Прибирання території

Головна » Прибирання території
прибирання території та вивезення сміття

Послуга прибирання території

Прибирання листя та снігу на постійній основі або разове прибирання території – звертайтеся. Наші фахівці нададуть відповідальних робітників, а якщо необхідно, інструменти, госпінвентар та спецтехніку.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Прибирання території та вивезення сміття

Для власників приватних будинків з ділянками, а також інших типів територій часто постає питання про вивезення сміття, яке накопичилося з площі. Послуга може знадобитися як одноразово, і на регулярній основі. Щоб прибирання території було якісним, ми радимо скористатися послугою нашої компанії. Наші співробітники виконають поставлене завдання швидко та комфортно для клієнта.

Що входить у послугу прибирання території

Прибирання території в Харкові включає ряд робіт:

  • чищення ділянок, що примикають до офісів;
  • клінінг зон, пов’язаних із логістичними центрами;
  • прибирання промислових площ, розташованих біля підприємств;
  • прибирання прибудинкової території, приватних володінь та схожі об’єкти.

Перелік послуг цієї категорії залежить від сезону. Найчастіше необхідне очищення ділянок від листя. Також допомога знадобиться у разі видалення із земельної ділянки рослин, дерев та інших природних об’єктів. Великі обсяги гілок банально нема куди сховати. Нагадаємо, що спалювання сухих природних відходів прямо на земельній ділянці заборонено та карається солідним штрафом.

Регулярний “клінінг” території необхідний за умов снігової зими. Після збирання снігу його необхідно видалити з ділянки, щоб він не заважав оточуючим, а також не уявляв джерело зайвої вологи в період танення. Гора снігу легко заб’є водозливну систему, що стане джерелом додаткових проблем. До того ж, накопичення бруду та болота обмежує прохід та проїзд власників, викликаючи масу неприємностей. Ручне прибирання снігу звичайно можливе, проте це не вирішує початкову проблему – вивіз кучугур, що наростають. Тому допомогу спецтехніки в таких ситуаціях вкрай необхідна.

В умовах перепланування земельної ділянки, на ній накопичується велика кількість відходів – каміння, землі, пилу, бур’янів. Прибирати вручну такі об’єкти важко і неефективно. Куди простіше замовити послуги різноробів та спецтехніки, які виконують подібні завдання максимально оперативно.

Професійне прибирання території та вивезення сміття необхідне у разі проведення капітального ремонту об’єкта чи будівництва. Ті, хто стикався з такими заходами, чудово розуміють, скільки відходів накопичується за весь період робіт. Очевидно, що сміття необхідно видалити з ділянки – без цього неможливо займатися облагородженням землі. Наша компанія виконає прибирання з використанням відповідної техніки. При цьому ми гарантуємо акуратність клінінгу та швидкість робіт.

Аналогічна ситуація з компаніями та підприємствами. Різниця полягає лише в обсягах накопичених відходів. Досить часто габарити сміття не дозволяють завантажити його вручну, а його кількість зростає великими темпами. У таких ситуаціях ми використовуємо спецтехніку, що полегшує та прискорює цей процес. Ми маємо техніку необхідних габаритів та вантажопідйомності – це дозволить нам прибрати вашу територію у найкоротший час.

Етапи прибирання території

Пропонуємо наступний алгоритм співробітництва:

  • клієнт оформляє заявку виконання даних послуг;
  • ми визначаємо обсяг робіт, підбираємо необхідну техніку;
  • обговорюємо зручний для замовника час прибуття бригади;
  • фінальний етап – прибирання території приватного будинку, офісу, підприємства.

У розпорядженні компанії є необхідна кількість різноробів, а також спеціальна техніка різного призначення. Ми готові виконати роботи зі збирання будь-якого рівня складності. Для компанії важливий насамперед комфорт клієнтів. Ми практично доводимо сучасний рівень наших послуг.

Наша компанія гарантує правильну утилізацію відходів згідно з чинними правилами. Сміття, накопичене на вашій території, не стане джерелом забруднення для довкілля. Неважливо, це будівельні відходи, природні чи збірні – наші співробітники подбають про грамотне їх видалення.

Дізнатись ціни на прибирання території нашої компанії можна на сайті або за телефоном менеджерів. Ми відповімо на всі питання, що цікавлять, а також підберемо зручний час для приїзду бригади. Завжди раді новому співробітництву!

Додаткові послуги