Видалення плісняви у Львові

Головна » Видалення плісняви у Львові
видалення плісняви, обробка стін від грибка

Послуга видалення плісняви та грибка

Набридла пліснява, яка з’являється щороку? Звертайтеся, наші фахівці визначать, чому з’являється цвіль, видалять її, нанесуть на стіни спеціальний інгібітор, дадуть корисні рекомендації.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення грибка та цвілі зі стін

Процес видалення плісняви можна розділити на 3 етапи: з’ясування причин появи плісняви, видалення плісняви та профілактичні заходи захисту від плісняви, спрямовані на запобігання її появі. Якщо розділити їх за складністю, то найскладніше визначити причини появи цвілі, а найпростіше – її видалення. Оскільки суперечки цвілі в невеликих кількостях присутні в повітрі практично завжди, можна зробити висновок, що причина появи цвілі – сприятливі умови для її розвитку.

Видалення цвілі: позбавляємося причин появи

Можна провести таку аналогію: поява цвілі – симптом, що з приміщенням щось негаразд, крім негативного впливу пліснявого гриба, самі умови сприятливі його розвитку – згубні для людини. Твердження справедливе й у зворотному порядку: в умовах, сприятливих для людини – пліснява не розвивається. Варто відзначити і той факт, що через небезпеку, яку цвіль представляє для людини, природа забезпечила нас чудовим детектором для її виявлення – здатністю нюху вловлювати «запах вогкості». Деякі вважають, що запах вогкості – це запах вологи, але як відомо, вода не має запаху, а те, що ми вловлюємо – наявність у повітрі високої концентрації пліснявої суперечки.

Отже, вирішальні чинники у формуванні сприятливих умов розвитку цвілі можна поділити на 2 групи:
Разові події – це аварія в системі опалення, розрив водопровідної труби, порушення правил проведення будівельних робіт, неправильний запуск опалення та інші поодинокі події з малою ймовірністю повторення.

Чинники систематичного характеру – це події, що повторюються з певною періодичністю. Їх можна поділити на 2 частини:

  • конструкційні – сюди варто віднести помилки у підборі оздоблювальних матеріалів, відсутність вентиляції або її неправильна робота, порушення цілісності теплоізоляції, відсутність гідроізоляції, постійні витоку води із систем водопостачання, опалення, водовідведення.
  • експлуатаційні – це неправильне використання як окремих систем, так і всього приміщення в цілому. За більш ніж 10 років практики, у нас накопичилося безліч прикладів: у сім’ї з’явилася дитина – батьки, побоюючись протягів, перестали відкривати вікна, до цього додалося додаткове прання, сушіння білизни, стерилізація пляшечок – на вікнах з’явилася пліснява. Але часто люди і просто не включають витяжку в санвузлі, не користуються кухонною витяжкою.

У пошуку причин появи грибка вкрай корисна зйомка тепловізором, завдяки якій можна знайти непомітні оку вологі ділянки стін, які так любить цвіль.

Обробка стін від плісняви та грибка

Якщо підсумувати, то в будь-якому приміщенні можна виростити плісняву, хоча б тому, що ми самі при диханні виділяємо водяну пару. На жаль, немає простих рішень складних питань. При всій різноманітності препаратів для знищення плісняви, хороших протекторів, добре працюють інгібіторів – не існує хімічних засобів, нанесення яких назавжди вбиває все живе на поверхні матеріалу. І навіть якби вони існували, навряд чи ви захотіли б використовувати їх у своїй квартирі.

Хороша аналогія – протипожежні просочення для дерева. Вони не дозволяють дерев’яним конструкціям спалахнути, як сірник, але наївно вважати, що оброблена деревина абсолютно не підвладна вогню. Єдиний спосіб гарантовано позбутися плісняви ​​- усунути причини її появи. Якщо з конструктивними факторами зрозуміло: промерзає – утеплюємо, тече – ізолюємо, не тягне – збільшуємо перетин каналу, то з експлуатаційними набагато складніше. Ми можемо підібрати та встановити кухонну витяжку, почистити витяжку у санвузлі, але ми не можемо контролювати як їх експлуатують.

