Прибирання після затоплення

Головна » Прибирання після затоплення
прибирання після затоплення, осушення приміщень

Послуга прибирання після затоплення

Прибирання після затоплення потрібне, щоб правильно осушити приміщення, зменшити збитки від води та не допустити появи плісняви. Звертайтеся, ми вивеземо сміття, встановимо осушувачі, приберемо цвіль і запах плісняви.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Осушення приміщень після затоплення

Осушення приміщень – це послуга для зниження вологості повітря в приміщенні, за допомогою промислових конденсаційних осушувачів повітря, яка буде корисна в різних ситуаціях. Підвищена відносна вологість повітря – найпоширеніша причина появи цвілі, а осушення повітря – найнадійніший спосіб запобігання та позбавлення цвілі раз і назавжди.

Системи осушення можуть бути стаціонарними і здійснювати осушення постійно, коли йдеться про басейни, оранжереї, вологі складські приміщення, або бути мобільними. Застосування мобільних промислових осушувачів є доцільним після проведення мокрих будівельних робіт, потопу, прориву водопроводу або опалення. Своєчасне осушення повітря дозволяє виключити псування матеріалів та ураження їх пліснявими грибами.

Коли необхідно осушення приміщення:

  • у приміщеннях із постійно підвищеною вологістю;
  • у приміщеннях, уражених пліснявою;
  • у приміщеннях, у яких складно організувати вентиляцію;
  • у підвальних приміщеннях з високим рівнем ґрунтових вод;
  • після мокрих будівельних робіт;
  • під час запуску опалення у приватних будинках;
  • після затоплення.

Способи осушення повітря можна виділити, залежно від фізичних принципів, що використовуються для осушення. Найбільш зрозумілий – пропускання вологого повітря через гідрофільні матеріали (різні силікагелі). Силікагелі при цьому можуть бути відновлювані і ні. Одноразові силікагелі після осушення утилізуються. Здатність вбирати воду силікагелів, що відновлюються, можна повернути після їх нагрівання. Незважаючи на доступність технології, осушення приміщень за допомогою матеріалів, що вбирають вологу, використовується рідко через високі разові витрати.

Прибирання після затоплення своїми руками

Самостійно можна впоратися лише з частиною завдань: викинути незворотно пошкоджені водою речі та предмети інтер’єру, висушити ткані матеріали, зібрати залишки води з підлоги. Якісно висушити приміщення, особливо в холодну пору, без спеціального обладнання неможливо.

Осушення приміщень за допомогою різних нагрівачів можна назвати «народним способом». Він використовує властивость повітря збільшувати здатність розчиняти в собі більше води при підвищенні температури. У свою чергу, випаровування води при підвищенні температури посилюється. Багато хто використовує цей спосіб інтуїтивно, не до кінця розуміючи сам процес. На жаль, одного нагрівання замало, щоб висушити приміщення. Для ефективного осушення приміщення нагріванням необхідно підвищити в ньому температуру, давши насититися повітря водяними парами, після чого провітрити приміщення, щоб видалити насичене водяними парами повітря.

Нагрів повітря в закритому вологому приміщенні, без провітрювання та повітрообміну, може призвести до інтенсивного розвитку цвілі.

Якщо нагріте повітря може містити більшу кількість водяної пари, то холодне повітря більш «сухе». Завдяки цьому провітрювання в холодний період може ефективно знизити вологість повітря в приміщенні.

Використовуючи цю ж властивість, можна знизити відносну вологість повітря інтенсивним його охолодженням, до такої температури, коли на поверхні, що охолоджує, почне випадати і замерзати конденсат. Наочний приклад замороженої водяної пари, отриманої з повітря – намерзла крига на морозильній камері холодильника. Другий приклад – конденсат, що тече по дренажу працюючого кондиціонера. Кондиціонер, що виходить при роботі кондиціонера, – не що інше, як водяна пара з повітря приміщення, сконденсована в результаті інтенсивного його охолодження.

Найпоширеніші сучасні промислові осушувачі, що застосовуються для осушення приміщень, також, як і кондиціонер, охолоджують повітря. Вони називаються конденсаційними. Зазвичай, при розмірах на 1/3 менше за домашній холодильник, конденсаційний осушувач повітря має потужність 500-600 Вт, може збирати в спеціальний резервуар до 50 л води на добу і розрахований на приміщення до 200 м2.

Додаткові послуги