Захист від плісняви

Головна » Захист від плісняви
нанесення на стіни захисту від плісняви

Послуга захисту від плісняви

Послуга захисту від плісняви є актуальною тоді, коли потрібно захистити будівельні конструкції від руйнування пліснявими грибами. Звертайтеся, наші співробітники використовують найсучасніші методи захисту від плісняви.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Захисту стін від плісняви та грибка

Захист від плісняви та грибка – комплекс заходів, спрямованих на запобігання появі та розвитку на оздоблювальних матеріалах та конструкційних елементах житлових та комерційних будівель пліснявих грибів. Зусилля захисту від цвілі спрямовані на виключення факторів, що сприяють її розвитку, а саме:

  • наявність води, яка потрібна на харчування всіх видів грибів;
  • наявність поживних речовин;
  • дотримання певних показників мікроклімату.

Захист від плісняви не варто плутати з профілактичними заходами щодо запобігання появі плісняви. У першому випадку передбачається проведення додаткових заходів, коли гарантовано виключити причини появи цвілі неможливо. Під профілактикою мається на увазі виключення самих факторів, що зумовлюють ураження оздоблювальних матеріалів цвілевими грибами. Залежно від способів впливу, методи захисту від цвілевих грибів можна поділити на фізичні та хімічні.

Фізичні методи захисту від плісняви

Фізичні методи захисту від цвілі та грибка поєднують усі види змін параметрів мікроклімату в приміщенні з метою знищення спор цвілі або створення вкрай несприятливих умов для розвитку цвілевих грибів. До фізичних методів можна віднести стерилізацію та спорицидну обробку відкритих поверхонь ультрафіолетовим або іонізуючим випромінюванням, обробку поверхонь високою температурою, перегрітою парою та ін.

Хімічні методи захисту від грибка

Хімічні методи захисту від плісняви передбачають нанесення стійких захисних покриттів, як з метою повної або часткової нейтралізації факторів, що сприяють розвитку цвілевих грибів, так і з метою нанести на поверхню такі хімічні сполуки, які зроблять розвиток цвілевих грибів на них неможливими.

Як приклад, можна навести всім знайомі «народні засоби» боротьби з пліснявою: нанесення на стіни вапна, обробка стін розчином мідного купоросу та ін. В даний час випускається цілий ряд, як універсальних засобів захисту, так і препаратів, створених для захисту матеріалів від ураження цвілевими грибами.

Німецька компанія PUFAS, лінійку продукції для видалення цвілі та захисту від цвілевих грибів, яку ми активно використовуємо у своїй роботі, розробила цілу серію засобів захисту від цвілі, що застосовується під час циклу виконання будівельних робіт.

Захист від плісняви PUFAS Glutoclean – універсальний засіб без запаху для захисту від плісняви та грибка, підвищення вологостійкості житлових приміщень. Призначений для використання після препарату для видалення плісняви, для довгострокового захисту оздоблювальних матеріалів.

Фунгіцид від плісняви та грибка PUFAS може застосовуватися у розведеному вигляді самостійно, як для профілактичної обробки гігроскопічних поверхонь, так і для обробки поверхонь, пошкоджених пліснявою. Фунгіцид можна додавати в будь-які будівельні розчини на водній основі: водоемульсійну фарбу, шпалерний клей, ґрунтовку та ін.

Грунтовка від цвілі PUFAS Glutoclean є ґрунтовкою глибокого проникнення, крім основного призначення – створення на матеріалі шару з високою адгезією, містить речовини, що перешкоджають розвитку цвілі. Може використовуватися для зміцнення пухких основ.

Шпаклівка від цвілі PUFAS Glutoclean призначена для вирівнювання стін у вологих приміщеннях, схильних до утворення цвілі та грибка. Завдяки своїм захисним властивостям не вимагає додавання додаткових захисних речовин.

Фарба від плісняви PUFAS Glutoclean – це біла матова фарба з властивостями довготривалого захисту від плісняви та зеленого нальоту у приміщеннях з підвищеною вологістю. Може виступати як у ролі фінішного шару, так і наноситися поверх поверхонь, пофарбованих іншими дисперсійними фарбами.

Додаткові послуги