Утеплення

Головна » Утеплення
утеплення фасадів, стін, будинків, квартир

Послуга утеплення будівель

Послуга утеплення є незамінною в тих випадках, коли потрібно підвищити теплоізоляцію будівлі. Звертайтесь, наші спеціалісти запропонують різні технології утеплення та широкий спектр додаткових послуг.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Утеплення фасадів

Утеплення фасадів – це комплекс робіт із підвищення теплоізоляції стін будівель. Результатом стає значне зниження витрат тепла та захист від утворення конденсату. Таким чином, умови в приміщеннях стають комфортнішими, а термін служби самих будівель збільшується. Більшість робіт із зовнішнього утеплення будівель проводяться на висоті силами промислових альпіністів, які мають не лише відповідну кваліфікацію, оснащення та дозвільні документи, а й солідний досвід виконання ізоляційних робіт, виходячи зі специфіки різних будівель.

Утеплення стін будинків

За великим рахунком, утеплення потребують стіни та фасади переважної більшості будинків та громадських будівель колишніх років забудови. Якщо провести перевірку тепловізором, можна переконатися, що через стіни типового будинку може йти до 35% тепла, а в деяких спорудах навіть більше. Найчастіше, замір тепловізором показує температури на поверхні стін набагато нижче за прийнятні.

Особливо утеплення потребують цегляні будівлі, панельні будинки, а також будівлі «зі скла та бетону». Сучасним утеплювачем перекриються зовнішні тріщини і панельні шви, що втратили герметичність, а значить, будинок буде більш надійно захищений від погодних впливів. При цьому чим товщі буде ізолюючий матеріал (найчастіше це високоякісний інноваційний пінопласт), тим вище рівень теплоізоляції.

Важливо пам’ятати, що утеплення фасаду, як і гідроізоляція – це ще й правильне дотримання принципу розумної економії. Одного разу витратившись на виконання цих робіт, можна довгі роки заощаджувати на комунальних платежах, термінових ремонтах, виклику фахівців із видалення плісняви ​​і таке інше. Додатковою перевагою стане ще й покращена звукоізоляція. Крім того, підвищення комфортності проживання та роботи – це ще й турбота про здоров’я всіх, хто багато часу проводить у приміщеннях. Завдяки ізоляції створюється правильний баланс температури повітря та вологості, загальний мікроклімат покращується – причому, як взимку, так і влітку.

Як відбувається утеплення будинку

Насамперед, вивчаються особливості споруд, специфіка фасаду та визначається обсяг площі, що утеплюється, виходячи з якого визначається кількість необхідних матеріалів та тривалість виконання робіт. Далі після підписання договору до роботи приступають промислові альпіністи, які надійно закріплять пінопласт, нанесуть кілька шарів штукатурки та за необхідності пофарбують отриману поверхню. У результаті фасад вийде не лише захищеним, а й красивим. В даний час є величезний вибір готових термопанелей, в яких поєднуються утеплювальні та декоративні властивості.

Утеплення стін пінопластом

Найбільш функціональними та популярними матеріалами на ринку зовнішніх утеплювачів є спінений пінопласт або пінополістирол. При порівняно невисокій ціні, він відрізняється простотою монтажу, зносостійкістю та відмінними енергозберігаючими властивостями. Оскільки густина більшості таких плит невисока, при монтажі використовується додаткове армування. Варто враховувати, що пінопласт не підійде для обшивки дерев’яних стін.

Крім самих фасадів, обов’язково утеплюються укоси навколо балконів та вікон. У багатьох випадках доводиться замінювати віконні відливи, так як старі виявляються занадто вузькими і не перекривають матеріал, що теплоізолює. Враховуються також плани встановлення зовнішніх антен і кондиціонерів.

Наша команда спеціалістів з необхідним рівнем допуску виконає утеплення фасадів, забезпечивши не лише надійну ізоляцію, а й максимальну гармонію із загальним дизайнерським рішенням будівлі.

Додаткові послуги