Видалення плісняви у Дніпрі

Головна » Видалення плісняви у Дніпрі
видалення плісняви, обробка стін від грибка

Послуга видалення плісняви та грибка

Набридла пліснява, яка з’являється щороку? Звертайтеся, наші фахівці визначать, чому з’являється пліснява, видалять її, нанесуть на стіни спеціальний інгібітор, дадуть корисні рекомендації.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення грибка та цвілі зі стін

Цвіль та інші різновиди грибкових поразок не тільки псують зовнішню естетику приміщень, а й украй небезпечні для здоров’я їхніх мешканців. Самостійно з ними впоратися дуже складно, а наші фахівці виконають цю роботу швидко та ефективно. Професійне видалення цвілі виконується за особливою методикою, що відмінно зарекомендувала себе, яка дозволяє повністю обробити будь-які, навіть важкодоступні поверхні, а також повністю очистити повітря. Таким чином, видаляється не тільки сам грибок, а й суперечки плісняви, і надовго запобігає її появі.

Етапи усунення грибка та плісняви

Усунення плісняви ​​здійснюється у чотири етапи. Спочатку фахівці оцінюють причини грибкових утворень. Як правило, це високий рівень вологості, непродумане облаштування та використання приміщень, а також всілякі будівельні вади – наприклад, неправильна теплоізоляція стін або недостатня вентиляція припливу. Якщо правильно виявити та усунути причини появи грибка, цвіль більше не з’явиться. Перевірка тепловізором будинку – додаткова послуга, яка дозволяє не тільки виявити потенційно небезпечні місця для розвитку цвілі в майбутньому, а й виявити причини появи цвілі у приміщенні.

Другий етап – обробка рідким професійним складом, локальних осередків поразки. Результатом можна помилуватися вже за кілька хвилин: буквально на очах зникають навіть найзастаріліші грибкові утворення.
Третій етап – повне знезараження приміщення для запобігання розповсюдженню суперечок плісняви, які неможливо помітити, але вони завжди є – особливо якщо до цього робилися спроби впоратися з грибком самостійно.

У фіналі ми наносимо на поверхні, найбільше схильні до утворення цвілі, спеціальний захисний засіб, який перешкоджає появі цвілі, що особливо важливо в ситуаціях, коли немає можливості повністю усунути причини утворення грибка. Якщо нам вдалося з ними впоратися, ми обов’язково надаємо гарантію. Для видалення плісняви ​​та її суперечки ми використовуємо екологічно безпечні хімічні засоби чеських та німецьких виробників, схвалені МОЗ України. Для дезінфекції повітря та поверхонь застосовуються промислові високопродуктивні озонатори.

Види плісняви та її небезпека для здоров’я

Цвіль, яка підступно розростається на плитці та на стінах у ванній кімнаті, над вікнами, на шпалерах, дерев’яних перекриттях та в інших місцях, за сприятливих для неї умов активно розвивається зі суперечок одноклітинного грибка, які оточують нас практично всюди. Постійне повітря і вогкість – найкращі «друзі» цвілі. У приміщеннях, що добре провітрюються, з оптимальною вологістю вона розвивається набагато неохоче. Вченим відомі сотні видів цвілевих грибків, що відрізняються один від одного за місцем проростання, зовнішнім виглядом, рівнем патогенності. Якщо в приміщенні дерев’яні поверхні, їх, швидше за все, облюбує біла, бура та синя пліснява, яка поступово роз’їдатиме матеріал.

Частим гостем житлових просторів, офісів та складських приміщень виявляється чорна пліснява, нещадна до будь-яких продуктів та поверхонь. Вона дуже вільно себе почуває при вологості вище 70% і поганої вентиляції. Якщо, до того ж, у такому приміщенні температура стабільно перевищує 15 градусів за Цельсієм, грибок почне покривати стелі, стіни та затишні куточки. Цвіль дуже живуча, вона легко пристосовується до умов довкілля.

Миритися з наявністю плісняви не можна, оскільки грибки несуть реальну загрозу здоров’ю. Їх суперечки токсично впливають при вдиханні і при контакті зі шкірою людини. Наслідком тривалого перебування в оточенні плісняви можуть стати:

  • головні болі;
  • алергія;
  • розвиток та загострення бронхіальної астми;
  • хвороби легень;
  • розлади травної системи;
  • захворювання нирок.

Особливо небезпечна пліснява для людей з хронічними захворюваннями та ослабленим імунітетом, а також для дітей.
Крім того, грибки поступово перетворюють приміщення на нежитловий простір, просто руйнуючи будівельні матеріали. При цьому запобігти появі цвілі в приміщенні часто виявляється набагато легше, ніж позбутися її. Щойно виявивши підозрілі плями, варто налагодити вентиляцію, а також видалити виявлений грибок та знищити його суперечки, провівши спеціальну спорицидну обробку. Не завадить хоч раз провести косметичний ремонт і замовити професійну дезінфекцію.

