Копка землі вручну

Головна » Копка землі вручну
копка колодязів. траншей вручну, ручна копка

Послуга ручної копки землі

Виконуємо роботи з ручної копки землі: траншей, колодязів та зливних ям. Звертайтесь, наші співробітники знайдуть оптимальний спосіб виконання робіт та нададуть бригаду кваліфікованих робітників.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Копка колодязя та траншеї

Копка є одним із різновидів земляних робіт. Під нею варто розуміти будь-які дії, пов’язані з облаштуванням порожнин у грунті. Копка землі використовується на всіх видах будівництва. Особливо ця послуга потрібна при облаштуванні фундаментів майбутніх будівель, прокладанні комунікацій. Ми виконуємо весь спектр земельних робіт будь – якої складності. Наша компанія гарантує якість та оперативність виконання завдань.

Копка вручну

Під послугою копки варто розуміти всі земельні роботи, пов’язані з облаштуванням порожнин у ґрунті. До них відносяться:

 • копання траншей;
 • облаштування ям для різних цілей;
 • копання колодязів для води чи інших інженерних цілей;
 • викопування котлованів;
 • копання зливних ям, септиків;
 • облаштування земляних конструкцій спеціального призначення.

Особливо часто виникає потреба у копанні траншей. Вони використовуються для різних цілей: заливання фундаментів, укладання підземних комунікацій тощо. Рити траншею – це не просте видалення шарів землі, а ціла будівельна операція. При цьому необхідно дотримуватися рівності, паралельності та інших параметрів. Іноді траншеї потрібно облаштовувати у складних умовах, наприклад під кутом. Звичайними способами виконати таку процедуру важко. Вартість копки траншеї, в таких випадках, розраховується індивідуально та обмовляється із замовником.

Копка зливної ями

Інша велика категорія послуг – монтаж конструкцій інженерного призначення. Копка колодязя, зливної ями та інших об’єктів має виконуватися з урахуванням ґрунту ділянки, а також будівельних правил. Неправильно обладнаний колодязь може зруйнуватися будь-якої миті і копка тут – далеко не остання причина. Аналогічна ситуація з вигрібними ямами та септиками.

Сюди варто додати облаштування земельних конструкцій спеціального призначення. У більшості випадків це декоративні об’єкти на ландшафті. Копка озера, декоративного ставку біля будинку нічим не відрізняється від облаштування траншей – тут також важлива точність та дотримання проектного плану. Будь-які відхилення від описаних габаритів ями позначаться на зовнішньому вигляді, а в деяких випадках можуть послабити характеристики міцності об’єкта.

Ручна та механізована копка

На практиці існують два основні варіанти надання подібних послуг:

Механізована копка виправдана у випадках, коли об’єкт має суттєву довжину чи глибину. Спецтехніка допоможе заощадити час, а рівень фінансових витрат буде виправданий обсягом та швидкістю роботи.

За інших випадках застосовується копка траншеї вручну. Особливо цей метод є актуальним, якщо майбутній об’єкт (фундамент, декоративні вставки, канали комунікацій) мають надто складну геометрію. На копку ям вручну ціна встановлюється індивідуально. При цьому враховується складність об’єкта та обсяг робіт. Для замовника важливим є лише один ціноутворюючий параметр – вартість копки куба землі. Саме на цю характеристику варто звертати увагу під час перегляду прайс-листів.

Коли варто замовити копку землі

Ми пропонуємо послуги копки та професійної підготовки земляних об’єктів будь-якої складності. Наші майстри гарантують якість та сувору відповідність майбутній конструкції проекту. Ми завжди працюємо на результат, який для нас у пріоритеті.

Наші переваги:

 • виконуємо роботу із дотриманням будівельних правил;
 • прозора вартість копки землі – ми беремо оплату лише за виконаний обсяг;
 • професіоналізм – наші майстри завжди проконсультують та підкажуть найкращий варіант облаштування земельного об’єкту для конкретного замовлення;
 • досвід, що дозволяє нам вирішувати навіть нестандартні будівельні ситуації;
 • оперативність – суворо дотримуємося обумовлених термінів із замовником.

Якщо вам потрібна допомога, ми раді допомогти. Наші майстри готові взятися за найнестандартніші замовлення, на практиці довівши свій професіоналізм та відповідальність перед замовником.

Ціни на копку траншей та інших земляних об’єктів вказані у нашому прайс-листі. Звертайтесь до нас за контактами, вказаними на сайті.

Додаткові послуги