Прибирання після померлого

Головна » Прибирання після померлого
прибирання після смерті (трупа, що розклався), дезінфекція

Послуга збирання після трупа

Прибирання після померлого – це спеціальна комплексна дезінфекція, яка може включати збирання продуктів розкладання, знищення комах, вивіз мотлоху, видалення трупного запаху та герметизацію приміщення.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Прибирання після смерті

Прибирання після померлої людини – це комплексна послуга, що включає розв’язання кількох завдань. Фахівці нашої компанії зберуть продукти розкладання, проведуть ефективну дезінфекцію, забезпечать усунення специфічного запаху, подбають про знищення комах та плісняву.

При необхідності будуть виконані й інші роботи, включаючи генеральне прибирання, збирання та вивезення сміття та непотребу, зіпсованих продуктів та інших джерел антисанітарії. Нерідко доводиться демонтувати елементи оздоблення, наносити захисне покриття на деякі конструкції тощо.

Таким чином, остаточний обсяг робіт визначається залежно від особливостей та стану об’єкта, а також побажань замовника. Одна справа – просто усунути трупний запах і зробити дезінфекцію квартири, що порожня, інша – повністю підготувати її до ремонту або до продажу.

Прибирання після трупа: особливості та підходи

Прибирання приміщення після померлої людини, особливо якщо небіжчик пролежав довго, а до смерті довгий час не прибирав житло, – завдання досить складне навіть для людей з досвідом. При цьому усунення запаху, який, здається, ніколи не вивітриться, – насправді, порівняно нескладний процес.

У більшості випадків просто посипати підлогу хлорованою сумішшю або вимити її з хімічно активним складом – цього дуже мало. Навіть якщо померлий був здоровим, продукти розкладання його тіла несуть значну біологічну загрозу. Саме тому розроблено суворі протоколи та спеціальні санітарні норми, що регулюють усі питання транспортування, розтину, мікроклімату в морзі та поховання. Приміщення, де був труп, особливо якщо його виявили через кілька днів після смерті, потребує особливо ретельної дезінфекції.

Довіряти прибирання непрацевлаштованим людям, непрофесіоналам, згодним на «брудну роботу» – не лише безвідповідально, а й небезпечно. Варто доручити очищення фахівцям, які:

  • реально оцінюють обсяг необхідних робіт та усвідомлюють ступінь небезпеки;
  • застосовують ефективні засоби індивідуального захисту;
  • аналізують всю ситуацію в цілому та обирають найефективніший комплекс методів дезінфекції;
  • можуть гарантувати бездоганний результат та відповідність прибраного приміщення санітарним нормам.

Наша компанія  чітко дотримується технології прибирання і використовує тільки професійні миючі засоби.

Тонкощі прибирання після трупа

Одна з найпоширеніших помилок пов’язана із масштабом робіт. Якщо почався процес активного розкладання тіла, тобто воно встигло луснути і почало підтікати, не виключено, що для повернення приміщення в житловий стан буде потрібно як мінімум косметичний ремонт.

У таких випадках необхідна двоетапна обробка кімнати, де знаходився труп, та прилеглих приміщень. Для початку проводиться первинна дезінфекція, щоб безпечно вивезти сміття та підготувати все до ремонту. Коли ці роботи виконані, проводиться повторна дезінфекція з усуненням запахів за допомогою засобів класу Odorgone, а також озону.

У тілі людини багато води, і не особливо примітна мокра пляма під місцем, де лежав покійний, може означати, що вже забруднено досить велику площу лінолеуму або іншого покриття, опорної дошки і навіть чорнової підлоги. Як показала наша практика, випадки, коли продукти розкладання, що розтеклися по кабель-каналах і з’єднанням плит, виявлялися в квартирах сусідів, – не така вже й рідкість.

Якщо таке виявляється, виникає необхідність демонтувати забруднені матеріали та нанести непроникний шар спеціального захисту на елементи конструкції, які неможливо замінити. У зоні робіт виявляються панелі стін та чорнова підлога, а також стики між плитами та перекриття. У багатьох випадках доводиться промивати канали проводки кабелю та проводити їхню дезінфекцію.

У деяких квартирах необхідно проводити дезінсекцію, знищуючи клопів, мух, тарганів, опаришу за допомогою професійних інсектицидів.

Особливого підходу вимагають випадки, коли житло, де знаходився небіжчик, залишається порожнім, а трупний запах продовжує поширюватися в місцях загального користування та проникати у квартири вдома через систему вентиляції, що, зрозуміло, створює дискомфорт у мешканців.

Тоді до перелічених заходів додаються роботи з знезараження та герметизації вентиляційної системи, очищення кабельних каналів, дезінфекції вхідних дверей та отворів усередині житла. Внаслідок такої комплексної обробки спорожніла квартира може довго чекати на появу нових власників без дискомфорту та ризику для здоров’я інших мешканців.

Додаткові послуги