Видалення плісняви у Києві

Головна » Видалення плісняви у Києві
видалення плісняви, обробка стін від грибка

Послуга видалення плісняви та грибка

Набридла пліснява, яка з’являється щороку? Звертайтеся, наші фахівці визначать, чому з’являється пліснява, видалять її, нанесуть на стіни спеціальний інгібітор, дадуть корисні рекомендації.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення грибка та цвілі зі стін

Професійне видалення плісняви – це не тільки повернення окремим місцям у приміщеннях первозданного вигляду, а й усунення реальної загрози для здоров’я. Впоратися з грибковими поразками назавжди самотужки рідко кому вдається, а наші професіонали вирішать проблему радикально.

Усунення цвілі – комплексний процес, що передбачає не тільки зняття грибка, що накопичився, але і очищення приміщення від його клітин (спор). Ми використовуємо особливу, багаторазово перевірену методику, що дозволяє повністю очистити повітря і обробити навіть важкодоступні місця. Але головне – усунення причин появи цвілі чи, по крайнього заходу, зведення до мінімуму ймовірності швидкої появи нових грибкових утворень.

Видалення грибка та цвілі у Києві: етапи робіт

Очищення приміщень від плісняви, як правило, виконується у чотири етапи. Перший – це аналіз цвілі та з’ясування причин утворення грибка. Розповсюдженню цвілі сприяють:

  • постійна висока вологість у приміщеннях;
  • проблеми із системою вентиляцією;
  • помилки при ремонті та використання приміщень не за призначенням;
  • будівельні вади;
  • непродумана теплоізоляція.

Якщо виявити та усунути «корінь проблеми», достатньо раз виконати очищення, і пліснява перестане з’являтися. Для визначення причин появи цвілі нашими співробітниками часто застосовується тепловізійна зйомка будівель, що зарекомендувала себе як дуже надійна методика з’ясування причин появи цвілі.

На наступному етапі всі місця, уражені грибком, обробляються рідким професійним складом, причому результат видно майже відразу: навіть потужні освіти, що накопичувалися роками, зникають просто на очах.

Після усунення видимих вогнищ ураження приходить час знешкодження простору від суперечок плісняви, які не видно, але дуже підступні. Їх набагато більше у приміщеннях, де до цього робилися марні спроби прибрати грибок підручними засобами.

На фінальному етапі всі поверхні, найбільше схильні до цвілі, покриваються спеціальним захисним засобом. Це особливо важливо у випадках, коли причини утворення грибка повністю усунути неможливо.

Видалення цвілі провадиться за допомогою екологічних хімічних складів європейських виробників, схвалених МОЗ України. Очищення повітря та всіх поверхонь проводиться методом озонування із застосуванням сертифікованих промислових генераторів.

Обробка стін від плісняви та грибка

Найчастіше грибок активно розмножується на стінах і плитці душових і ванних кімнат, а також над вікнами, проте плісняву можна виявити навіть на шпалерах, перекриттях та в інших, часом дуже несподіваних місцях. Суперечки одноклітинного грибка оточують нас практично всюди, але варто опинитися у сприятливих умовах, як утворення цвілі без зусиль не зупинити. Вогкість і затхлість без можливості ефективного провітрювання – середовище, що сприяє утворенню цвілі практично повсюдно.

Вчені встигли виявити та описати сотні видів грибка, які відрізняються і зовні, і за рівнем патогенного впливу, і за місцем зростання. У погано провітрюваних приміщеннях з дерев’яною обробкою та меблями без спеціального захисту рано чи пізно починає розвиватися бура, біла та синя пліснява, що вперто роз’їдає матеріал.

У будинках, офісах, роздягальнях басейнів, на складах найчастіше поселяється чорна пліснява, здатна вражати будь-які поверхні та продукти. Досить навіть невеликих проблем з вентиляцією, температури вище 15 градусів та вологості понад 70%, щоб грибок почав активно поширюватися поверхнями, дивуючи неймовірною живучістю та пристосовуючись до умов навколишнього середовища.

Мешканці приміщень можуть навіть не здогадуватися, що проблеми з нервами, головний біль, алергії, розлади травлення, загострення бронхіальної астми, хвороби нирок та легенів – це сумне наслідки тривалого сусідства з пліснявою. Грибкові ураження особливо небезпечні для вагітних жінок, дітей та людей з ослабленим імунітетом.

Звичайно, запобігти появі плісняви легше, ніж з нею боротися, але більшість людей спантеличуються проблемою тільки за фактом появи грибка, з яким не вдається впоратися самостійно. Наш комплексний підхід до усунення цвілі допоможе вирішити проблему з мінімальними зусиллями.

Можливості озону для видалення плісняви

Про те, що озон легко справляється зі спорами будь-якого грибка, відомо вже багато років, але сама технологія видалення цвілі озоном у Києві застосовується порівняно недавно. Будучи унікальним газом з найсильнішими властивостями, що окислюють, озон просто руйнує зсередини будь-яку органіку.

Таким чином, озонування допоможе не тільки впоратися з пліснявою, але також звільнити приміщення від різних вірусів і бактерій, усунути неприємні запахи. Але варто пам’ятати, що ефективне знезараження можливе лише за допомогою промислових (не побутових) генераторів озону із обов’язковим фінальним провітрюванням приміщення.

Викликайте нашу команду, і ми не залишимо ні цвілі, ні бактеріям ні найменшого шансу на виживання у вашому будинку, офісі або на підприємстві. Звертайтеся і ми відповімо на всі запитання.

