Видалення запахів у Дніпрі

Головна » Видалення запахів у Дніпрі
видалення запаху котячої сечі, сигарет, вогкості, після пожежі

Послуга видалення стійких запахів

Не знаєте як позбутися від запаху фарби? Продукти згоріли на плиті або зіпсувалися прямо в холодильнику? Квартиранти курили кальян? Звертайтеся, наші фахівці без сліду видаляють найстійкіші запахи.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення неприємних запахів у квартирі

Видалення неприємних запахів – за всієї її актуальності така послуга на українському ринку з’явилася порівняно недавно, хоча готельне господарство, ресторанний бізнес та деякі інші сфери Європи включають її до основних. Її потенціал поки що до кінця не розкритий, як і не усвідомлено повністю вплив запахів на людину. Наша компанія почала впроваджувати технології професійного усунення запахів у будь-яких приміщеннях однієї з перших в Україні. На даний момент ми вже нагромадили гігантський досвід вирішення найскладніших завдань. Невипадково будь-яку розвинену технологію називають невідмінною магії, але технології – це електромобілі і безпілотники, а й величезний пласт досягнень, серед яких і препарати класу Odorgon. Сама технологія – зв’язування «органіки» у повітрі – здавалася чимось нереальним ще на початку нинішнього століття, а якщо додати до неї дрібнодисперсне розпилення (холодний і сухий туман), або абсолютно екологічне озонування за допомогою потужних промислових генераторів, результат справді буде фантастичним.

Усунення запахів: особливості та можливості

Існувати в приміщенні, де все пропахло гаром, гниллю, сечею, тютюном, тваринами або, що ще гірше, трупом, не тільки дуже неприємно, а й небезпечно для здоров’я. Звичайне прибирання, очищувачі повітря та всілякі «маскувальники» пекельних ароматів тут не допоможуть – потрібен професійний підхід, тобто участь фахівців, які, усвідомивши реальну ситуацію, підберуть найефективніші методи та засоби.

В особливо складних випадках ми застосовуємо комплексний підхід, що передбачає очищення у два, а іноді навіть у три чи чотири етапи:

  • знаходження та локальна обробка професійними дезінфекантами джерела неприємного запаху;
  • при глибокому проникненні в щілини чи будівельні матеріали – нанесення бар’єрного шару;
  • очищення повітря за допомогою «Odorgone»;
  • обробка всього приміщення озоном високої концентрації або «холодним туманом» – для повної дезінфекції та дезодорації.

Очищення за допомогою професійних складів проводять фахівці-хіміки, які розраховують режим обробки для кожного об’єкта. Усі професійні дезінфікуючі та дезодоруючі засоби, що використовуються у нашій роботі, отримали схвалення МОЗ України. Для усунення джерел неприємних запахів і повної дезінфекції приміщень ми застосовуємо прогресивну технологію озонування за допомогою сертифікованих промислових генераторів.

Чому важливо усувати запахи

Як показують результати наукових досліджень, залежно від особливостей нюху, людина може розпізнавати до трильйона різних запахів. Щоб ніс уловив аромат, потрібна дуже мала його концентрація – лише 1 грам речовини на 10 мільйонів кубометрів повітря. Такий чутливістю природа наділила людину невипадково – з допомогою нюху людина як отримує задоволення, вона ще й захищає про небезпеку, наприклад, своєчасно сигналізуючи у тому, що повітря отруєний токсичними речовинами. Навіть найулюбленіші стійкі парфуми, якщо випадково розбився флакон, і парфум проник у всі щілини, здатні викликати біль голови. Що вже говорити про гару, важкий запах тютюну, фарби, каналізації і так далі? На жаль, навіть після довгоочікуваного ремонту та встановлення нових меблів у будинку з’являється всюдисущий «шлейф», який ніяк не хоче йти. Окрема історія – запах гару після пожежі. Його практично неможливо позбутися без спеціальних засобів.

Отрути, що розкладаються органічні сполуки, грибок, що поширюється – все це має характерний запах, який не тільки завдає дискомфорту своєї нав’язливості, а й сигналізує про небезпеку для здоров’я. Негативні наслідки можуть відразу не виявлятися, але дати себе знати через кілька років. У боротьбі із запахом вогкості корисною буде послуга: перевірка тепловізором квартири, завдяки якій можна легко виявити причину появи запаху плісняви та усунути її.

Тому якщо у квартирі чи офісі «оселився» стійкий неприємний запах, вирішувати проблему треба якнайшвидше. Освіжувачі, аромасвічі та пахощі – тимчасове і не завжди правильне рішення. У кращому разі, вони ненадовго переб’ють дратівливий запах, але не виключено, що просто змішаються з ним, утворюючи ще більш задушливу гримучу суміш. Інтенсивне провітрювання також дає лише тимчасове полегшення, оскільки джерело запаху залишається у приміщенні. Вирішити проблему можна лише після повного усунення джерела неприємного «шлейфу», на що спрямовані зусилля наших фахівців. Ми гарантуємо якість своєї роботи!

Додаткові послуги