Видалення запахів у Києві

Головна » Видалення запахів у Києві
видалення запаху котячої сечі, сигарет, вогкості, після пожежі

Послуга видалення стійких запахів

Не знаєте як позбутися від запаху фарби? Продукти згоріли на плиті або зіпсувалися прямо в холодильнику? Квартиранти курили кальян? Звертайтеся, наші фахівці без сліду видаляють найстійкіші запахи.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення неприємних запахів у квартирі

Видалення запахів у Києві – порівняно нова і поки що не найпоширеніша послуга, яку, втім, багато хто вже встиг гідно оцінити. Ситуації, коли після пожежі в повітрі залишається запах гару, або коли специфічне пахощі меблів зберігається навіть через місяці після покупки, не такі вже й рідкісні.

Грунтовне очищення повітря в будь-якому приміщенні з гарантією результату – важливий напрямок роботи нашої компанії. Ми – одна із перших професійних команд, яка почала пропонувати цю послугу на ринку України. На даний момент нами вже накопичено гігантський досвід щодо вирішення найскладніших завдань.

Особливості технології видалення запахів

Що робить людина, намагаючись упоратися із запахом, який не дає жити і працювати спокійно, викликаючи роздратування чи, ще гірше, головний біль чи стійку алергічну реакцію? Хтось намагається постійно тримати вікна відчиненими, хтось запасається освіжувачами повітря та всілякими пахощами, а хтось використовує всі підручні способи одночасно. На жаль, це дозволяє досягти лише тимчасового ефекту, якщо не погіршує ситуацію, коли всі запахи перемішуються, і в кімнаті вже не можна перебувати нікому.

Якщо в приміщенні все пропахло гниллю, тютюном, сечею, екскрементами, тваринами, гаром після пожежі або згубністю трупа, варто відразу ж відмовитися від усіляких «маскувальників», забезпечити провітрювання та викликати професіоналів. Наші фахівці, швидко оцінивши ситуацію, оберуть методи, засоби та визначать ефективну стратегію усунення небажаних запахів.

У нас на службі особлива сучасна технологія, у можливість якої ще на початку 2000-х років мало хто вірив. Це зв’язування органічних сполук у повітрі з використанням унікальних препаратів класу Odorgon. Крім того, ми при необхідності задіємо «холодний туман» (розпилення дрібнодисперсної суспензії), а також екологічне та безпечне озонування, що дозволяє впоратися з стійкими запахами. Практично завжди ви можете розраховувати на фантастичний результат.

Що важливо при видаленні запахів

Ми забезпечуємо саме видалення запахів шляхом впливу на їхнє джерело, тобто ефективно очищаємо забруднені поверхні та повітря у приміщеннях. Залежно від складності завдання, її розв’язання може бути як дво-, так і трьох або чотириетапним.

  • виявлення джерела запаху та його обробка за допомогою дезінфікуючого складу;
  • якщо виявлено глибоке проникнення в щілини чи запах буквально «в’ївся» у будматеріали, нанесення спеціального бар’єрного захисту;
  • очищення повітря з використанням Odorgon;
  • обробка всього приміщення холодним туманом або висококонцентрованим озоном.

Таким чином, як головна мішеня вибирається не сам запах, а його джерело, і в цьому секрет унікального результату. У випадку, якщо в квартирі стоїть сильний запах вогкості, не зайвою буде послуга: перевірка будинку тепловізором, яка дозволяє визначити місця, де до приміщення просочується вода, а можливо, є недоліки утеплення.

Визначенням підходів до очищення та саму роботу із спеціальними складами виконують кваліфіковані хіміки на основі попередніх розрахунків режиму обробки для конкретного приміщення. Усі склади, які ми використовуємо, схвалено МОЗ України. Для озонування, що дозволяє усунути всі запахи та очистити повітря від токсинів, застосовуються сертифіковані промислові генератори.

Чому не можна миритися з неприємними запахами

Природа наділила людину системою нюху не тільки для того, щоб вона отримувала задоволення від приємного пахощів, а й своєчасно реагувала на загрозливу небезпеку. За результатами досліджень, людина може розпізнавати до трильйона різних запахів, причому для вловлювання аромату досить слабкої концентрації – близько 1 грама на десять мільйонів кубометрів повітря.

Таким чином, сигнал про отруєння повітря токсичними речовинами, якщо вони мають запах, ми отримуємо миттєво, але, втім, і улюблена парфума або приємний запах деревини при надто великій концентрації може призвести до мігрені та інших розладів здоров’я. А якщо доводиться жити із запахом каналізації, тютюну чи фарби, це може позначитися і на психіці, і на стані найважливіших систем організму.

Окремі випадки – запах гару після пожежі або характерний шлейф у приміщенні, де довго хворіла та померла самотня літня людина. З ними без спеціальних засобів позбутися майже неможливо.

Найкраще рішення – радикально очистити приміщення, щоб у ньому не залишалося жодного смердючого джерела. Ми знаємо, як це зробити ефективно та максимально швидко. Якщо після очищення запах повернеться, ми зі значною знижкою виконаємо повторну обробку.

Додаткові послуги