Такелажні роботи

Головна » Такелажні роботи
такелажні роботи, перевезення великогабаритних предметів

Послуги такелажних робіт

Потрібно перевезти промислове, медичне чи друкарське обладнання? Звертайтеся, наші фахівці правильно організують процес, а досвідчені такелажники подбають про те, щоб процес пройшов якнайкраще.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Проведення такелажних робіт

Такелажні роботи відносяться до особливих заходів із категорії розвантажувально-вантажних робіт, що проводяться з великогабаритними об’єктами. Подібні послуги досить популярні під час транспортування розвантаження та навантаження обладнання, верстатів, габаритних конструкцій, промислових переїздів.

Такелажні роботи – це комплекс заходів, при яких виконується завантаження, фіксація та подальше переміщення вантажу з доставкою на запланований об’єкт та подальшим розвантаженням. На місці операції повторюються у зворотному порядку. Головне при цих заходах – повне збереження вантажу незалежно від його маси та габаритів. Саме для цього використовуються такелаж. Це пристрої, підйомні механізми, фіксаційні пристрої та троси, призначені для надійного підняття та кріплення вантажу, що транспортується без заводського пакування. Настійно рекомендуємо звертатися до професіоналів для виконання таких робіт.

Причина цьому одна – безпека і збереження об’єкта, що транспортується. Наша компанія пропонує весь спектр такелажних робіт у Харкові. Наші такелажники та вантажники подбають про надійне перевезення вашого вантажу, вам залишається лише довірити ці операції нам.

Що входить у такелажні роботи

Часто клієнти неправильно розуміють суть цієї послуги. Такелажні роботи мають кардинальну відмінність від простих робіт з розвантаження або завантаження у застосуванні спеціальних засобів для підйому фіксації габаритних, масивних вантажів. З цієї причини ці види послуг мають різне призначення.

Такелажні роботи складаються з наступних типів робіт:

 • розробка плану дії відповідно до замовлення клієнта;
 • підбір техніки та спеціальних пристроїв для організації такелажних робіт;
 • стропування, переміщення об’єкта;
 • жорстка фіксація вантажу на борту транспортного засобу;
 • переміщення об’єкта до заданої локації;
 • зворотні операції – зняття фіксаторів, демонтаж.

До послуг також варто віднести додаткові технологічні операції, які виконуються при офісному та промисловому переїзді. До них відносяться демонтаж захисної упаковки, встановлення об’єкта в робоче стаціонарне положення, комутація (якщо потрібно) та остаточне закріплення вантажу у проектній локації.

Категорії такелажних робіт

Наша компанія розділяє такелажні роботи в Харкові за такими видами:

 • прості завдання – транспортування легких вантажів без застосування вантажної спецтехніки та засобів спеціальної фіксації;
 • середні – роботи з об’єктами, масою до 20 тонн з використанням спецзасобів та транспорту;
 • відповідальні – переміщення вантажів, маса яких перевищує 20 тонн.

В останньому випадку наші вантажники-такелажники застосовують весь комплекс підготовчих заходів для забезпечення оптимального розвантаження об’єкта на локації. Додатково вантажі відповідальної категорії вимагають спеціального такелажу, що виключає будь-які пересування предметів під час переїзду або їх відхилення від стабільного становища. Це необхідно з низки причин:

 • забезпечення повної безпеки для персоналу бригади, яка виконує такелажні, вантажні та розвантажувальні роботи;
 • недопущення переходу вантажу в нестабільне становище, у якому є ризик його перекидання з борту;
 • запобігання псуванню об’єкта внаслідок його неправильної фіксації.

Під час операцій із середньою та відповідальною категорією вантажів існує великий ризик його нестабільності під час навантаження та транспортування. При цьому виникає реальна небезпека для оточуючих через великі габарити об’єкта, його масу. Завдання нашої компанії – організувати максимально безпечний робочий процес.

Наша компанія займається професійними такелажними роботами в Харкові з дотриманням усіх технічних норм. Ми ретельно стежимо за безпекою вантажу, а також оточуючих людей. Весь робочий процес планується таким чином, щоб забезпечити максимальне збереження об’єкта, що транспортується, при мінімальному ризику. Довіряйте відповідальні завдання професіоналам! У нашому розпорядженні є всі необхідні спецпристрої для виконання грамотного такелажу, а також підготовлена ​​бригада вантажників та такелажників. Для замовлення послуги звертайтесь до нас за телефоном компанії або залишайте заявки на сайті.

Додаткові послуги