Послуги вантажників

Головна » Послуги вантажників
послуги вантажників, вантажоперевезення з вантажниками, машина з вантажниками

Послуги вантажників

Потрібна допомога вантажників? Звертайтесь, наші спеціалісти оперативно підберуть необхідну кількість вантажників або різноробів, а за потреби запропонують широкий перелік додаткових послуг.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Вантажники у Харкові

Будь-який ремонт чи будівництво передбачає вивіз сміття з вантажниками чи самостійно. Хоча у другому випадку це набагато складніше. Щоб швидко організувати прибирання території від непотрібних предметів, краще звернутися до професіоналів. У нашій компанії досвідчені вантажники Харкова, які можуть зібрати мотлох, правильно організувати прибирання, утилізацію відходів будівельних матеріалів.

У нас є різні види транспорту, що передбачають вивезення уламків з будь-якої транспортної розв’язки, наприклад, Газель із вантажником. Для великих шматків, габаритного мотлоху може знадобитися велика машина. Який транспорт викликати для вивезення будівельного сміття з вантажниками залежить від його кубатури.

Послуги вантажників та такелажників

Вантажоперевезення з вантажниками – поширена практика. Ви можете скористатись у нашій компанії послугою вантажник на годину або замовити перевезення меблів. Зокрема, якщо раптом потрібно підняти на поверх або опустити піаніно вниз, то бригади вантажників завжди готові прийти на допомогу.

Ми можемо перевозити різні предмети: від меблів, домашніх речей до доставки будматеріалів, а також допомагаємо з утилізацією будівельного сміття, вивезенням старих або зламаних меблів на звалище. У нас величезні технічні та транспортні можливості:

 • вантажне таксі із вантажниками;
 • великі машини;
 • вантажник різноробочий;
 • збирання та фасування сміття;
 • вантажники на годину для перевезення речей;
 • підйом на поверх та інше.

Точний перелік послуг вантажників та їх вартість залежать від кількох факторів. Передбачено базовий тариф, проте остаточні розцінки вантажників залежать від виду та обсягу робіт, місця розташування об’єкта, транспорту, що застосовується, та іншого.

Скільки коштує вантажоперевезення із вантажниками або вивіз сміття можна уточнити у менеджерів. Просто зв’яжіться з нами, наші диспетчери проконсультують вас з питань ціни послуг та підкажуть найбюджетніший варіант.

Послуга вантажники з машиною

Вантажники (різноробочі) можуть знадобитися саме тому, що не можна просто взяти та викинути будівельні відходи у громадський контейнер. Прибудинкові баки заборонено заповнювати сміттям, що відноситься до розряду будівельного, а саме:

 • уламки гіпсу, бетону, уламки оздоблювального матеріалу зі стін, як керамічна плитка та інше;
 • деревні відходи, які використовувалися для будівництва;
 • покриття для дахів: шиферні листи, черепиця, елементи покрівлі, утеплювальні та гідроізоляційні матеріали;
 • плити для підлоги, обробка для доріжок і прибудинкових майданчиків (плитка, керамограніти, бордюри);
 • деталі системи опалення, каналізації, сантехнічні елементи.

Крім будівельного сміття знадобляться послуги вантажників для виносу великогабаритних меблів, цілих або розламаних, які теж не можна просто викинути в бак. Можна замовити утилізацію столів, стільців, шаф чи скористатися послугою нашої компанії.

Ми працюємо у всіх районах міста. Ви можете замовити вантажників Харкова на Салтівці для перевезення речей, виконання підйомних такелажних робіт або вивезення мотлоху. На сайті або по телефону можна уточнити вартість послуги, умови утилізації, замовити вантажників за ціною за тонну.

Вивіз сміття з вантажниками

Якщо у вас немає часу або навичок виконання важкої фізичної роботи, то самостійна упаковка, винесення габаритного та важкого мотлоху викличе певні труднощі. Важко обійтися без будівельного інструменту при збиранні предметів, що залишилися після руйнування стін та комунікацій.

Вантажник сьогодні – затребувана у Харкові послуга. Важко уявити, як підняти або спустити велику шафу, диван без спеціальних ременів. Для цього ви можете замовити вантажники у нас. Крім того, після ремонту та будівництва залишається сипкий матеріал, його розфасовка по мішках займе багато часу. Тому набагато простіше замовити послуги вантажників за ціною, прийнятною для вас.

Наша компанія забезпечить сервіс із використанням засобів індивідуального захисту – рукавичок, спецодягу, респіраторів. Наші вантажники працюють погодинно, впораються з будь-якими будівельними відходами. Вам не доведеться займатися фасовкою великогабаритного сміття, бруднитися, купувати мішки, коробки, дізнаватися, де полігон для утилізації і вивозити мотлох. До вас приїде вантажна машина з вантажниками, які розфасують те, що вам не потрібно, вивезуть на звалище.

Додаткові послуги