Прибирання після померлого у Дніпрі

Головна » Прибирання після померлого у Дніпрі
прибирання після смерті (трупа, що розклався), дезінфекція

Послуга збирання після трупа

Прибирання після померлого – це спеціальна комплексна дезінфекція, яка може включати збирання продуктів розкладання, знищення комах, вивіз мотлоху, видалення трупного запаху та герметизацію приміщення.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Прибирання після смерті

Послуга прибирання після смерті включає цілий комплекс як обов’язкових заходів: збирання продуктів розкладання, повна багатоетапна дезінфекція професійними дезінфікуючими засобами, так і робіт, що виконуються опціонально: вивіз сміття (мотлоху, меблів), демонтаж оздоблювальних матеріалів, видалення трупного запаху, нанесення захисного бар’єрного покриття на будівельні конструкції, що забруднені, знищення комах.
Залежно від особливостей об’єкта та побажання замовника обсяг та кількість робіт можуть змінюватись: квартира готується до ремонту, квартира готується до продажу, квартира порожня, а від трупного запаху страждають сусіди та ін.

Особливості збирання після померлого

Прибирання після трупа – не таке просте завдання, як може здатися. А трупний запах, хоч настільки стійкий, що не вивітрюється роками, не найбільша проблема. Слід розуміти, що просто помити підлогу «хлоркою» або посипати вапном хлорним буде недостатньо. Продукти розкладання людського тіла, навіть якщо покійний був абсолютно здоровим, становлять серйозну біологічну небезпеку для людей. Саме тому існують суворі протоколи та санітарні норми, пов’язані з транспортуванням, розкриттям та похованням померлого. З цієї причини приміщення, де знаходився труп, особливо якщо його було виявлено через кілька діб після смерті, потребує потужної дезінфекції.
Прибиранням такого роду слід займатися не особам без певного місця проживання, яких часто залучають для економії, а професіоналам, які розуміють ступінь небезпеки для себе та оточуючих, використовують засоби індивідуального захисту та вміють обирати ефективні методи дезінфекції.

Тонкощі прибирання після трупа

Якщо тіло почало активно розкладатися, тобто. Тіло лопнуло і підтекло, є велика ймовірність того, що повернути приміщенню житловий стан можна буде лише, як мінімум, після серйозного косметичного ремонту. У таких випадках обробка приміщення відбувається у два етапи: первинна дезінфекція з метою дати можливість вивезти сміття та підготовку до ремонту, повторна дезінфекція та видалення запаху – коли приміщення підготовлено до ремонту.

Існує досить поширена помилка і про масштаби робіт. Оскільки людське тіло складається з великого відсоткового співвідношення води, невелика мокра пляма під диваном, на якій лежав покійний, найчастіше приховує під собою кілька квадратних метрів забрудненого лінолеуму, дошки для підлоги, бруса і чорнової підлоги. У нашій практиці траплялися випадки, коли розтікаючись між плитами і кабельними каналами, продукти розкладання заливали сусідів.

У таких випадках необхідністю є демонтаж забруднених матеріалів, нанесення захисного непроникного шару на ті конструкції, які демонтувати не можна: стінові панелі, чорнова підлога, промивка та дезінфекція стиків плит та перекриття, промивка та дезінфекція кабельних каналів.

Окрему категорію становлять випадки, коли приміщення пустує, а трупний запах поширюється в під’їзді або системою вентиляції багатоквартирних будинків і викликає серйозний дискомфорт у мешканців. У цьому випадку заходи щодо дезінфекції квартири доповнюються роботами з дезінфекції та герметизації системи вентиляції, кабельних каналів, дверних отворів усередині квартири та вхідних дверей. Після такої обробки приміщення може тривалий час чекати появи спадкоємців, не наражаючи на небезпеку інших мешканців будинку і не викликаючи дискомфорт.

Додаткові послуги