Потрібна дезінфекція квартири після інфекційних захворювань, померлих тварин та людей? Нова квартира чи офіс викликають побоювання? Звертайтеся, ми використовуємо найефективніші та найбезпечніші, навіть для дітей та алергіків, методи профілактичної та осередкової дезінфекції.

Служба дезінфекції

Для оцінки обсягу та переліку необхідних робіт, погодження таких додаткових послуг, як вивезення мотлоху або демонтаж оздоблення, ви можете скористатися послугою виїзду спеціаліста для попереднього прорахунку ціни. Вартість цієї послуги незначна і віднімається від загальної вартості наступного замовлення.

ULV дезінфекція

Це дезінфекція аерозолями 5-50 мкм (“холодний туман”). Така обробка набагато ефективніша за розпилення, а невелика витрата робочого розчину дозволяє використовувати сучасні дезінфектанти без хлору, надто дорогі для обробки приміщень за допомогою розпилювача.

Дезінфекція озоном

Найефективніша і найбезпечніша технологія дезінфекції сьогодні, в ролі дезінфектанта виступає газ озон. Він знищує патогени, багато алергенів та такі небезпечні токсини, як формальдегід. Озон чудово справляється з багатьма стійкими запахами та не викликає алергічних реакцій.

Дезінфекція пором

Один із фізичних методів дезінфекції, при якому для обробки використовується теплова енергія перегрітої водяної пари. Дезінфекція пором підходить для обробки стійких поверхонь та предметів, вона повністю безпечна і може проводитись у присутності людей або домашніх тварин.

UV дезінфекція

В основі цього фізичного методу лежить природний механізм: ультрафіолетове випромінювання має згубну дію на патогенні мікроорганізми. Дезінфекция ультрафиолетом або”кварцювання” застосовується у медустановах і така обробка досі не втратила актуальності.

Коли потрібна дезінфекція

Дезінфекція при гепатиті

Гепатит – інфекційне захворювання, збудником якого є вірус гепатиту, який викликає гостре або хронічне ураження печінки, що призводить до цирозу, раку печінки та смерті. Існує 5 штамів (типів) вірусу: A (HAV або ВГА), B (HBV), C (HCV), D (HDV), E (HEV), що мають різний механізм зараження та різне географічне поширення. Особливістю гепатиту А є його фекально-оральний спосіб передачі та відсутність хронічної форми перебігу хвороби. Зараження гепатитом А можуть мати як одиничний характер, так і протікати у вигляді епідемії, вибухового характеру, при якому захворювання вражає цілі населені пункти та регіони. Зараження відбувається, найчастіше, при вживанні води, що не пройшла належної очистки, забрудненої фекаліями інфікованої людини або в результаті недотримання гігієнічних вимог інфікованою людиною, при приготуванні їжі для інших людей. Вірус гепатиту А може тривалий час зберігати життєздатність у навколишньому середовищі та заражати шляхом вживання навіть оброблених продуктів. Специфічного лікування гепатиту А не існує, але розроблені вакцини з високою ефективністю, якщо не спостерігається печінкова недостатність, лікування має симптоматичний, підтримуючий характер. Підвищена небезпека зараження гепатитом А становлять контакти зі стічними та каналізаційними водами, тому у випадках затоплення приміщень каналізаційними водами обов’язково необхідно проводити дезінфекцію у затопленому приміщенні.

Дезінфекція при туберкульозі

Туберкульоз – інфекційне захворювання, яке викликається мікобактеріями Mycobacterium tuberculosis (палочки Коха). Захворювання передається повітряно-краплинним шляхом від людини з відкритою формою туберкульозу, найчастіше вражаючи легені. Мікобактерії туберкульозу дуже стійкі до зовнішнього впливу і тривалий час можуть зберігати свою життєздатність: від кількох місяців до кількох років. Імовірність зараження туберкульозом залежить від інтенсивності контактів із хворим, тому поточна та заключна дезінфекція – обов’язкові заходи санітарної обробки приміщення, в якому знаходиться хворий. Поточна дезінфекція при туберкульозі фізичними та хімічними методами має проводитись постійно. Заключна дезінфекція при туберкульозі проводиться у випадках госпіталізації хворого, переїзду, смерті або зняття з обліку перед поверненням породіллі до квартири, де проживає хворий, 1 раз на рік у квартирах, де проживають діти до 14 років або не госпіталізовані хворі.

