Квартирний переїзд

Головна » Квартирний переїзд
квартирні офісні переїзди

Послуга квартирного переїзду

Хочете, щоб переїзд пройшов без клопоту? Звертайтесь, наші співробітники надійно запакують, акуратно завантажать, міцно зафіксують вантаж від переміщень у дорозі. А якщо потрібно, нададуть пакувальні матеріали.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Квартирні, офісний переїзд

Квартирні переїзди та подібні види транспортувань завжди актуальні. Однак велика кількість людей з нерозумінням ставляться до таких послуг. Навіщо наймати робітників та техніку, якщо всі ці завдання можна виконати самостійно, тим більше за наявності особистого транспорту. Ми розповімо вам, чому такий підхід вкрай неефективний та запропонуємо свої професійні послуги переїзду.

Квартирний та дачний переїзд самотужки

Як показує досвід нашої компанії, головна причина чому люди вирішують самостійно організувати транспортування своїх речей – економія. Багато хто впевнений, що переїзд в нову квартиру, офіс або склад можна організувати особисто, досить просто знайти потрібний автомобіль. При цьому більшість не враховують ті ризики та проблеми, з якими доведеться зіткнутися.

Ситуація змінюється, коли люди особисто стикаються із цим питанням. Клієнта підстерігає маса несподіванок, які плавно перетікають у неприємності:

 • Найчастіша проблема для тих, хто відмовляється від переїзду з вантажниками – пошкодження речей. Відсутність досвіду в правильному розбиранні об’єктів, їх упаковці, а також переоцінка власних фізичних сил, призводять до поломки меблів і техніки, іноді дуже дорогою. Такі випадки трапляються повсюдно.
 • Інша поширена проблема пов’язані з оперативністю виконання робіт. Особливо актуально це для тих, кому необхідно виконати квартирний переїзд у стислий термін. Клієнти стикаються з тим, що самі розібрати та підготувати весь вантаж просто не здатні. На демонтаж і упаковку самих меблів може легко піти не один день. Знову постає питання в живій силі, яка необхідна для винесення об’єктів та їх правильного завантаження.
 • Третя причина – банальна відсутність пакувального матеріалу, підготовленого транспорту та навичок. Так, навіть у такій справі, як завантаження-розвантаження вантажів, потрібні навички. Без цих факторів організація переїзду суттєво сповільниться або стане неможливою. Особливу проблему складають ушкодження вантажів. Жодному власнику не підніме настрій зіпсована нова кухня або новий телевізор. Чи вартий такий результат уявної економії у кілька сотень гривень – ми думаємо, ні.

Тому куди вигідніше та спокійніше замовити послуги з переїзду офісу, квартири чи складу в компанії, що спеціалізується на цьому.

Послуги з організації переїзду

Якщо вам у пріоритеті збереження ваших речей і комфорт, тоді ми завжди раді запропонувати клієнту свої послуги. Замовити послуги нашої компанії ви можете у таких ситуаціях:

 • стандартний домашній переїзд – зміна квартири, необхідність перевезти вантаж з одного в інший тощо;
 • офісний переїзд – відповідальне перевезення техніки, меблів та всіх об’єктів на нову локацію;
 • транспортування окремих об’єктів: меблів, великої побутової техніки, дорогої електроніки;
  такелажні роботи;
 • перевезення великих об’єктів, габаритних, важких вантажів (сейфи, банкомати тощо);
 • транспортування особливо відповідальних вантажів – цінні, старовинні речі (антикваріат), великі музичні інструменти та інші.

Переїзди офісні та квартирні можуть бути найрізноманітнішими. Якщо клієнт ще зможе перевезти кілька коробок із посудом або одягом своїми силами, то організація якісного та головне – безпечного транспортування вантажу можлива лише за допомогою служби переїзду.

Особливу увагу наша компанія приділяє відповідальному багажу, який не може бути розібраний і доставлений стандартними методами. Це відноситься до крихких вантажів, старовинних речей, колекційних об’єктів, раритетних меблів та музичних інструментів. У таких випадках послуги переїзду та професійного супроводу просто необхідні.

Переїзд офісу пов’язаний із іншими проблемами. Як правило, це об’ємні архіви відповідальної документації, електронних приладів та меблів. Досить часто постає питання про переміщення спеціальних об’єктів – сховищ, сейфів та подібних конструкцій зі специфічними характеристиками. Всі ці об’єкти потрібно транспортувати за умови повної безпеки. Додатково необхідно зберегти порядок документації, щоб після розвантаження вантажу не виникло плутанини.

Яка потрібна машина для переїзду

У своїй роботі ми стикаємося з різними об’єктами, які потребують транспортування. Їх можна поділити на кілька категорій:

 • стандартний вантаж – найчастіше зустрічаються при квартирних переїздах у Харкові;
 • спеціальний та небезпечний вантаж – вимагає спеціального автомобіля для надійної фіксації цінних, крихких об’єктів, а також тих речей, які можуть становити небезпеку;
 • габаритний багаж – у разі використовується великотоннажні транспортні засоби, оснащені засобами підйому;
 • живий вантаж – перевезення тварин у спеціальних умовах (клітини, кліматичні установки тощо);
 • вантаж, що потребує температурного режиму – використовуються для транспортування продуктів з рефрижераторними установками;
 • побутові відходи, будівельне сміття.

Компанія виконує переїзди під ключ. Навіть при перевезеннях на близькі відстані ми розраховуємо маршрут і підбираємо відповідний транспорт.

Як замовити послугу переїзду

Ми цінуємо комфорт та довіру наших клієнтів, тому пропонуємо якісну, сучасну допомогу з переїздом клієнта. Ми маємо всі технічні засоби для правильного пакування, маркування, навантаження та транспортування об’єктів різних типів. Наші співробітники підготовлені для роботи з відповідальними вантажами, що гарантує їх збереження протягом усього періоду доставки.

Організація переїздів від нашої компанії – це запорука спокою замовника. Ми оперативно виконуємо довірену нам роботу, дотримуючись узгодженого графіка. Розрахувати вартість переїзду допоможуть наші менеджери під час звернення клієнта. Замовити послугу можна на цьому сайті у розділі контакти.

Додаткові послуги