Дезінсекція

Головна » Дезінсекція
дезінсекція, знищення комах: клопів, тарганів

Послуга знищення комах

Втомилися від нескінченної боротьби з комахами? Звертайтеся, наші фахівці індивідуально підбирають препарати без резистентності. Використовують лише безпечні для людей та домашніх тварин засоби.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Дезінсекція (знищення комах)

Професійна дезінсекція від тарганів, клопів та інших комах – це цілеспрямована обробка приміщень спеціально підібраними складами, що впливають не лише на дорослих особин, а й на їхні личинки. Дезінсекція квартир із використанням інноваційних технологій займає мало часу, а результат зберігається дуже довго. Вартість послуги доступна, а в багатьох випадках виклик служби дезінсекції коштує дешевше, ніж хаотична купівля всіляких небезпечних препаратів для самостійної боротьби з клопами або тарганами.

Дезінсекція у Харкові: знищення клопів, тарганів, мурах, ос

Коли в будинку з’являються клопи, мурахи чи таргани, або неподалік виявляється осине гніздо, життя не можна назвати комфортним навіть із великою натяжкою. Щоб впоратися з «прибульцями» самостійно, знадобиться чимало сил і часу без гарантії остаточного позбавлення шкідливих комах. На допомогу завжди прийде служба дезінсекції Екосолюшенс, фахівці якої виведуть непроханих гостей за допомогою професійних засобів, максимально безпечних для людей та домашніх тварин.

Дезінсекція квартир: базові поняття

Під дезінсекцією розуміється цілеспрямована обробка приміщень, спрямована на знищення комах та профілактику їхнього повернення в очищені приміщення. Дезінсекція квартир передбачає використання спеціальних перевірених препаратів та технологій, що дозволяють вивести шкідників на дуже тривалий термін.

Щоб дезінсекція від тарганів, мурах та інших комах виявилася ефективною, фахівці діють поетапно:

  • визначення місця обробки та очищення його від побутових та інших предметів;
  • підбір концентрації спеціального засобу;
  • послідовна обробка кухні, санвузлів, комор та інших приміщень, де плодяться і накопичуються комахи.

За індивідуальною домовленістю можливі додаткові послуги, включаючи дезодорацію приміщень після дезінсекції тарганів.

Служба знищення тарганів

Щодня наша служба дезінсекції приймає заявки та виконує роботи, спрямовані на знищення тарганів у квартирах, офісах та інших приміщеннях. Багато їх власників уже встигли переконатися, що як би якісно не було проведено самостійну дезінфекцію, таргани на якомусь етапі повертаються, і все доводиться починати заново. Справа в тому, що прусаки активно мігрують місцями, де зберігається їжа і накопичуються харчові відходи, стоками каналізації і вентиляційних шахт, цілком успішно розносячи хвороботворні організми.

Служба знищення тарганів неодмінно проводить дезінсекцію у важкодоступних місцях. Часом кількість грошей, витрачених коштом з недоведеною ефективністю, цілком порівнянна з вартістю знищення тарганів у Харкові силами професійної служби дезінсекції. Те саме стосується клопів, мурах та інших комах. Ціна дезінсекції визначається індивідуально залежно від виду, площі та стану приміщень. Повна дезінфекція від тарганів займе одну-дві години, після чого ви повернетеся до спокійного життя, і неприємні комахи більше не докучатимуть вам.

Знищення клопів: відгуки та можливості

Дезінсекція клопів – завдання, яке треба довіряти лише професіоналам, причому викликати спеціальну службу варто якнайшвидше після виявлення комах. Найчастіше, про необхідність термінової дезінфекції від клопів люди заявляють після виявлення наслідків укусів, що супроводжуються сильним печінням і найчастіше викликають алергічну реакцію. На жаль, клопи в Харкові – не така вже й рідкість, але й порятунок від них при правильному підході не складає великих труднощів. Клопи дуже живучі, вони швидко розмножуються і пристосовуються до різних умов. Вони ховаються у складки ліжка та речей, тріщини у стінах та меблів, і вивести їх самостійно майже неможливо.

Наші фахівці з дезінсекції клопів приділяють пильну увагу підготовці приміщень, з яких обов’язково виносяться всі продукти харчування, а також засоби особистої гігієни. Сама дезінсекція клопів проводиться за сучасною аерозольною технологією з використанням генератора туману, причому знищуються не лише дорослі особини комах, а й личинки у важкодоступних місцях. Завершується дезінфекція від клопів ретельним провітрюванням приміщень. Ми гарантуємо швидке знищення клопів, і відгуки про нашу роботу дозволяють стверджувати, що ці комахи більше не докучають мешканцям оброблених приміщень.

Знищення мурах і ос

Знищення мурах сучасними хімічними засобами передбачає попередню підготовку приміщення та визначення тих доріжок, якими переміщуються ці крихітні комахи, які обирають завжди один маршрут. Саме він і стане головною мішенню при знищенні мурах.

Виявивши осині гнізда або місця скупчення шершнів, варто відразу викликати службу дезінсекції, не намагаючись вирішувати проблему народними засобами і не наражаючи себе і близьких на ризик укусів. Спеціальні склади, що підбираються в залежності від розташування гнізд, та професійний підхід дозволяють позбутися комах за один раз.
Варто пам’ятати, що дезінсекція клопів, дезінсекція від тарганів та знищення інших комах – завдання, яке підготовлені фахівці виконають за лічені години, подбавши про максимальну безпеку та врахувавши всі нюанси.

Додаткові послуги