Видалення плісняви в Одесі

Головна » Видалення плісняви в Одесі
видалення плісняви, обробка стін від грибка

Послуга видалення плісняви та грибка

Набридла пліснява, яка з’являється щороку? Звертайтеся, наші фахівці визначать, чому з’являється пліснява, видалять її, нанесуть на стіни спеціальний інгібітор, дадуть корисні рекомендації.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення грибка та цвілі зі стін

Видалення цвілі в Одесі спеціалістами нашої компанії виконується за особливою чотириетапною технологією, що відмінно зарекомендувала себе при боротьбі навіть із найзапущенішими відкладеннями, а також з дрібними спорами грибка, запобігаючи його появі в майбутньому.

Для видалення цвілі ми використовуємо лише схвалені Міністерством охорони здоров’я України професійні хімічні суміші від провідних виробників Німеччини та Чехії. Для усунення суперечок та дезінфекції використовуються комерційні високопродуктивні озонатори.

Етапи видалення плісняви

Спочатку фахівець визначає причини появи грибка. Найчастіше доводиться мати справу з недоробками, допущеними під час будівництва чи капітального ремонту. Це і відсутність припливної вентиляції, і неправильна теплоізоляція, і непродумана система гідроізоляції та інші перешкоди для вільної циркуляції повітря. Корисним доповненням у пошуку причин появи плісняви стане тепловізійний огляд приміщення, яке проводиться опціонно.

Цвіль може розмножуватися також у приміщеннях, які експлуатуються неправильно. Найчастіше скупчення грибка можна виявити там, де підвищена вологість, і немає можливості забезпечити якісне провітрювання. Виявити та усунути причину появи цвілі дуже важливо, тому що це єдина гарантія того, що грибок не з’явиться знову.

Другий етап – обробка локальних вогнищ ураження професійною рідкою хімією. Результат вже за кілька хвилин можна побачити неозброєним оком, оскільки починає зникати навіть та пліснява, яка збиралася протягом довгих років.

Часто виникає питання про те, чому неможливо досягти довгострокового результату, борючись із пліснявою самостійно. Справа в тому, що після видалення самих відкладень у приміщенні залишаються суперечки, які починають активно поширюватися, породжуючи нові грибкові утворення. Щоб цього не відбувалося, на третьому етапі проводиться повна дезінфекція за допомогою озону високих концентрацій, який просто спалює всі суперечки, а заразом і віруси, бактерії та інші джерела інфекцій. Бонусом до видалення плісняви ​​стає повноцінне очищення повітря у приміщенні.

На фінальному, четвертому етапі на поверхні наноситься спеціальний засіб, який захистить від плісняви у випадках, коли немає можливості усунути причини її появи. Обробку роблять хіміки-професіонали. Час обробки та концентрація необхідних засобів розраховуються індивідуально для кожного об’єкта. Якщо вдалося повністю усунути причини появи плісняви, наша компанія надає гарантію. Ви можете викликати фахівців за будь-якою адресою в Одесі та області.

Обробка стін від плісняви та грибка

Якщо на поверхнях з’явилися підозрілі плями, не варто залишати їх поза увагою, оскільки цвілеві гриби несуть серйозну загрозу здоров’ю людини. Вони постійно виробляють токсини, а спори, що вдихаються, з легкістю осідають в легеневій тканині і в бронхах, провокуючи розвиток пневмонії і астми. Людина може страждати від сухого кашлю, алергій, розладів шлунка, головного болю, частих носових кровотеч, навіть не підозрюючи, що провиною такого стану – грибок та його суперечки. Якщо вчасно не вжити заходів, реальною стане загроза внутрішніх кровотеч, уражень легень, печінки та нирок. Постійне вдихання спор цвілі може стати причиною депресій та синдрому хронічної втоми. Особливо сприйнятливі до токсичного впливу цвілі діти та людей зі слабким імунітетом.

Крім згубного впливу на організм, пліснява може привести в непридатність і саме житло, особливо якщо в ньому є незахищені дерев’яні конструкції, хоча грибок не менш успішно руйнує штукатурку, гіпсокартон, цеглу і навіть бетон. Позбутися цвілі назавжди дуже складно, і починати треба з пошуку та усунення причин появи грибка, видалення цвілі та дезінфекції озоном для очищення простору від спор.

Чому для знищення плісняви застосовується озон

Високі концентрації озону здатні знищити суперечки плісняви в приміщенні, порушуючи саму структуру цих репродуктивних клітин і, відповідно, позбавляючи їх здатність до розмноження. Будучи газом з потужним окисним ефектом, озон легко заповнить весь простір приміщення, проникаючи у будь-які щілини, складки тканини та важкодоступні місця. Відповідно, кожен міліметр простору буде повністю знезаражений.

