Прибирання після ремонту

Головна » Прибирання після ремонту
прибирання після ремонту квартир, будинків, офісів

Послуга прибирання після ремонту

Закінчили ремонт та потрібно після нього прибрати? Звертайтесь, наші співробітники компактно складуть і вивезуть будівельне сміття, вимиють вікна та підлоги, очистять кахель та сантехніку, витруть пил та пропилососять.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Прибирання квартири після ремонту

Ми пропонуємо послугу прибирання після ремонту житлових приміщень. Наша бригада оперативно, а головне якісно видалить усі залишки будівельних відходів, щоби власник зміг відразу приступити до нормального життя в будинку. Найбільший жах для будь-якої людини – ремонтні роботи. Але будівництво закінчилося і, здавалося б, кінець клопотам – пора насолоджуватися красою. Все це правильно, якби не одне але – гори сміття та відходів, які обов’язково залишаються після будь-якого ремонту. У цій ситуації на допомогу прийде наша компанія.

Чому варто замовити прибирання після ремонту

Перша причина полягає в кількості сміття, що накопичилося. Прибирання будинку після ремонту практично завжди пов’язане з великими обсягами старих покриттів (штукатурка, цегельний бій, залишки шпалер тощо). Самостійно забрати таку кількість відходів можна, але витрати за часом далеко не окупають заплановану економію. Додайте сюди фізичну працю, яка прямо пропорційна масштабам ремонту і перспектива заощадження власних коштів стане далеко не райдужною.

Другий фактор – забираючи, не нашкодь. Насправді нерідкі випадки, коли бригада ремонтників залишала сліди і навіть дефекти на нових покриттях. Прибирання будинків після ремонту, здається простим завданням, що полягає в банальному зборі та вивезенні будівельного сміття. Необхідно правильно організувати процес збирання відходів. Якщо йдеться про багатоповерхові будинки, прибирання не повинно залишити слідів у під’їзді – сусіди та керівні компанії навряд чи залишаться раді таким послугам. Більше того, за сучасними вимогами сміття має бути відсортоване – хаотично перемішані відходи заборонено одразу викидати.

Нарешті, третій фактор – прибирання приміщення після ремонту має бути дійсно ефективним. Якщо найнята бригада зібрала тільки дрібне сміття, а велике їм нема чим завантажити або доставити, це не можна назвати якісним прибиранням приміщення. Про яку економічність послуг може йтися, якщо клієнту доведеться наймати інших працівників із відповідним обладнанням.

З усього описаного плавно випливає необхідність використання професійної допомоги. Наша компанія пропонує повний спектр послуг прибирання після ремонту. Будьте впевнені – свій порядок ви довіряєте фахівцям, які знають свою справу.

Що входить до послуги прибирання після ремонту

Усі роботи можна поділити на кілька категорій:

 • сортування сміття на об’єкті. Якщо бригада робітників не виконала цю операцію після завершення ремонту, наші співробітники зроблять це самостійно. План сортування виконується на об’єкті. Робота полягає у поділі сміття за категоріями – тип відходів, крупність об’єктів, небезпека для оточуючих (колючі, тендітні та інші предмети).
 • упаковка. Після сортування відходи, при необхідності, упаковуються.
 • вантажні операції. Бригада збирає відходи та переносить їх на транспортний засіб. Для багатоповерхових будинків враховується висота спуску сміття, наявність у будівлі технічних вантажних ліфтів.
 • завершальна стадія. Ми вивозимо будівельне сміття на полігони та утилізуємо його згідно з правилами.

Залежно від обсягу відходів, наші фахівці підбирають оптимальний вид транспортного засобу. У нашому автопарку є всі необхідні категорії транспорту – від малотоннажних автомобілів до повнорозмірних вантажівок з бортами, що перекидаються.

Прибирання квартири після ремонту полягає не лише у утилізації великих відходів, типу бою. Залишається велика кількість пилетворних фракцій, які також повинні бути видалені. Наші спеціалісти виконають комплексне очищення приміщень. Після збирання клієнт зможе спокійно розпочати експлуатацію свого нового приміщення.

Прибирання квартири після ремонту – не єдина пропозиція від нашої компанії. До списку об’єктів, на яких діє наша пропозиція, належать:

 • приватні будинки та ділянки біля них;
 • комплексне прибирання офісу після ремонту – очищення території для швидкого запуску приміщення;
 • чищення гаражних приміщень та територій біля них;
 • прибирання котеджу після ремонту, дач та аналогічних об’єктів.

Окрім цього, ми пропонуємо очищення промислових приміщень від будівельних відходів. Компанія працює з відходами будь-яких обсягів, для цього ми маємо всі необхідні спецзасоби.

Для нашої компанії головне комфорт клієнта. Тому прибирання приміщень після ремонту нашими співробітниками виконується максимально ретельно, щоб готовий результат не залишив жодних сумнівів щодо наших послуг.

Прибирання будинку після ремонту: додаткові послуги

Окрім безпосереднього прибирання будинку після ремонту, ми пропонуємо весь комплекс супутніх послуг: занесення будівельних матеріалів, перевезення та занесення габаритних вантажів (меблів), вивіз будівельного сміття. Ми надаємо послуги вантажників, у нас можна найняти різноробочих, наприклад, для прибирання території після завершення будівельних робіт або копання траншей та ям.

Ми виконуємо роботи з дезінфекції приміщень, захисту від грибка та плісняви будівельних конструкцій, видалення неприємних запахів фарб, лаку, запаху нових меблів.

Ми надаємо:

 • повністю укомплектований автопарк для вивезення будь-яких видів сміття – клієнту більше немає необхідності шукати спеціалізований транспорт різними автопарками, компанія надає свої ТЗ.
 • економія часу замовника. Ми суворо дотримуємось обговореного часу роботи та не порушуємо встановлені терміни надання послуги. Оперативність – наша головна відмінність.
 • бригада підготовлених робітників. Кожен співробітник знає своє завдання, тому під час нашої роботи на майданчику панує організованість та злагодженість. Ми маємо всі необхідні засоби для комплексного очищення приміщень від будівельних відходів, від клієнта потрібно лише надати повний доступ до об’єкта.
 • якісні послуги. Після нашої роботи клієнту не доведеться замовляти іншу бригаду для завершення очищення. Компанія надає повний обсяг послуг зі збирання та утилізації відходів.

Ми надаємо прозорі умови співробітництва та вигідну вартість робіт. Ціна на прибирання квартири після ремонту, а також офісних та інших приміщень ви можете дізнатись у наших менеджерів. Наші працівники оснащені всіма необхідними засобами для ефективної організації та прибирання площ будь-якої складності.

Замовити послугу можна телефоном або залишивши заявку на сайті. Ми гарантуємо сучасний сервіс та оперативність виконання поставленого завдання. Звертайтесь, завжди раді новому співробітництву!

Додаткові послуги