Системи “розумний будинок”

Головна » Системи «розумний будинок»
системи розумний будинок під ключ

Послуги з автоматизації обладнання

У нас ви можете замовити послуги з автоматизації обладнання, побудови систем керування. Звертайтесь, наші спеціалісти включаться в роботу на будь-якому етапі проекту: від опрацювання концепції до монтажу на об’єкті.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Системи “розумний будинок” “під ключ”

Побудова системи розумний будинок – послуга, спрямована на покращення мікроклімату, підвищення комфорту та забезпечення безпеки при одночасному зниженні витрат на комунальні послуги. Професійно збудована система з урахуванням усіх нюансів дозволяє економити на енергоресурсах може 40%.

Система автоматизації “Розумний будинок”

Організація освітлення, захисту від перевитрати води, аналіз повітря в приміщеннях, керування кліматом, правильна організація вентиляції та провітрювання, і все в автоматичному режимі – це далеко не повний перелік можливостей професійної системи “Розумний дім”. Її побудова виконується, виходячи з конкретних потреб, завдань та можливостей замовника.

У розумному будинку всі кліматичні системи та комунікації об’єднуються в єдину мережу, що налаштовується під актуальні потреби мешканців приміщень. При цьому все запрограмовано так, щоб людина мінімально відволікалася на ці «дрібниці життя». Спеціальні датчики будуть подавати сигнали керуючим елементам, що в режимі реального часу контролюють роботу виконавчих пристроїв.

Планування системи “Розумний будинок”

Щоб система “Розумний дім” була по-справжньому комфортною, вже на етапі її планування перед вибором необхідного обладнання варто відповісти собі та спеціалістам на базові питання:

  • Хто найчастіше використовуватиме систему, і які в нього потреби? Наприклад, вічно зайнятій і технічно підкованій молодій людині треба, щоб усе включалося і вимикалося на автоматі, а людям похилого віку комфортніше буде все ж таки за наявності спрощеної схеми, коли хоч щось працює «по-старому». Якщо в будинку є діти, варто врахувати їхню природну допитливість при розміщенні розумних гаджетів.
  • Які саме дії треба автоматизувати? Щоб технологія була по-справжньому корисною, варто спочатку розібратися із завданнями, які ви плануєте їй довірити: управління системами опалення та вентиляції, автоматизація освітлення, контроль енергоспоживання, автоматичне включення ламп, віддалене управління побутовими приладами, контроль систем безпеки тощо. Ми допоможемо вибрати, встановимо та оптимізуємо систему, яка працюватиме на вас.
  • Як вам зручніше керувати своїм розумним будинком? Це може бути віддалене керування через смартфон або пульт або за допомогою панелі. Цілком можлива комбінація різних способів із закладенням одних пристроїв у єдину мережу та окремим управлінням – іншими.

Проаналізувавши всі особливості об’єкту та ваші побажання, фахівці компанії зберуть ефективний Розумний дім, надавши необхідні гарантії.

Автоматизація на замовлення

Як показує практика, автоматизація процесів управління мікрокліматом допомагає покращити якість життя та уникнути перевитрати електроенергії та тепла, але максимального ефекту можна досягти лише при врахуванні всіх втрат та ризиків.

Тому, виконуючи капітальний ремонт та плануючи встановлення систем автоматизації, варто провести енергоаудит, перевірити  гідроізоляцію та правильність організації вентиляції, при необхідності – замовити утеплення фасаду. Зв’яжіться з нами, і ми виконаємо комплекс необхідних робіт для комфорту та економії.

Додаткові послуги