Видалення запахів в Одесі

Головна » Видалення запахів в Одесі
видалення запаху котячої сечі, сигарет, вогкості, після пожежі

Послуга видалення стійких запахів

Не знаєте як позбутися від запаху фарби? Продукти згоріли на плиті або зіпсувалися прямо в холодильнику? Квартиранти курили кальян? Звертайтеся, наші фахівці без сліду видаляють найстійкіші запахи.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення неприємних запахів у квартирі

Вилучення запахів у приміщеннях – відносно нова для Одеси послуга, адаптована на українському ринку на основі досвіду ресторанного та готельного бізнесу Європи. Вона стає все більш затребуваною у міру того, як з’являється більше інформації про вплив різних запахів на організм людини. Наша компанія – одна з перших в Україні команд професіоналів, які використовують знання та інноваційні технології для вирішення найскладніших завдань. Навіть якщо у вашому приміщенні суцільний сморід, який не вивітрюється за максимуму зусиль, ми знайдемо спосіб ідеально очистити повітря.

Нові технології видалення запахів

Згідно з третім законом англійського футуролога Кларка, будь-яка досить розвинена технологія практично нічим не відрізняється від магії. Слід зазначити, вражаючі наукові досягнення стосуються як ракет і електромобілів, а й унікальних рішень підвищення якості життя.

Серед них – і серія препаратів Odorgon, що зв’язують будь-яку органіку в повітрі, і вже звичні багатьом технології гарячого та холодного туману, що забезпечують дрібнодисперсне розпилення, та професійні генератори, що виробляють озон у високих концентраціях. Все це порівняно недавно здавалося фантастикою, а зараз успішно слугує людям.

Саме такий інноваційний комплекс ми використовуємо для усунення неприємних запахів в Одесі. І неважливо, про який сморід йде мова – запах гару, фарби, смол, нових або, навпаки, несвіжих меблів, тютюну, кальяну, парфумів або навіть про трупний запах. Наші підходи дозволяють повернути приємний аромат свіжості у занедбане житло, де спочатку прорвало каналізацію, а потім сталася пожежа. І все це – лише за кілька годин.

Професійне видалення запахів: основні етапи

Стратегія боротьби з неприємними запахами визначається після вивчення ситуації та визначення джерел сморід. У найбільш занедбаних ситуаціях ми виконуємо комбіновану обробку, яка може бути і три-, і навіть чотириетапною. Спочатку визначаються джерела запаху та локально обробляються професійними засобами дезінфекції.

При проникненні смердючих речовин глибоко в будівельні матеріали наноситься спеціальний бар’єрний шар, після чого очищається повітря з використанням Odorgone. Повне знезараження та дезодорація виконується за допомогою озонування чи обробки сухим туманом.

Усі хімічні засоби, що застосовуються для видалення запахів в Одесі, схвалено МОЗ України. Ми використовуємо професійні сертифіковані озонатори, які здатні забезпечити повну дезінфекцію приміщень. Будучи найпотужнішим окислювачем, озон проникне в кожну лужок і отвір, нейтралізуючи всі джерела неприємних ароматів, а заразом віруси, бактерії та суперечки цвілі. Після завершення роботи такого приладу ви повернетеся до приміщення з легким ароматом свіжості та чистоти, в якому взагалі не залишиться шкідливої органіки.

Знищення запахів: застереження

Багато людей, намагаючись позбутися сморід, купують цілі набори освіжувачів повітря, пахощів, ароматних свічок і рясно розпорошують і спалюють їх у приміщенні кілька разів на день. Це рішення не лише витратне та неефективне, а й несе загрозу здоров’ю. Освіжувачі не здатні вирішити проблему, обмежившись нетривалим «маскуванням», а в найгірших випадках забезпечивши зовсім нестерпний смердюче-отруйний букет.

Згідно з науковими дослідженнями, людина може розрізнити близько трильйона запахів, у тому числі і в гранично малих концентраціях. Таким чином мудра природа подбала про наш захист, адже, крім задоволення від приємних ароматів, нюх служить для попередження про загрозу – наприклад, наявність у повітрі отруйних речовин.

Спори грибка, розкладання органіки, всілякі отрути мають специфічний запах, і щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я, розбиратися з його джерелом треба якнайшвидше, не витрачаючи час і гроші на використання маскуючих ароматів. Наприклад, причиною появи запаху цвілі є постійна підвищена вологість повітря в приміщенні, і зниження вологості – гарантія того, що із запахом буде покінчено назавжди. У пошуку причин підвищеної вологості допоможе обстеження будинку тепловізором, що дозволяє виявити непомітні для ока вологі ділянки стін.

Якщо у приміщенні знаходиться дитина, літня людина або доросла з ослабленим імунітетом, усунення запахів не повинно відкладатися навіть на тиждень.

Звернувшись до нашої компанії, ви можете бути впевнені, що роботу на вашому об’єкті виконуватимуть фахівці з хімічної освіти, які зможуть точно розрахувати режим обробки. Якщо неприємний запах залишиться після наших зусиль, повторний комплекс ми виконаємо зі значними знижками.

Додаткові послуги