Обробка стін від грибка

Головна » Обробка стін від грибка
видалення плісняви, обробка стін від грибка

Послуга видалення плісняви та грибка

Набридла пліснява, яка з’являється щороку? Звертайтеся, наші фахівці визначать, чому з’являється пліснява, видалять її, нанесуть на стіни спеціальний інгібітор, дадуть корисні рекомендації.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Видалення грибка та цвілі зі стін

Видалення грибка та пліснявою проводиться у 4 етапи. Така методика, що відмінно зарекомендувала себе у боротьбі з пліснявою, забезпечує повну обробку всього об’єму приміщення, ефективне знищення не тільки самого грибка, а й його спор, запобігає появі плісняви в майбутньому.

У першому етапі оцінюються причини появи грибка. У більшості випадків причинами появи плісняви є «будівельні проблеми»: відсутність припливної вентиляції, неправильна гідроізоляція або теплоізоляція. Іноді причина появи грибка – неправильна експлуатація приміщення. Виявлення та усунення причин появи плісняви ​​є запорукою того, що пліснява не з’явиться знову. Обстеження тепловізором будинку дозволяє виявити більшість причин появи плісняви ​​в оселі. Технологію термальної зйомки ми активно використовуємо у своїй роботі.

На другому етапі локальні осередки ураження грибком обробляються рідкою професійною хімією. Результат такої обробки видно протягом кількох хвилин: навіть пліснява, що розростається десятиліттями, зникає буквально на очах. Щоб запобігти розповсюдженню спор плісняви, що характерно при спробах самостійно видалити плісняву, приміщення повністю дезінфікується озоном високих концентрацій.

Завершальним етапом обробки є нанесення на поверхні захисного засобу, що перешкоджає появі цвілі навіть у випадках, коли причини появи грибка усунути неможливо. Ми використовуємо комерційні озонатори повітря високої продуктивності, професійні екологічно безпечні хімічні засоби для боротьби з грибком виробництва Чехії та Німеччини, схвалені МОЗ України. Якщо причини появи плісняви ​​усунуті, ми надаємо гарантію. Обробка проводиться спеціалістами-хіміками, для кожного об’єкта час та концентрація розраховуються індивідуально.

Обробка стін від плісняви та грибка

Багато хто стикається з таким небажаним «співмешканцем», як пліснява. Її можна знайти скрізь – на кахлі у ванній, на стінах, на дерев’яних перекриттях, шпалерах та меблях. Пліснява розвивається із спор (клітин) одноклітинного грибка, які є практично всюди. Але чому тоді в одних приміщеннях пліснява присутня (а вона може бути бурого, сірого, чорного кольору), а в інших немає? Для розвитку цього всюдисущого грибка потрібні відповідні умови, а саме – вогкість та застояне повітря.

Види плісняви

Вчені називають сотні видів цвілевих грибків. Останні відрізняються за зовнішнім виглядом, рівнем патогенності, місцем зростання. На дерев’яних поверхнях часто зустрічається біла, бура та синя пліснява. Цей грибок поступово роз’їдає та розколює деревину. У квартирах, будинках, офісах та на складах частий гість – чорна пліснява, яка вражає будь-які матеріали та продукти. Вона «любить» підвищений рівень вологості (від 70%) та несвіже повітря. У сирих погано провітрюваних приміщеннях, де температура повітря становить 15 0С і вище, чорна пліснява чудово почувається на стінах, стелях і в затишних куточках. Цей грибок має завидну живучість, він швидко пристосовується до навколишніх умов і розростається.

Чому з пліснявою треба боротися

Плісняві гриби небезпечні для здоров’я людини. Спори гриба мають токсичну дію при контакті зі шкірним покривом, а також через дихальну систему. Алергія, астма, головний біль, розлади травлення, захворювання суглобів, легень та нирок – все це може бути наслідком тривалого перебування в приміщеннях з пліснявою. Особливо це відноситься до дітей та люди з ослабленим імунітетом. Плісневі грибки небезпечні і для самої оселі – вони поступово руйнують будівельні матеріали.

Як знищити спори

Запобігти появі цвілі легше, ніж позбутися її. Тому при виявленні підозрілих плям слід провести комплекс заходів:

  • видалити виявлений грибок (для цього доведеться провести хоча б косметичний ремонт та процедуру дезінфекції);
  • забезпечити вентиляцію;
  • знайти джерела підвищеної вологості (усунути протікання тощо).