Відгуки клієнтів про видалення плісняви та грибка

 

відгуки про видалення цвілі львів

Станіслав

Пліснява на стінах та стелі

Під переобладнання в м’ясний цех ми придбали будівлю і звернулися до служби Екосолюшенс для видалення плісняви. Будівля 1950-х років, зі своїми нюансами: десь підтікає каналізація, десь немає вимощення, не вистачає системи вентиляції. Роботи щодо нього ще дуже багато. Одне із приміщень використовувалося власником для зберігання сирої дошки. Через підвищену вологість вся дошка була пошкоджена пліснявою, сильно пліснява розвинулася на стінах і стелі. Співробітник, який приїхав видаляти плісняву, показав себе з кращого боку і, крім видалення плісняви, дав слушну пораду з будівництва. Рекомендуємо.

відгуки про видалення грибка зі стін львів

Сергій

Цвіль на балконі

Ми з дружиною давно хотіли переїхати в квартиру ближче до роботи, щоб не гаяти щодня багато часу на дорогу. Переглянули безліч квартир і нарешті вибрали ту, яка нам більше підійшла. У квартири гарне планування, свіжий ремонт, але було одне зауваження – на стіні балкона була велика чорна пляма плісняви. Справа була влітку і пліснява ніяк не змінювалася: не збільшувалася в розмірах, не змінювала колір – тому ми про неї благополучно забули. Коли вдарили морози, через пару на вікнах почали мокнути шпалери, а пліснява почала швидко рости. Вирішили зателефонувати і проконсультуватися про те, чи можна прибрати цвіль зі шпалер, їх не зриваючи, і вирішили замовити таку послугу.

Крім цвілі на шпалерах, виявилося, що сильно постраждала від цвілі задня стінка з ДСП шафи, а ще покрилася цвіллю та сторона валізи, яка стояла до стіни. Співробітники прибрали цвіль практично скрізь, крім валізи (його ми вирішили викинути), дали рекомендації та продезінфікували квартиру від суперечок. Хоча шпалери і втратили колір, у тих місцях, де була пліснява, натомість залишилися цілими. Ми їх підклеїмо назад, а потім переклеїмо нові. Це краще ніж півроку дивитися на обдерту стіну.

відгуки про видалення плісняви львів

Сергій Степанович

Цвіль на складі

Ми маємо склад друкованої продукції в підвалі житлової п’ятиповерхівки. Кілька місяців тому хтось із мешканців спустив у каналізацію банний рушник, що забив каналізаційний колектор, через що склад по коліно залило нечистотами. За допомогою співробітників ЖЕКу наслідки затоплення ми ліквідували, але сильна вогкість залишилася, а через деякий час на стінах у різних місцях почала з’являтися пліснява. До всіх наших бід додалася нова: надрукована продукція, після того як полежала на складі, набула сильного запаху вогкості та плісняви.

Через цей запах кілька замовників від замовлень зі скандалом відмовилися. Змінити склад тоді можливості не було, та й не зрозуміло було, що потім робити з цим підвалом. Звернулися до компанії Екосолюшенс за допомогою. Приїхали співробітники, висушили приміщення, видаляли зі стін цвіль, а також обробили склад апаратом для видалення запахів та дезінфекції. Близько двох днів стояв запах препаратів від плісняви, на третій він пішов. Склад за відчуттями став набагато сухішим, пліснява більше не помічали і дихається набагато легше.

відгуки про видалення грибка зі стін львів

Гліб

Цвіль під шпалерами

Нещодавно придбали квартиру з готовим ремонтом і, буквально за кілька тижнів, під шпалерами по всій стіні лоджії, з’явилися великі чорні плями плісняви. Особливого сенсу їх намагатись видалити, не здираючи шпалери, не було, а псувати новенький ремонт було шкода. Вирішили пошукати клінінгові компанії, які професійно займаються видаленням цвілі у Львові та знайшли в інтернеті фірму Ecosolutions. Приїхав співробітник, подивився на стіну та сказав, що шанси видалити плісняву під шпалерами, не зриваючи їх, 50/50 залежно від типу шпалер.

У моєму випадку був невдалий варіант: шпалери з флізеліновою основою. Після обробки, якщо не знати, де були плями – нічого не помітно. Якщо вдивлятися – видно, що колір шпалер трохи темніший. Чекав, звичайно, кращого результату, але хоча б можна дотерпіти до чергового ремонту і поки пожити так. До речі, потім дізнався, що по всьому будинку у людей на стінах лоджій пліснява, а це тому, що будівництво було на якийсь час припинено і недобудований будинок простояв просто неба.

Додаткові послуги