Розвантаження будматеріалів

Головна » Розвантаження будматеріалів
розвантаження камаз, вагонів, фур

Послуги з розвантаження транспорту

Необхідно швидко та акуратно розвантажити КамАЗ, фуру чи вагон? Звертайтесь, наші співробітники оперативно побудують логістику та нададуть необхідну кількість досвідчених, відповідальних вантажників.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Розвантаження КамАЗ

Послуги розвантаження досить поширені у сфері будівництва. Крім цього, подібні пропозиції потрібні при вантажно-розвантажувальних роботах на залізничних та транспортних терміналах. Наша компанія пропонує свої послуги у цій сфері. У нашому розпорядженні є все необхідне для розвантаження фур, будівельних та інших матеріалів. Ми оперативно виконуємо вантажно-розвантажувальні роботи, що означає економію часу та грошей замовника.

Види робіт з розвантаження

Розвантажувальні роботи включають велику кількість напрямків. Їх можна об’єднати у кілька категорій:

  • розвантаження та підйом будматеріалів – для випадків, коли замовник знаходиться у багатоповерховій будівлі;
  • робота з автомобільною технікою – розвантаження КамАЗ та інших вантажних автомобілів з різним типом вантажів;
  • розвантаження вагонів – окрема категорія робіт.

Залежно від виду запланованих послуг, ми підбираємо відповідне обладнання. Це потрібно для оптимізації робочого часу вантажників. В результаті замовник одержує повний обсяг виконаної роботи в обумовлений час.

Розвантаження вагонів та фур

Для більшості завдань застосовується ручне розвантаження вантажниками. Це бригада працівників, підготовлених до виконання подібних завдань. Найчастіше, за допомогою підсобників і вантажників виконується більшість робіт, пов’язаних завантаженням-розвантаженням будівельних матеріалів. Такий підхід перевірено на практиці та виправдано економічно. Наприклад, при розвантаженні цементу вручну ціна послуг нижча, ніж під час використання техніки. Проте вартість залежить від обсягу запланованих робіт. Крім цього варто відзначити, що деякі види вантажно-розвантажувальних операцій неможливо виконати без підсобних робітників.

Другий варіант – використання спецтехніки. Застосування вантажно-розвантажувальної техніки виправдане у разі великих обсягів робіт, а також маси вантажу. Наприклад, розвантаження вагонів із щебенем, піском та іншими матеріалами. У таких ситуаціях без допомоги спецтехніки не обійтись і наша компанія готова надати таку допомогу. Ми встановили доступну вартість розвантаження фури 20 тонн, вагонів та іншого великогабаритного транспорту.

Коли варто замовити розвантаження транспорту

Питання про швидку та безпечну роботу постає практично перед кожним клієнтом, який зіткнувся з великими партіями вантажу. Частина людей вважають, що можуть організувати розвантаження власними силами – достатньо найняти кілька вантажників.

Перш ніж вирішити самостійно зайнятися організацією подібної роботи, дайте відповідь собі на кілька питань:

  • ви впевнені у підготовці тих робітників, яких ви знайдете;
  • чи варто брати відповідальність за інших людей, які не пов’язані з вами робочими домовленостями;
  • чи гарантує ваша витівка безпеку вантажу та оточуючих.

У 99% ми впевнені, що клієнт не зможе проконтролювати з упевненістю кожен із цих пунктів. Усьому виною прагнення економії, яка практично виявляється уявною. Зекономлена сотня не коштує втраченого часу, нервів і що неприємніше – зіпсованого вантажу.

Найчастіше ціни на такі послуги залежать від обсягу роботи. Наприклад, вартість розвантаження будматеріалів залежить від маси всього вантажу. На практиці клієнт платить тільки за виконану роботу, що виявляється не набагато дорожче, ніж при самостійній організації. Додатково клієнт отримує:

  • бригаду вантажників, які знають свою справу;
  • наші гарантії збереження вантажу та безпеки його переміщення для оточуючих;
  • можливість додаткової допомоги спецтехніки для більших обсягів робіт.

Наша компанія пропонує максимально доступну вартість розвантаження 1 тонни у Харкові. При цьому ми відповідаємо за якість послуг протягом усього періоду співробітництва. Компанія має штат вантажників та різноробів, а також парк спецтехніки для відповідальних та об’ємних завдань. Ми гарантуємо оперативне розвантаження всіх видів вантажу – від автомобіля з цеглою до вагонів з масивними матеріалами.

Замовити послугу можна прямо на нашому сайті або за телефонами наших менеджерів. Ми розрахуємо вартість і погодимо найзручніший для вас час виконання робіт.

Додаткові послуги