Прибирання після померлого у Києві

Головна » Прибирання після померлого у Києві
прибирання після смерті (трупа, що розклався), дезінфекція

Послуга збирання після трупа

Прибирання після померлого – це спеціальна комплексна дезінфекція, яка може включати збирання продуктів розкладання, знищення комах, вивіз мотлоху, видалення трупного запаху та герметизацію приміщення.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Прибирання після смерті

Прибирання після смерті у Києві – особлива послуга нашої компанії, яка передбачає комплексний підхід до повернення приміщення, де нещодавно перебувала померла людина, у безпечний житловий стан.

Збір продуктів розкладання людини, санітарна обробка та дезінфекція поверхонь та повітря, усунення трупного запаху – базовий набір робіт із прибирання після небіжчика. Додатково ми пропонуємо вивіз мотлоху та меблів, знищення комах та інших шкідників, зняття оздоблення та нанесення бар’єрного покриття на конструкції для подальшого ремонту. Весь комплекс завжди визначається індивідуально, а результатом стає чисте житло, яке можна закрити до продажу чи вселення спадкоємців.

Чому після померлого потрібне спеціальне прибирання

Багато хто дотримується традиції – не прибирати приміщення після покійника протягом 40 днів, але таке можливо, якщо людина прожила останні дні життя серед рідних в ідеальній чистоті і після смерті довго не перебувала у рідному домі. Тоді достатньо провітрювання та простих санітарних заходів.

Але часто люди довго хворіють, помирають на самоті, а то й зовсім смерть застає їх зненацька, і якийсь час ніхто не знає про те, що сталося. Особливого підходу вимагають ситуації, якщо смерть настала через небезпечне інфекційне захворювання. У подібних випадках варто якнайшвидше звернутися до експертів із прибирання після трупа, які, оцінивши ситуацію, швидко виконають необхідні роботи.

Варто розуміти, що розвиток трупної та інших отрут починається відразу після смерті, з часом з’являється специфічний стійкий запах, який не прибереш простим провітрюванням. І чим швидше підключити фахівців, тим меншою буде загроза здоров’ю.

Багато хто, плануючи обійтися самотужки, не враховують ще й той факт, що людське тіло складається переважно з рідини, а судини та кров починають руйнуватися вже на четвертій годині після смерті. Часто виявляється, що за невеликою цяткою під місцем, де лежав небіжчик, вже ховаються метри забрудненого лінолеуму, чорнової підлоги і навіть стиків між плитами. Непоодинокі випадки, коли продукти розкладання виявляються в кабельних каналах і навіть заливають сусідів. Більше того, трупний запах залишається в під’їздах, навіть коли небіжчик давно похований, а квартира, начебто, прибрана.

У Києві ще зберігається практика, коли, закупивши багато хлорки та дезодоруючих засобів, майбутні власники метрів, що звільнилися, залучають до непростої у всіх сенсах роботи своїх співгромадян без певного місця проживання, згодних на невелику плату. Але поступово ставлення змінюється на користь комплексного сервісу прибирання після смерті з гарантованим результатом.

Тонкощі прибирання після трупа

У будинку, де довго перебувала вмираюча людина, залишається специфічний запах ліків, продуктів життєдіяльності та тліну. У розпорядженні нашої компанії – новітні технології усунення запахів, спрямовані не так на їх маскування, але в усунення джерел сморід.

Якщо запах поширюється системою вентиляції і залишається в під’їзді, стандартного санітарного очищення та дезінфекції приміщення буде мало. Потрібно комплексне знезараження та герметизація кабельних та вентиляційних каналів, дверних отворів та інших конструктивних елементів.

Як показує практика, прибирання після померлих часто потребує додаткових зусиль зі знищення комах, опаришу і всіляких паразитів, а також видалення грибка. Наші фахівці, використовуючи сучасні інсектициди та передові технології, виконають цю роботу так, що ні шкідники, ні пліснява не повернуться дуже довго.

Вивіз непотрібних речей і мотлоху – це додаткова послуга, яка теж має різні ступені складності. Одна річ – вивезти те, що більше не може використовуватися, інша – очистити простір кімнати після тривалого проживання та смерті людини, яка через хворобу зносила до неї все, що знаходила на вулиці. При необхідності ми також виконаємо генеральне прибирання та розхламлення приміщення.

Враховуючи специфіку такого очищення, ми обіцяємо не лише високопрофесійний, але й дуже етичний підхід до виконання своїх завдань. Після завершення нашої роботи квартира чи будинок може довго чекати на нових господарів у відмінному санітарному стані. Якщо ви захочете продати її, вам не знадобиться витрачати сили на нагальне наведення порядку і знову занурюватися в тяжкі спогади.

Потрібне прибирання після покійника? Зверніться до нас, і ми знайдемо спосіб упорядкувати навіть приміщення, яке здається безнадійно занедбаним.

Додаткові послуги