Відгуки клієнтів про видалення плісняви та грибка

 

відгуки про видалення плісняви харків

Євген Борисович

Пліснява у ванній

У своїй квартирі ми живемо вже більше, ніж 20 років і жодного разу не було навіть найменшої цятки плісняви. І тут з’являються темні плями у ванній кімнаті на стелі. Таке враження, що побілку забризкали брудом. Подумав, що натиск у умивальнику сильний, хтось із домашніх щось мив, от і заляпав. На ранок пішов голитися, а плями розповзлися вже по всій стелі, і запах у ванній кімнаті з’явився. Загалом зрозуміли, що пліснява. Дружина з чогось вирішила, що допоможе оцет і почала ганчіркою в оцті терти цю плісняву.

Стало ще гірше: пліснява розмазалася по побілці, побілка шматками відвалилася, по стінах потіки, ще й оцту запах на весь під’їзд. Подивився я на цю картину і вирішив, що вже простіше побілити заново, давно настав час. Змив залишки, побілив. Минуло півроку – знову пліснява. Вирішили не кидатися знову білити, а спостерігати. Якщо в перший день лише невеликі плями, то через тиждень уже суцільний килим із плісняви, немає живого місця на стелі. Вирішили пошукати в інтернеті інформацію про порятунок від плісняви ​​та знайшли вас. Приїхав співробітник: у спеціальному костюмі, все дуже акуратно зробив, за собою прибрав, то він ще й причину нам визначив тепловізором. Це сусіди зверху вимикають опалення для економії і у нас стеля промерзає через них.

відгуки про видалення цвілі харків

Станіслав

Грибок на кроквах

За літо вирішили прибудувати до будинку гараж, до холодів встигли підняти мури, зробити дах, поставити ворота. Але пропустили одну деталь – не обробили дерев’яні крокви «антигрібом». Не те щоб із економії, а якось і будівельники забули, і я. Можливо нічого б і не було, але взимку в будинку залило загальний з гаражем підвал, а через те, що будинок не жилий, ніхто про це не знав. У такому вигляді гараж простояв до тепла, доки його не відкрили. За зиму у вогкості все дерево вкрилося білим грибом.

Будівельники одразу сказали, що треба все розбирати, викидати, купувати знову дерево та робити дах по новому. Легко говорити, особливо коли за це не платиш зі своєї кишені. Спробували обробити засобом для видалення плісняви ​​та грибка. Воно працює, видно, що розчиняє гриби, але, по-перше, на півметра балки пішло 2 пляшки засобу по 0.5 л, по-друге, смердить неможливо дихати, по-третє, це все тече в обличчя і за комір. Загалом крокви обробляти без спецодягу та засобів захисту не варіант, а купувати все на один раз плюс хімія – простіше замовити видалення, ніж возитися самому. Результат цілком влаштував: дерево як нове, від гриба жодних слідів і одразу нанесли захист.

відгуки про видалення грибка зі стін харків

Наталія

Цвіль у приватному будинку

Живемо у дуже старому одноповерховому будинку середини ХІХ століття. Як у багатьох старих будинках, проблема із цвіллю — це повсякденність, але нам миритися з нею не хочеться. Влітку вирішили зробити косметичний ремонт, прибрати цвіль зі стіни під вікном, зі стіни в спальні, видалити цвіль у ванній кімнаті, переклеїти шпалери та пофарбувати вікна з дверима. Виявилося, що під шпалерами цвілі набагато більше, ніж ми гадали. Зчистили її зі штукатурки, зашпаклювали всі нерівності та приготувалися клеїти шпалери.

Буквально наступного ранку цвіль з’явилася на свіжій шпаклівці, ще до того, як вона встигла засохнути. Стало зрозуміло, що здирати та клеїти – не вихід, інакше можна боротися із нею до нескінченності. Дуже корисною виявилася послуга перевірки квартири тепловізором. Зрозуміло, що за стільки років будинок добудовувався, перебудовувався та ремонтувався кілька разів, але щоб стільки різних причин появи цвілі було відразу – цього ми не очікували. Підвал залило, потрібна хороша вимощення, за стіною промерзає стара пічка, у ванній немає вентиляції. Послугу видалення цвілі ми поки що не замовляли, зупинилися на консультації та перевірці тепловізором, але обов’язково замовимо, коли приберемо всі виявлені проблеми. Дякую.

відгуки про видалення грибка зі стін харків

Сергій

Цвіль на кухні

У нас на кухні, на стіні за батареєю у кутку, з’являвся грибок. Двічі прибирали його самі, але на третій вирішили, що настав час вживати радикальних заходів, інакше це повторюватиметься постійно. Вже фарба на стіні почала псуватись від того, що терли, і миючими засобами дихати весь час задоволення мало. Шукали клінінги, але вирішили зупинитись на вузькопрофільній фірмі. Приїхав співробітник, видалив грибок, все нам пояснив, тепловізором перевірив, який гігрометр купити на OLX показав. Даремно не звернулися одразу, не довелося б перефарбовувати стіну.

Додаткові послуги