, герметизація вікон, дверей, дахів, труб, усунення несанкціонованих підключень, усунення засмічення в опалювальних системах, утеплення фасадів тощо.

Тепловізійний огляд приміщень різного призначення

Фахівець з тепловізійної зйомки, маючи в арсеналі високоточну техніку від провідних виробників, зможе виявити всі втрати в будівлі будь-якого призначення.

Якщо це квартира, неодмінно перевіряються:

  • герметичність вікон, дверей, балконів та лоджій;
  • ефективність радіаторів та теплої підлоги;
  • виявлення місць, де вже з’явився грибок чи ризик виникнення плісняви;
  • перевірка ефективності виробленого утеплення під час ремонту;
  • аналіз функціональності вентиляційної системи.

У котеджах та приватних будинках, крім цього, аналізується робота опалювальних котлів із перевіркою зон нагріву котла та аналізом характеру нагріву газових каналів. У комерційних та громадських приміщеннях під час тепловізійного огляду перевіряються повітропроводи та інші системи під тиском на предмет можливих витоків, робота нагрівачів та холодильних установок, проводиться тепловізійний огляд приміщень, дахів, фасадів, перекриттів.

Борючись за збереження тепла, багато хто прагне встановити системи ізоляції, покликані захистити приміщення від теплообміну з навколишнім середовищем та сприяти підтримці внутрішньої температури. Але важливо, щоб утеплювачі були встановлені правильно, без так званих містків холоду, що утворюються на стиках або в щілинах. Перевагами обстеження за допомогою тепловізора є порівняльна простота застосування приладу, продуктивність та достовірність отриманих даних. Замовлення аудиту теплових втрат або проведення контролю за допомогою тепловізора виправдане економічно та дозволяє виявити ділянки теплових втрат швидко та без великих витрат.

Додаткові послуги