Озонування приміщень

Головна » Озонування приміщень
озонування повітря квартири, приміщень

Послуга озонування повітря

Обробка приміщення озоном дозволяє одночасно вирішити декілька завдань: очистити приміщення від алергенів та токсинів, видалити стійкі запахи, провести потужну, але безпечну дезінфекцію. Звертайтесь.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Озонування квартири

Озонування квартири – послуга, яка стає все більш затребуваною як у житловому секторі, так і в громадських, медичних та дитячих установах, офісних, промислових та складських приміщеннях. Озонування служить метою дезінфекції (знищення будь-якої патогенної мікрофлори та одноклітинних паразитів), а також усунення стійких неприємних запахів, летких органічних сполук. Повноцінна дезінфекція можлива лише за професійного підходу з використанням промислових озонаторів, здатних генерувати озон у високих концентраціях. Побутові прилади не здатні забезпечити ефективне знезараження, їх використання з цією метою марно.

Навіщо необхідне озонування повітря

Результатом озонування повітря, отже, і покращення мікроклімату, стане:

  • порятунок від неприємних запахів і пов’язаних з ними загроз для організму;
  • знищення вірусів, бактерій та інших патогенів;
  • прискорення одужання від інфекцій та запобігання їх поширенню;
  • загальне поліпшення самопочуття та підвищення працездатності.

Озонування повітря в приміщеннях, де зберігаються харчові продукти, природно подовжує їх термін придатності. З усіх існуючих на даний момент методів очищення повітря озонування – найбільш економічна, ефективна та екологічна технологія. Вона не вимагає використання будь-яких речовин, що забруднюють довкілля та здатні викликати алергічні реакції. Після завершення дезінфекції озон швидко перетвориться на кисень. У малій концентрації озон залишить відчуття свіжості так само, як у атмосфері, коли закінчується гроза.

Чи може озонування замінити аналіз повітря

Наша служба дезінфекції на замовлення клієнтів проводить також аналіз повітря на вміст сполук, здатних завдати шкоди здоров’ю, і в багатьох випадках це необхідно. У той же час належним чином задокументовані результати такого аналізу далеко не завжди допомагають швидко і без додаткових витрат вирішити актуальні проблеми та завдання замовників. Справа в тому, що поки що немає простих методик проведення аналізу, що дозволяють чітко констатувати, що конкретний матеріал, наприклад, натяжної стелі, виконаний з порушенням технології, виділяє речовини, що завдають шкоди здоров’ю. Якщо ж проводити випробування всіх без винятку матеріалів у приміщенні, це буде довго та дорого, а головне, не допоможе у вирішенні господарської суперечки з несумлінними виробниками.

У переважній більшості випадків проблему вирішує послуга озонування повітря. Будучи дуже потужним окислювачем, озон впорається з усім, що здатне окислюватися в нормальних умовах незалежно від того, це вірус, ртуть або летюча органіка. Неприємний запах, який не вивітрюється після ремонту, або задушливий сморід від неякісних меблів може бути легко переможений за допомогою професійного озонування повітря без попередніх аналізів. Якщо мета – очистити повітря у приміщенні, озонація допоможе досягти її мінімальними зусиллями.

Додаткові послуги