Послуги різноробочих

Головна » Послуги різноробочих
різноробочий, вантажник, підсобник, різноробочий на будівництво

Послуги різноробочого

Вам необхідна допомога у проведенні будівельних, земляних та ремонтних робіт? Звертайтесь, у нас ви можете найняти як одного підсобного робітника на кілька годин, так і сформувати цілу бригаду.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

У нас можна найняти різноробочого

В житті часто виникає потреба у допомозі у виконанні менш відповідальних, але фізично трудомістких завдань. У цьому разі, клієнт може використовувати послуги різноробочого. Бригада підсобників суттєво заощадить час та витрати замовника при виконанні певного роду завдань.

Наша компанія готова запропонувати персонал для таких операцій. Різноробочі підсобники нададуть незамінну допомогу в тих випадках, де потрібна груба сила без профільних навичок фахівця. Їхні послуги допоможуть вам заощадити час при переїзді, невідповідних розвантажувально-навантажувальних, земляних роботах та інших будівельних операціях. Скрізь, де потрібна допомога “живої сили”, стануть у нагоді наші вантажники різноробочі.

Послуга різноробочого у Харкові

На практиці послуги помічників затребувані практично в будь-якій галузі – від домашніх робіт до великих об’єктів. Навіть банальне на перший погляд перенесення меблів може виявитися для господарів справжньою проблемою. Що вже говорити про серйозніші речі, наприклад підйом будівельних матеріалів на конкретний поверх.

Вантажник та різноробочий відноситься до тих категорій професій, де не потрібні особливі навички. Це людина, яка готова надати свою фізичну силу. Незважаючи на це, більшість наших співробітників володіє додатковими, затребуваними та рідкісними навичками: робота з електроінструментом, зварювальним апаратом, досвід роботи на великих підприємствах та будівельних об’єктах.

Бригада різноробочих виявляється незамінною, якщо йдеться про такі завдання:

Скрізь, де потрібна жива сила, послуги різноробочих стануть ефективним рішенням. Бригада впорається з квартирними, офісними переїздами, сортуванням та перенесенням вантажів, земляними роботами, облаштуванням території та іншими схожими завданнями. При цьому наша компанія гарантує якість та оперативність подібних послуг.

Різноробочі на будівництво

Ми згодні з тим, що велика частина клієнтів сумніваються перед тим, як найняти робочого на будівництво. З подібними послугами пов’язана маса стереотипів і більшість, на жаль, підтверджується практично. Так, робота не пов’язана з найвідповідальнішими завданнями та профільними знаннями. Однак це зовсім не означає, що різноробочі можуть бути набрані з перших зустрічних, як це часто буває в окремих бригадах. Таке ігнорування якістю персоналу веде до поширення міфів стосовно таких послуг.

По-перше – у нашому штаті лише перевірений персонал. Це люди, за яких ми відповідаємо. Тут немає таких явищ, як відсутність на робочому місці або ще гірше – шкідливі звички прямо в робочу зміну. Кожен співробітник є частиною команди і чудово розуміє поставлені перед ним завдання. Компроміси на робочому місці ми навіть не розглядаємо – це в рамках умов співпраці.

Друга причина, чому нам довіряють, – компанія цінує час своїх клієнтів. Насправді часто трапляються випадки, коли нескладна робота розтягується за часом на кілька діб. Очевидно, що відповідальність за таку поведінку несе підрядник послуг. Кожен різноробочий підсобник з нашої команди розуміє відповідальність за завдання, які стоять перед нашою компанією. Ми гарантуємо оперативність виконання всіх обумовлених робіт – зміна буде здана точно у запланований час.

Свою роботу з клієнтом ми будуємо на наступних принципах:

  • прозорість вартості послуг компанії;
  • оперативність виїзду бригада до будь-якої точки області;
  • ми працюємо на результат, на який очікує замовник;
  • можливість планування робіт у кілька етапів за більшого обсягу запланованих завдань.

В останньому випадку з бригадою працює виконроб, який виконує організаційні завдання на майданчику. Це дозволяє грамотно спланувати час, що вигідно замовнику та нам.

Ми надаємо послуги як великим компаніям, так і приватним клієнтам. Для замовлення допомоги різноробів звертайтесь за телефонами компанії або залиште заявку на сайті.

Додаткові послуги