Земляні роботи

Головна » Земляні роботи
земляні роботи вручну, доступна ціна, прайс-лист

Виконуємо земляні роботи

Невелика зливна яма на дачі або котлован під фундамент багатоповерхового будинку – ми виконуємо земляні роботи будь-якого масштабу. Звертайтесь, наші співробітники підберуть необхідну техніку та нададуть робітників.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Земляні роботи: доступна ціна за куб.

Земляні роботи – це основний етап будівництва практично кожного типу об’єктів. Скрізь, де потрібні операції з ґрунтом, зміна рельєфу та перенесення обсягів землі, вдаються до цієї категорії завдань. Спектр земляних робіт досить великий і включає низку операцій, які виконуються з ґрунтом. Щоб швидко та головне – правильно виконати подібні завдання, потрібна допомога фахівців у цій галузі.

Земляні роботи вручну

Даний вид послуг включає великий обсяг завдань, які необхідно виконати із ґрунтом на території. З цієї причини розцінки на земляні роботи встановлюються відповідно до типу вироблених завдань, а також їх обсягу. Чим він більший, тим вища вартість.

Зазвичай до складу земляних робіт включають велику групу операцій:

 • вертикальне планування ділянки;
 • розробка котлованів, траншей, ям різного призначення;
 • операції із забезпечення водовідведення з території, зниження рівня ґрунтових вод;
 • загальний благоустрій ділянки, вивезення зайвого ґрунту чи навпаки – засипання відсутніх обсягів;
 • якщо необхідно, прибирання території після закінчення земляних робіт.

У деяких випадках застосовується розпушування землі, а також розробка поверхонь, що включають кореневу систему дерев.

Найчастіше використовуються роботи, пов’язані з організацією котлованів і траншей. Котлованами називаються порожнини землі, ширина яких починається з позначки 3 метри. Траншеї, своєю чергою, значно менше. Вони використовуються для організації стрічкових фундаментів, земляних каналів для комунікацій та аналогічних завдань. Варто зазначити, що при облаштуванні основ майбутніх будівель, враховується поверховість та наявність підземних експлуатованих майданчиків (підвали). У таких випадках траншеї або котловани облаштовуються відповідно до характеристик конструкцій, для яких вони призначені.

У прайсі на земляні роботи нашої фірми подібні послуги займають окреме місце через їхню популярність. У цю категорію також варто додати ями – вертикальні отвори в ґрунті, габарити яких істотно менші за їх глибину. В основному вони використовуються для встановлення та подальшого бетонування вертикальних конструкцій: стовпів, вуличної освітлювальної апаратури тощо.

Планування ділянки об’єднує всі операції, які виконуються для зміни рельєфу території. Це вирівнювання землі чи навпаки – створення перепадів висот. Одночасно постає питання про транспортування ґрунту на майданчик чи від нього.

Варіанти виконання земляних робіт

Існує два типи здійснення земельних робіт:

 • механізований, за допомогою спеціальної техніки: трактори, екскаватори та аналогічна техніка;
 • ручний.

Останній варіант найчастіше використовується під час проведення робіт на відносно невеликих ділянках. Ручний метод раціональніший у такому випадку. При цьому всі операції (крім транспортування обсягів ґрунту) виконує бригада робітників. Ціна на земляні роботи вручну нижча, оскільки немає потреби виділяти бюджет на паливо та обслуговування великої техніки. На великих будівництвах застосовується лише спецтехніка.

Чому при виконанні земляних робіт важлива якість

Багато замовників помилково недооцінюють відповідальність цієї категорії послуг. Особливо цьому сприяють несумлінні підрядники. Встановлюючи низьку вартість земляних робіт, бригади розраховують лише потік замовників, ігноруючи у своїй якість надання послуг.

Насправді, від рівня виконання цієї категорії операцій безпосередньо залежить подальше будівництво, особливо – зведення будівель. Наприклад, погано підготовлені траншеї під фундамент не дозволять провести нормальну заливку згідно з будівельними стандартами. Згодом така основа стане джерелом проблем для всієї конструкції.

Компанія пропонує професійний підхід. Замовляючи у нас земляні роботи у Харкові, клієнт отримує:

 • суворе дотримання будівельного плану;
 • якість послуг – ми контролюємо кожен етап робіт задля досягнення точного результату;
 • оперативність – об’єкт буде завершено в обумовлений з клієнтом термін;
 • ціни на наші послуги.

Прайс-лист на земляні роботи розміщено в розділі ціни. Звертайтесь до нас за допомогою у сфері земельних робіт.

Додаткові послуги