Прибирання після померлого у Львові

Головна » Прибирання після померлого у Львові
прибирання після смерті (трупа, що розклався), дезінфекція

Послуга прибирання після трупа

Прибирання після померлого – це спеціальна комплексна дезінфекція, яка може включати збирання продуктів розкладання, знищення комах, вивіз мотлоху, видалення трупного запаху та герметизацію приміщення.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Прибирання після смерті

Прибирання після смерті людини “під ключ” – наша профільна послуга. Ми перші в Україні, хто почав системно пропонувати подібний комплекс робіт, починаючи з 2010 року. Накопичився достатній досвід у виконанні різноманітних завдань: прибрати запах, який непокоїть сусідів, провести дезінфекцію, підготувати квартиру, де сталося нещастя до ремонту чи продажу, законсервувати квартиру до появи спадкоємців, продезінфікувати під’їзд та ін.

Етапи збирання після смерті

  • перед тим, як проводити роботи необхідно викинути все зайве: меблі, речі, начиння і мотлох;
  • в більшості випадків, якщо тіло пролежало більше 3 діб – необхідний демонтаж підлоги;
  • знищення комах наша додаткова послуга;
  • у разі дезінфекції після смерті людини обов’язково повинна проводитися ретельна дезінфекція всього приміщення;
  • видалення запаху – остаточна процедура. Після неї у квартирі не залишається жодних слідів події.

Збір продуктів розкладання людини, санітарна обробка та дезінфекція поверхонь та повітря, усунення трупного запаху – базовий набір робіт із прибирання після небіжчика. Додатково ми пропонуємо вивіз мотлоху та меблів, знищення комах та інших шкідників, зняття оздоблення та нанесення бар’єрного покриття на конструкції для подальшого ремонту. Весь комплекс завжди визначається індивідуально, а результатом стає чисте житло, яке можна закрити до продажу чи вселення спадкоємців.

Чому після покійника потрібне спеціальне прибирання

Багато хто вважає, що не варто прибирати квартиру після померлого 40 днів. Таке можливо, коли людина проживала не одна, а з родичами і була виявлена через короткий проміжок часу, після смерті. У такому разі достатньо базової дезинфекції.

Не рідкісні випадки, коли людина жила одна і про цю смерть стало відомо тільки після появи сильного трупного запаху в квартирі. У нашій практиці були випадки, коли про смерть людини дізнавалися сусіди за кілька місяців. За цей час продукти розкладання можуть сильно просочити оздоблювальні матеріали, а трупний запах сильно вбереться в обробку. Також у процесі розкладання активно беру участь комахи. А опариші та мухи можуть також докучати сусідам.

Процес розкладання тіла протікає досить швидко. Вже через 2 – 3 дні після смерті продукти розкладання починають активно протікати на підлогу. Часто буває, що невелика пляма на місці, де тіло приховує під собою кілька літрів рідких продуктів розкладання, що наситили підлогу і потребують масштабного демонтажу.

Ще жива практика для винесення тіла та збирання після померлого, наймати за алкоголь осіб без певного місця проживання. Найчастіше така “робота” завдає більше часу, ніж користі, призводить до того, що забруднення продуктами життєдіяльність та розкладання розносяться ногами цих людей по всьому під’їзду, що в результаті багаторазово збільшує масштаб збирання та дезінфекції.

Тонкощі прибирання після трупа

Прибирання після померлого передбачає вирішення цілого списку суміжних завдань, що постійно змінюються: умовити мешканців дозволити на час зняти доводчик з дверей під’їзду, переконавши при цьому, що електромагніт не розмагнітиться, знайти шлях під’їзду вантажної машини для завантаження, порозумітися зі співробітниками ЖЕКу, дільничним або слідчим .

Перелік операцій, при прибиранні після трупа також може суттєво змінюватись в залежності від того, яке головне завдання прибирання: підготувати квартиру до ремонту, підготувати квартиру до продажу, позбавити неприємного запаху сусідів, знищити комах: мух та опариша, провести дезінфекцію та законсервувати квартиру до появи спадкоємців, законсервувати систему вентиляції, промити кабельні канали, демонтувати обробку та нанести захисний шар, що герметизує.

Додаткові послуги