Обслуговування вентиляції

Головна » Обслуговування вентиляції
чищення вентиляції, вентканалів, витяжок

Обслуговування систем вентиляції

Чищення витяжки та вентиляційних каналів або організація системи вентиляції на виробництві – звертайтесь. Наші фахівці допоможуть у проектуванні, монтажі та обслуговуванні систем вентиляції.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Чищення вентиляції

Організація вентиляції та її обслуговування – комплекс послуг, спрямованих на забезпечення оптимальної циркуляції повітря у приміщеннях різного призначення. Пліснява, грибок, стійкі запахи, постійне відчуття спертого повітря – найпоширеніші симптоми того, що система вентиляції не справляється зі своїми завданнями. Наші фахівці оцінять поточний стан, проведуть діагностику роботи системи, усунуть виявлені проблеми, очистять механізми від сміття та проведуть додаткову дезінфекцію. Як додаткові послуги ми надаємо послуги з утеплення будівель, проводимо тепловізійні обстеження.

Періодичність обслуговування вентиляції

Обслуговування і правильна організація вентиляції – важлива послуга, від своєчасності надання якої багато в чому залежать і мікроклімат у приміщенні, і стан кімнат, і самопочуття людей, що знаходяться в них. Призначення вентиляції – сприяння правильному обміну повітря підвищення вмісту у ньому кисню і зниження концентрації шкідливих речовин. Для цього необхідно, щоб повітря у всьому закритому просторі вільно оновлювалося щонайменше раз на одну годину. Достатньо перенести обслуговування вентиляції на пізніший термін, щоб циркуляція почала порушуватися, а якщо система засмічена, разом із повітрям доведеться вдихати ще й безліч шкідливих мікроорганізмів.

Очищення вентиляційних каналів

Нерідко трапляється так, що вентиляційна система, яка ще недавно чітко працювала, раптом починає збоїти, і створюється враження, що свіжого повітря в приміщенні дедалі менше. Часта причина – у засміченні механізмів, тому що з повітряними масами всередину конструкції проникає ще й чимало сміття. Професійне очищення допоможе уникнути поширення небезпечних мікробів, а також виходу з ладу фільтрів, вентиляторів та інших елементів, взаємодія яких забезпечує правильну циркуляцію повітря.

Можна, звичайно, спробувати прибрати все сміття самостійно, але для цього треба мати в арсеналі докладний план системи та сучасне оснащення, що дозволяє очистити важкодоступні місця. Як показує практика, набагато доцільніше запросити фахівців із усіма необхідними інструментами та засобами. Вони не тільки видалять пил, але також впораються з іншими забрудненнями, включаючи бруд, що налип, і жирні плями.

Етапи робіт з обслуговування вентиляції

Для початку перевіряється стан повітроводів та основних елементів системи, потім, виходячи з отриманої картини, визначаються обсяг та конкретний план робіт, підбирається оснащення та речовини для очищення вентиляції. Насамперед, звільняються від пилу та знезаражуються вентиляційні шахти, після чого перевіряється стан клапанів, які також ретельно очищаються. Лопаті механічних пристроїв, за допомогою яких забезпечується циркуляція повітря, знежирюються сучасними засобами, зношені фільтри замінюються. Після того, як вентиляційні канали звільнені від пилу, поверхні обробляються антибактеріальними засобами, які перешкоджатимуть розвитку патогенів протягом кількох місяців.

Чищення вентиляції у квартирі

Частота робіт визначається, виходячи з інформації у технічній документації, площі приміщень та їх призначення. У житлових будинках загальну систему вентиляції можна чистити щорічно, але в промислових підприємствах – набагато частіше. Встановлених термінів варто дотримуватися чітко, але все ж таки до фахівців варто звертатися вже за перших ознак того, що система вентиляції не справляється зі своїми завданнями. Своєчасне обслуговування вентиляційних систем – це запорука як здоров’я, а й тривалої експлуатації устаткування.

Додаткові послуги