Відгуки клієнтів про видалення плісняви та грибка

 

відгуки про видалення плісняви київ

Генадій

Пліснява у квартирі

Придбав квартиру в новобудові і, як це часто буває, після здачі будинку майже всі одночасно почали робити ремонти в квартирах. І тільки перші квартири його закінчили, як з горища на голову починає текти конденсат і в кількох квартирах з’явилася пліснява. Пильні мешканці піднімаються на горище, а там конденсат стоїть калюжами, замість паробар’єра якась незрозуміла плівка, мінеральна вата огризками, а найжахливіше – у грибку всі крокви, стійки та балки. Повністю вкриті липкою пліснявою. Власники квартир влаштовують скандал: люди тільки закінчили ремонт, а тут на стелі пліснява, а за кілька років, можливо, грибок повністю з’їсть дах.

Забудовник починає боротьбу з пліснявою: спочатку робітники свердлять вентиляційні отвори на горищі – пліснява не зникає. Потім встановлюють на горищі вікна для вентиляції – плісняви ​​стає ще більше. Після ініціативи забудовника встановити на горищі вентилятор, більшістю голосів вирішили шукати спеціалізовану компанію та знайшли службу «Екосолюшенс». За один день співробітники прибрали плісняву в 4 квартирах і очистили від грибка крокви, на другий – нанесли захист від плісняви ​​і сказали, що вона допоможе на період поки тече конденсат, а конденсат тече через те, що багато квартир одночасно роблять ремонт. чим не справляється горищне перекриття. Згодом, конденсат і справді перестав текти, а пліснява як видалили – більше не з’являлася.

відгуки про видалення грибка зі стін київ

Наталія

Грибок на стелі

Коли проводили інтернет, монтажники зняли підвісну стелю у тренажерному залі, під яким опинилося ціле покривало із чорного грибка. Склалося враження, що цей грибок на стелі росте вже не один десяток років. Можливо, ми спробували б видалити грибок самостійно, але від цієї думки відмовилися через занадто велику площу приміщення. Звернулися із проханням видалити грибок зі стелі до орендодавця, який нам відповів, що це зовсім не грибок, а залишки старої бітумної гідроізоляції, щодо якої не варто морочити йому голову.

Тоді ми вирішили піти іншим шляхом: знайти організацію, яка може зробити аналіз на плісняву та вже з результатом експертизи звертатися до орендодавця з вимогою видалити грибок за його рахунок. В інтернеті ми знайшли службу “Екосолюшенс”. Замовили аналіз на плісняву і після отримання результату замовили обробку стелі від грибка. Орендодавець, щоправда, не захотів повністю оплачувати все сам, тому порахували 50 на 50 за рахунок орендної плати. У будь-якому випадку проблема вирішена і за це ми вдячні. Усі отримані рекомендації врахуємо.

відгуки про видалення цвілі київ

Дмитро

Цвіль на стіні

Наша компанія займається рекламою, а офіс знаходиться в історичному центрі міста на першому напівпідвальному поверсі. Почали помічати, що вранці, а особливо вранці після вихідних, в офісі стоїть сильний запах плісняви, потім протягом дня він вивітрюється. Так тривало якийсь час, поки прибиральниця не виявила плісняву на задній стінці шафи. Миючими засобами вона спробувала її відмити, але крім великої мокрої плями на дереві нічого не досягла. Після того, як пляма цвілі з’явилася на стіні у конференцзалі, вирішили більше не тягнути та залучати когось для вирішення цієї проблеми.

Приїхав фахівець, виміряв вологість, оглянув стіни тепловізором, показав на тепловізорі інші сирі плями на стіні. Що з’ясувалося: по-перше, треба подовжувати трубу «зливи», інакше дощова вода тече під стіни, чому вони мокнуть, по-друге, співробітники, йдучи з роботи, часто разом зі світлом вимикають вентиляцію, через це в офісі піднімається. вологість і розвивається пліснява, по-третє, якщо система вентиляції не справлятиметься – встановлюватимемо осушувач. Зі свого боку, якістю наданих послуг компанії “Екосолюшенс” ми задоволені і надалі її рекомендуватимемо своїм партнерам та друзям.

відгуки про видалення грибка зі стін київ

Борис Степанович

Цвіль на вікнах та укосах

Живемо у приватному будинку та, як багато інших, намагаємось економити на комунальних платежах. Хоча на опалення будинку у нас витрати пристойні, причому в будинку постійно холодно. Для того, щоб з цим розібратися, ми замовили послугу зйомка тепловізором. Приїхав фахівець, оглянув тепловізором усі місця будинку, що цікавлять нас, десь підозри підтвердилися, десь ні. Запитав чи контролюємо ми вологість повітря. Показали йому настільний термометр із функцією вологості.

Співробітник компанії запропонував виміряти вологість професійним приладом і виявилося, що реальна вологість повітря у нас на 30% вища, ніж показував термометр. Наступним його питанням було чи не течуть у нас вікна і чи немає в нас плісняви. З пліснявою у нас проблема щороку: раз на сезон чоловіка видаляє плісняву з укосів вікон, з дверних рам та зі стін. Кілька років поспіль ми, щоб запобігти появі плісняви, обробляємо місця її появи заздалегідь. Як виявилося, проблема із теплоізоляцією теж через високу вологість. Додатково замовили послугу знищення суперечки цвілі. Справжні майстри!

Додаткові послуги