Варто знати, що самостійне озонування простими побутовими генераторами ніколи не дасть такого ефекту, оскільки концентрація озону має бути набагато вищою, ніж у типового агрегату для домашнього використання. Крім того, озон у високих концентраціях токсичний, і краще без будь-яких ризиків довірити всі роботи з усунення плісняви фахівцям, здатним зробити необхідні розрахунки.

Відгуки клієнтів про видалення плісняви та грибка

 

відгуки про видалення плісняви одеса

Маргарита

Пліснява у квартирі

Часто чула від свого ріелтора фразу “Купують не квартиру, а планування і сусідів”, але не надавала їй значення. Завжди відмахувалася, вважала якоюсь «фішкою», що допомагає у продажу. Просто в мене завжди сусіди були нормальні, тому й думала якась різниця, квартири ж різні. Але одного чудового дня в квартиру зверху в’їхала неблагополучна родина. Скандали, незрозумілі «друзі», що відпочивають у під’їзді, дні народження через день – це півбіди.

А біда трапилася, коли ми поїхали у відпустку, а вони нас залили, та так, що за 10 днів нашої відсутності у квартирі через спеку вийшов справжній парник. У цвілі було просто все! Стіни, стелі, меблі, книги, одяг у шафах – все було вкрите синьо-зеленою пліснявою. Шпалери відклеїлися від стін і вкрилися пліснявою з обох боків. Перша думка була просто все спалити, потім боротися до останнього. Накупили пакет миючих засобів, почали прибирати цвіль самостійно. З’ясувалося, що це далеко не так просто, особливо для алергіків, а потім побачили вашу рекламу. Роботою компанії ми задоволені, рекомендуватимемо.

відгуки про видалення грибка зі стін одеса

Борис

Грибок на стінах

Квартиру я здаю вже кілька років і завжди було все нормально, крім останніх квартирантів, які розвели мені плісняву. Не знаю яку сауну вони влаштовували в квартирі, я їх особливо не перевіряв, але у них завжди стояли калюжі на підвіконні і почала з’являтися пліснява на кухні за батареєю та під батареєю в кімнаті. Тільки після того, як мешканці з’їхали, змогли оцінити весь масштаб катастрофи, особливо коли підняли шпалери. У цвілі були всі стіни!

Проконсультуючись зі знайомим будівельником, він порадив зняти батареї, щоб не мешали, зняти карнизи, підвіконня, зірвати шпалери, збивати штукатурку до бетону, загалом зробити капремонт у квартирі для того, щоб позбутися плісняви. Інакше, за його словами, цвілі позбутися неможливо. На жаль, ми його послухали та повністю рознесли свою квартиру. На наш страх, ще до того, як ми поклеїли нові шпалери, пліснява пішла прямо по штукатурці, причому її стало навіть більше, ніж було спочатку. Якби ми знали, що є спеціальні служби боротьби з пліснявою, то звернулися б відразу. Вашою роботою залишились задоволені. Дякую.

відгуки про видалення цвілі одеса

Сергій Дмитрович

Пліснява на стіні комори

Пляма плісняви ​​з’явилася на стіні комори цокольного поверху. Будівельник, якого ми періодично звертаємося, прибрав його, а стіну перефарбував. Згодом помітили ще плями плісняви, але вже в шафах, що стояли вздовж стін іншої комори. Впоралися з нею теж самостійно і вирішили створити нормальну систему вентиляції. У травні місяці плями цвілі почали з’являтися над плінтусами практично по всіх приміщеннях. На цей раз вирішили не займатися самодіяльністю, а звернутися до професіоналів. Огляд тепловізора показав, що нижні частини всіх стін, навіть внутрішні – мокрі. А співробітник подивився будинок зовні та показав місця, де є проблеми із дощовою водою. Висловлюємо подяку.

відгуки про видалення грибка зі стін одеса

Степан

Грибок під лінолеумом

У будинку, де проживає донька з дитиною, ЖЕК проводив випробування опалення. Батарея у спальні не витримала і луснула. Близько 2 години у квартиру текла гаряча вода з таким натиском, що там, де струмінь бив у стіну вийшло поглиблення. Воду ми абияк зібрали, як змогли квартиру просушили і про інцидент забули. Через півроку випадково заглянули під лінолеум і виявили, що вся підлога у квартирі пошкоджена пліснявою, а під лінолеумом розвинулися величезного розміру грибки.

У деяких місцях квартири лінолеум було укладено зверху старого, іноді в 3 шари. І всі ці шматки лінолеуму були у плісняві з двох боків. У деяких місцях, під лінолеумом на бетонній підлозі, грибок був схожий на мережива з ниток, діаметром метр, з дуже сильним запахом вогкості. Зрозуміли, що позбутися плісняви ​​самостійно просто неможливо – жодної побутової хімії на таке не напасешся, тому й звернулися до «Екосолюшенсу». Кілька днів після обробки запах хімії чути було, про що нас попередили, але помітний і результат. Рекомендуватимемо.

Додаткові послуги