Вивіз будівельного сміття

Головна » Вивіз будівельного сміття
вивіз будівельного сміття з вантажниками

Послуга з вивезення будівельного сміття

Не знаєте, куди подіти сміття після ремонту? Звертайтесь, наші співробітники компактно його складуть, акуратно винесуть та вивезуть. При необхідності приберуть приміщення, занесуть будматеріали, обладнання та меблі.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Вивіз будівельного сміття з вантажниками

Якого б масштабу ремонт не затівався: дрібний косметичний, капітальний чи реконструкція цілого комплексу будівель, єдина важлива та клопітка операція, яку важко виключити чи обійтися самотужки – це вивіз великогабаритного та будівельного сміття. Наші співробітники: вантажники, такелажники, різнороби допоможуть у вивезенні сміття, прибирання приміщення після ремонту або прибирання території, після проведення будівельних робіт швидко та за доступною ціною.

Як за правилами вивозиться будівельне сміття

Часто можна бачити, як недобросовісні мешканці будинку складають будівельне сміття, яке не поміщається у сміттєві баки, біля них. Це грубе порушення чинних правил. Прибирання та вивезення будівельного сміття не входить до обов’язків ні безпосередньо двірників, не комунальних служб загалом. Хоча в Харкові існує практика розміщення в спальних районах великих контейнерів для великогабаритного сміття, часто вони моментально заповнюються, часто листям, гілками, а в більшості випадків їх просто неможливо знайти, навіть розпитавши старожил.

Тому старі вікна та двері, зламані меблі, залишки лінолеуму та інше габаритне будівельне сміття, які не поміщаються в баки для сміття повинні вивозитися мешканцями самостійно. Певні проблеми періодично виникають зі спробою утилізувати залишки цементу або шпаклівки, змиваючи їх у каналізації. Результатом такого “раціоналізації” можуть стати затоплені фекаліями квартири нижніх сусідів та серйозні матеріальні витрати.

На нашій практиці були випадки, коли змитий у каналізацію будівельниками цемент забив каналізаційний стояк, у будинку, який тільки-но був зданий в експлуатацію, що призвело до затоплення нечистотами цілого поверху підземного паркінгу з припаркованими автомобілями преміум сегменту.

Великогабаритне будівельне сміття утилізується на спеціальних полігонах, на яке доставити його самостійно неможливо, навіть якщо у вас є підходящий для перевезення транспорт. Для утилізації будівельного сміття потрібен спеціальний дозвіл на в’їзд на полігон.

Прибирання та вивезення будівельного сміття

До великогабаритного та будівельного сміття, з вивозом якого найчастіше доводиться стикатися, можна віднести:

  • залишки лінолеуму;
  • старі вікна, двері, двері;
  • душові кабінки, що були демонтовані;
  • великі шматки скла;
  • старі меблі.

Нерідко все це звалено в одну купу і потребує особливого підходу до утилізації. Меблі повинні бути розібрані, частини розібраних меблів компактно зібрані та пов’язані разом. Варто також враховувати, що винесення нераціонально складеного сміття може значно скоротити корисний об’єм у кузові вантажного автомобіля і тим самим значно підвищити вартість вивезення.

Вивіз будівельного сміття: нюанси

Відома приказка говорить: “Диявол криється в деталях”. Нюанси вивезення будівельного сміття в переліку операцій та додаткових послуг. Наприклад, заощадивши на фасуванні та упаковці сміття, можна не вкластися в об’єм кузова вантажівки, що вимагатиме виконання додаткового рейсу. Важливою є така, начебто, природна операція, як прибрати вантажникам після себе. Далеко не всі компанії заохочують подібну діяльність своїх співробітників і вважають це додатковою послугою прибирання під’їзду з окремою оплатою.

Велике значення має і те, яким чином розраховується ціна послуги з вивезення сміття: оплата відбувається погодинно, відрядно, оплата вважається за кожний поверх або за винесений предмет. Всі ці нюанси будує також враховувати та промовляти, спілкуючись з менеджером під час замовлення по телефону.

Додаткові послуги