Прибирання після померлого в Одесі

Головна » Прибирання після померлого в Одесі
прибирання після смерті (трупа, що розклався), дезінфекція

Послуга збирання після трупа

Прибирання після померлого – це спеціальна комплексна дезінфекція, яка може включати збирання продуктів розкладання, знищення комах, вивіз мотлоху, видалення трупного запаху та герметизацію приміщення.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Прибирання після смерті

Прибирання після смерті в Одесі – комплексна послуга, що включає кілька основних та додаткових робіт, обсяг яких визначається залежно від стану приміщення, де знаходився небіжчик. Збір продуктів розкладання, якісна дезінфекція професійними засобами та, при необхідності, видалення трупного запаху – найважливіші заходи, але опціонально ми пропонуємо також вивіз сміття, мотлоху та будь-яких непотрібних речей, знищення комах, зняття оздоблювальних матеріалів та нанесення на забруднені конструкції бар’єрного покриття.

Залежно від специфіки об’єкта та побажань клієнтів визначається і набір послуг. Ви готуєте квартиру до ремонту або продажу, або просто хочете залишити її порожньою? Сусіди скаржаться на трупний запах, який не вивітрюється, незважаючи на ваші зусилля? Зверніться, і ми вирішимо найскладніші завдання.

Прибирання після небіжчика: що варто знати

Тим, хто не стикався з нею безпосередньо, прибирання після трупа представляється як відмивання поверхонь, дезінфекція місця, де знаходилося тіло, винесення речей та ретельне провітрювання для усунення запаху. Насправді завдання куди складніше, ніж може здатися, особливо якщо померла людина знаходилася в приміщенні не один день.

Миття підлоги хлоркою та посипання особливо забруднених місць хлорним вапном не дозволяє повністю вирішити проблему. Навіть якщо з якоїсь причини вмирає абсолютно здорова людина, продукти розкладання її тіла несуть серйозну загрозу здоров’ю. Не випадково у всіх цивілізованих країнах є жорсткі санітарно-гігієнічні стандарти, пов’язані з перевезенням покійників, проведенням розтину та похованням.

Особливого підходу вимагає й прибирання приміщення, де був померлий. Тому важливо відмовитися від поширеної в Одесі практики залучення до такої роботи безпритульних або інших випадкових людей, які гостро потребують заробітку. Варто звернутися до професіоналів, які одразу оцінять ступінь небезпеки, виберуть відповідні засоби індивідуального захисту та найефективніші способи дезінфекції.

Якщо труп почав розкладатися, тобто тіло встигло підтекти, для повернення житлового стану приміщенню потрібен як мінімум косметичний ремонт. Це та ситуація, коли обробку приміщення доводиться виконувати у два етапи. Для початку проводиться первинна дезінфекція для вивезення сміття та підготовки до ремонту. Після завершення цього процесу знезараження та видалення запахів проводиться повторно.

Сам масштаб робіт також часто недооцінюється. Відсоткове співвідношення води в організмі людини досить велике, а отже, за невеликою плямою під диваном, де лежав померлий, можуть ховатися квадратні метри брудного лінолеуму, дошки і навіть чорнової підлоги. Нам доводилося стикатися з ситуаціями, коли, розтікшись кабельними каналами і простором між плитами, продукти розкладання могли заливати сусідів. Тому часто доводиться виконувати демонтаж оздоблювальних матеріалів, прибираючи лінолеум або паркет, видаляючи всю плінтуси і, наприклад, дошку для підлоги. На конструкції, які неможливо демонтувати, наноситься непроникний захисний шар, а крім того, доводиться промивати і дезінфікувати стики плит, перекриття і кабельні канали.

Тонкощі прибирання після трупа

У багатьох випадках у квартирі чи будинку, де тривалий час перебував вмираючий чоловік або залишався небіжчик, зберігається специфічний запах, який не вивітрюється, незважаючи на всі зусилля. Наша команда професійно підходить до вирішення цієї проблеми, спрямувавши зусилля насамперед на усунення джерел сморід та подальшу дезодорацію.

Трапляється, що приміщення, де був небіжчик, начебто вимите і залишається порожнім, а трупний запах продовжує поширюватися по вентиляційних каналах та під’їзду багатоквартирного будинку, буквально страждаючи від мешканців. Просто дезінфекції квартири буде недостатньо – потрібно знезаразити та герметизувати систему вентиляції, дверні отвори та кабельні канали.

Збирання після померлого в Одесі часто передбачає також знищення комах, грибка, опаришу, для чого ми використовуємо сучасні технології та інсектициди широкого спектру дії. При необхідності ми також вивеземо непотрібні речі, меблі та сміття, а, крім того, виконаємо генеральне прибирання.

Після завершення комплексної обробки приміщення, воно може довго чекати на нових власників без ризиків для здоров’я та якості життя інших мешканців будинку. Зверніться до нас, і ми відповімо на всі додаткові питання, пов’язані з вирішенням такого непростого у всіх сенсах завдання, як прибирання після трупа в Одесі.

Додаткові послуги