Гідроізоляція

Головна » Гідроізоляція
гідроізоляція фундаменту, ванної, стін, підлоги, стелі

Послуга гідроізоляції споруд

Послуга гідроізоляції незамінна, коли до приміщення потрапляє вода або під її дією руйнуються матеріали. Звертайтесь, наші співробітники раціонально підберуть методи та технології гідроізоляції.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Гідроізоляція фундаменту

Послуга гідроізоляції споруд включає комплекс робіт із захисту всіх конструктивних елементів від вологи. Завдяки сучасним матеріалам і технологіям, ми маємо можливість запобігти підтопленню, появі постійної вогкості і, відповідно, виникнення плісняви, що активно розвивається у вологому середовищі. Наші професіонали якісно підготують основу, виконають гідроізоляцію найбільш оптимальним способом, ущільнять деформаційні шви та обов’язково перевірять результат роботи. Крім того, наша компанія надає послугу з видалення плісняви ​​– нерідко люди замислюються про покращення гідроізоляції, коли виявляють скупчення грибка на всіх поверхнях. Також, за допомогою послуги пошук витоків води тепловізором можуть бути виявлені вологі поверхні стін, непомітні неозброєним поглядом та потребують особливої ​​уваги.

Гідроізоляція у ванній

Варто розуміти, що вологість у ванній та інших житлових приміщеннях, іржа на комунікаційних об’єктах, постійний запах плісняви ​​– все це наслідки непродуманої чи низькоякісної гідроізоляції. Навіть якщо на етапі будівництва всі роботи були виконані правильно, ізоляційний шар може руйнуватися через неправильну експлуатацію споруди. Волога може проникати у приміщення не лише «з вулиці», але також із суміжних приміщень із постійно підвищеною вологістю. Гідроізоляція ванної зовні та зсередини захистить базові конструкції від просочування води, а відповідно, і зменшить рівень промерзання у зимовий час. Це означає, що будинок стане теплішим і витрати на підтримку оптимальної температури знизяться.

Якісна гідроізоляція допомагає уникати частого ремонту і зробити житлові умови набагато комфортнішими – грибок і цвіль здатні зіпсувати найсміливіший дизайн, поступово руйнуючи матеріали, але головне – загрожуючи здоров’ю всіх мешканців приміщення. Захищати від негативного впливу надмірної вологи варто всі базові елементи будови – від фундаменту та підвалу до стін та внутрішніх перекриттів. Гідрозахисту потребують будь-які матеріали – особливо конструкції з дерева, цегли та бетону.

Чому варто замовити гідроізоляцію

Прислів’я про те, що вода камінь точить, варто сприймати навіть буквально. Волога – шкідник дуже підступний, і результати її поступового впливу стають помітними, коли пошкодження вже не виправити малими зусиллями. Під час підготовки до виконання гідроізоляції ми враховуємо поточний стан, особливості, призначення та середовище знаходження приміщення, виходячи з яких пропонуємо найбільш підходящі матеріали та методи. Гідроізоляція може бути обклеювальною, обмазувальною, проникаючою, ін’єкційною. Великий досвід роботи у цій сфері, а також постійне вивчення новинок та нових напрацювань в Україні і за кордоном допомагає знаходити прийнятні засоби захисту приміщень від вологи з урахуванням бюджету замовників.

Багаторазово протестовані матеріали від провідних виробників, правильний вибір та дотримання технології, професійний підхід – лише за дотримання цих умов гідроізоляція буде надійною та прослужить десятиліття. Якщо ви страждаєте від грибка та вогкості, і не знаєте, як виправити ситуацію, зв’яжіться з нами і фахівці проконсультують вас. Одночасно ви можете замовити зйомку тепловізором та утеплення фасаду – при комплексному підході мікроклімат у приміщеннях покращиться, а витрати на його утримання та оплату комуналки знизяться.

Додаткові послуги