Обробка стін від плісняви та грибка

Озон – це газ, що є дуже потужним окислювачем і перевершує за ефективністю усі відомі засоби дезінфекції. Він входить у реакцію зі шкідливими органічними речовинами, руйнуючи їх зсередини. При достатній концентрації озону пліснява просто знищується без можливості подальшого відтворення. Одночасно приміщення звільняється від будь-яких інших вірусів та бактерій (включаючи коронавірус), а також від неприємних запахів, у тому числі найстійкіших. Оскільки це газ, озон швидко проникає у всі щілинки та будь-які місця, де можуть ховатися джерела плісняви ​​та інфекцій. Повітря ідеально очищається, а щоб забрати зайвий озон, досить добре провітрити приміщення.

Відгуки клієнтів про видалення плісняви та грибка

 

відгуки про видалення цвілі дніпро

Марина

Цвіль у магазині

Нещодавно шукала приміщення під стоковий одяг, сподобалося одне 48 м2 на цокольному поверсі. Практично центр, прохідне місце, але був один нюанс – сильний запах плісняви ​​та якісь підозрілі, схожі на плісняву, плями на стінах. Орендодавець сказав, що це тому, що приміщення стояло закритим, його треба добре провітрити, тоді запах цвілі піде. Плями на стінах – це сіль, у крайньому випадку можна зашити стіни гіпсокартоном, якщо вони заважають, а він готовий дати знижку. Подумала та вирішила замовити спочатку консультацію, а потім за її результатом приймати рішення. Приїхав представник, оглянув приміщення приладами, сказав, що по всьому периметру приміщення через стіни просочується вода, треба робити гідроізоляцію та вентиляцію. Обійшли будівлю зовні, біля сусідніх приміщень видно сліди робіт з гідроізоляції. Вирішила відмовитися від цього приміщення, а вас рекомендуватиму.

відгуки про видалення грибка зі стін дніпро.

Едуард

Пліснява на стінах квартири

Понад 10 років займаюся нерухомістю. Здавав свою квартиру, потім знайомі почали просити знайти квартирантів, так і затягнуло. З хлопцями знайомі давно. Звертаюся частіше за запахами, але раз треба було оперативно прибрати плісняву, інакше зривався продаж. Двоярусна квартира на останньому поверсі, дуже високі стелі, близько 5.5 м. По всьому периметру, в кутку між стіною і стелею, чорна пліснява. У цвілі вся душова кабінка, шви плитки, укоси вікон. Природно, в такому вигляді ціна впала б у половину, хоча і розташування хороше, і ремонт свіжий. Впоралися з пліснявою на відмінно. Самі організувалися зі сходами, за собою прибрали.

відгуки про видалення плісняви дніпро

Сергій Віталійович

Цвіль у передпокої

У передпокої на торці стіни з’явилася чорна пліснява. Спочатку зовсім трохи поверх плінтуса, потім почала розростатися. Думав, що через те, що колись лопнула труба і квартиру залило. Хоч і кажуть, що чорну плісняву вивести важко, але я все ж таки вирішив спробувати і кілька разів мив стіну побутовими миючими засобами. Якщо добре потерти, то плями світлішали, але до кінця не зникали, через пару днів забарвлення плям плісняви поверталося в колишній вигляд.

Через паркетну дошку на підлозі вирішив зупинитися, доки не зіпсував її, і звернутися до фахівців. Приїхав майстер, усе розпитав, подивився, виміряв вологість, сказав, що дуже схоже на те, що текти в трубі під ванною. Відкрив люк у ванній, подивився – все сухо, але майстер налаштовував, що треба шукати текти у ванній кімнаті. Подивився ще раз за допомогою дзеркала та ліхтарика і тоді вже побачив, що справді зі стику труб капає вода. Цвіль видалив майстер швидко і обробив усе приміщення озоном. Я ще додатково замовив нанесення захисту. Рекомендую.

відгуки про видалення грибка зі стін дніпро.

Світлана

Грибок на стіні

Хочу висловити подяку за збирання грибка. Зовсім недавно переїхала до квартири. Квартира «сталінка», підійшла своїм плануванням та висотою стель, але було одне «але». Не знаю, чим керувалися колишні власники квартири, але вони сховали всі стояки опалення у стіну. Причому не зашили, як це роблять у санвузлах, а замурували їх. У кутку стіни між кімнатою та кухнею з обох боків з’явився грибок.

Жодної вологості в квартирі немає, повітря, навпаки, навіть занадто сухе, нічого не розливалося і причин появи грибка просто не було. Після вимірювання вологості в квартирі та вологості стіни, ваш співробітник сказав, що, найімовірніше, протікає стояк. Після видалення грибка наніс додатковий захист та порадив не відкладати це питання, а зайнятися ним до ремонту. Коли розбили стіну, побачили, що стояк повністю згнив, а внизу стіни (навколо труби) стіна мокра на всю товщину. Добре, що це з’ясувалося до початку ремонту.

Додаткові послуги