Видалення запахів у Львові

Головна » Видалення запахів у Львові
видалення запаху котячої сечі, сигарет, вогкості, після пожежі

Послуга видалення стійких запахів

Не знаєте як позбутися від запаху фарби? Продукти згоріли на плиті або зіпсувалися прямо в холодильнику? Квартиранти курили кальян? Звертайтеся, наші фахівці без сліду видаляють найстійкіші запахи.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення неприємних запахів у квартирі

Видалення запахів у приміщеннях чи дезодорація – порівняно нова для Львова послуга, адаптована на основі європейського готельного та ресторанного бізнесу. Їй ще доведеться отримати широкий розвиток, але всі, хто вже встиг замовити такий сервіс, змогли гідно оцінити його.

Наша компанія стала надавати таку послугу однією з перших в Україні, а в окремих регіонах є абсолютним піонером. Ми встигли накопичити цінний досвід і знання, що дозволяють вирішити завдання, які справляють враження нездійсненних. Навіть якщо в будинку змішалися запахи ремонту, свіжих меблів і парфумів, що пролилися, ми точно виправимо ситуацію, не кажучи вже про сморід після тривалого куріння тютюну і кальяну. Довіривши нам усунення запаху після пожежі, аварії каналізації, неакуратного утримання тварин, лежачого хворого або трупного запаху, ви гарантовано повернетесь до приміщення з напрочуд чистим повітрям.

Нові технології у видаленні запахів

Вислів, що розвинена технологія майже не відрізняється від магії, знайоме багатьом, але асоціюється воно частіше з новими машинами та літальними апаратами. Але сучасні здобутки в науці – не обов’язково гучні відкриття, це ще й професійні розробки, про які більшість людей не мають уявлення. До них відноситься, наприклад, створення класу препаратів Odorgon, які чарівним чином пов’язують шкідливу органіку повітря. Найбільш відомі технології дрібнодисперсного розпилення (холодний туман), нещодавно фахівці стали користуватися і перевагами озонування для дезінфекції приміщень та очищення повітря. Зібравши докупи все найкраще, ми розробили ефективний підхід до усунення запахів з гарантією відмінного результату.

Як ми працюємо над видаленням запахів

Для початку фахівець оцінить ситуацію та вибере найбільш підходящі методи. У найскладніших випадках ми проводимо поетапну комбіновану обробку. У боротьбі із запахом вогкості дуже допомагає огляд будинку тепловізором, завдяки якому можна точно визначити причини підвищеної вологості до приміщень.

Для нас важливо не замаскувати запах, а виявити та нейтралізувати його джерело – саме це завдання є першочерговим. Якщо джерела запаху глибоко проникли в будівельні матеріали, потрібно нанесення спеціального бар’єрного шару. Далі за потреби ми використовуємо Odorgon для очищення повітря, а завершує процес обробки сухим туманом або висококонцентрованим озоном для дезінфекції та очищення всього приміщення. У нашому розпорядженні – високопродуктивні промислові озонатори та сертифіковані дезінфікуючі та дезодоруючі склади, які отримали офіційне схвалення МОЗ України. Обробкою займаються професійні хіміки, які визначають дозування та режим обробки для кожного об’єкта індивідуально.

Як не варто боротися із запахами

Згідно з висновками дослідників, орган нюху людини здатний розрізнити до трильйона всіляких запахів, причому окремі аромати ніс розпізнає в гранично малих концентраціях. Природа все продумала: людина не тільки може отримувати задоволення від пахощів, а й одразу відчувати отруєння повітря небезпечними речовинами.

Наслідки вдихання спор цвілі, отрут, органіки, що розкладається, не завжди виявляються відразу, але токсичні продукти здатні повільно отруювати організм. Відчувши стійкий неприємний запах, не варто розраховувати на освіжувачі або ароматизатори, які, у кращому разі, ненадовго замаскують сморід, а в гіршому – ви отримаєте задушливий букет отрут. Ретельне провітрювання часто не рятує, оскільки джерело запаху залишається на місці, і він рано чи пізно повертається. Зверніться до нас, і ми повернемо чисте повітря до ваших приміщень.

Додаткові послуги