Дезінфекція при чумці

Чума м’ясоїдних або чумка собак (Canine Distemper Virus) – вкрай небезпечне вірусне захворювання, близьке вірусу кору, яке часто протікає блискавично з летальністю до 50%. Чумка поширюється повітряно-краплинним шляхом через виділення з очей і носа зараженої тварини, її кал і лусочки шкіри. Перехворіла тварина протягом трьох місяців є переносником захворювання, також переносником часто виступає людина. Похід у гості до друзів, у яких хворіє тварина, може бути фатальним для ваших домашніх тварин. Вірус, що викликає захворювання, може зберігати життєздатність протягом кількох місяців за низьких температур. Тому, якщо у квартирі від чумки загинула тварина, не варто відразу ж заводити іншу, крім заключної дезінфекції, необхідно утилізувати іграшки, підстилку, миски, витримати двомісячний карантин та провести профілактичну дезінфекцію.

Дезінфекція при гепатиті собак

Інфекційний гепатит собак – вірусне захворювання, збудниками якого є аденовіруси собак. Існує два штами (типу) аденовірусів: тип 1 і тип 2. Перший тип 1 потрапляє в організм здорової тварини через травну систему та органи дихання від хворої тварини, тварини, що одужала, та носія вірусу. Захворювання починається з вірусного тонзиліту, згодом, потрапляючи в кров та лімфатичні вузли, вірус вражає печінку, нирки, кишечник, вірус дуже стійкий до факторів зовнішнього середовища, дії ультрафіолету, може зберігати життєздатність від 10-12 тижнів при кімнатній температурі, до декількох років, при заморожуванні. Якщо собака захворіла на інфекційний гепатит, важливо відокремити її від здорових тварин, провести дезінфекцію приміщення, де знаходився хворий собака, обробити його посуд, іграшки та підстилку. У разі загибелі тварини важливо провести якісну заключну дезінфекцію та дотриматися карантину перед тим, як завести нового собаку.

Дезінфекція при лишаї

Терміном лишай називають групу шкірних захворювань різного походження: вірусні та грибкові інфекційні захворювання, вірусно-алергічні, неінфекційні аутоімунні захворювання та захворювання неясної етіології. До вірусних видів відносяться оперізувальний і рожевий лишай, до грибкових захворювань відносять різнобарвний, висівковий і стрижучий лишай. Мокнутий, лускатий і червоний плоский лишай мають неінфекційну природу або не з’ясоване походження. Небезпечними видами інфекційного лишаю є два види мікозів, які раніше обидва вважалися стригучим лишаєм: високо контагіозний мікоз – трихофітія і поверхневий мікоз – мікроспороз. Якщо лишай, викликаний вірусними захворюваннями, характеризується тим, що в організмі людини, яка страждає на лишай, постійно присутній вірус: перенесеної віспи, деяких типів герпесу, якого неможливо позбутися, лишай, викликаний грибковими захворюваннями, вимагає проведення дезінфекції приміщення з метою запобігання передачі захворювання іншим членам сім’ї. Спори, що беруть участь в інфікуванні грибковими формами лишаю, здатні зберігати життєздатність протягом 7 – 12 років. Осередкова заключна дезінфекція при мікозах – обов’язковий захід, спрямований на запобігання повторному зараженню. Дезінфекція приміщення при лишаї також потрібна, щоб уникнути небезпечних хронічних форм лишаю. Наприклад, стрижучий лишай у хронічній формі викликає облисіння, пошкодження клітин мозку та кісток.

Дезінфекція при панлейкопенії

Парвовірусний ентерит кішок (котяча чумка) – інфекційне захворювання, споріднене з парвовірусом собак. На відміну від чуми м’ясоїдних, до якої не схильні кішки, вірус панлейкопенії вражає переважно шлунково-кишковий тракт тварин. До найбільшого ризику важкого перебігу захворювання схильні молоді кішки, летальність серед яких становить 50%. Блискавична форма перебігу захворювання практично не піддається лікуванню і, як правило, через 2-3 дні настає загибель тварини. Основний шлях зараження – непрямий. Вірус панлейкопенії стійкий до зовнішнього впливу і може тривалий час зберігати свою життєздатність, тому до небезпеки схильні і домашні не вакциновані кішки. Для дезінфекції приміщення зазвичай застосовуються кисневмісні дезінфектанти, але через високу життєздатність парвовірусів (найжиттєздатніші серед вірусів), у контаміновані парвовірусом приміщення, навіть після ретельної дезінфекції, повинні прийматися тільки вакциновані тварини, які витримали карантин.

Дезінфекція при парвовірусі

Парвовірус собак другого типу – вкрай небезпечна висококонтагіозна кишкова інфекція з летальністю до 90% за відсутності адекватного лікування. Може спричинити загибель тварини протягом доби після початку клінічних проявів. Крім безпосередньої передачі від тварини до тварин через фекалії (1 г фекалій може містити 1 млн. інфекційних доз), вірус може передаватися через одяг, взуття, грунт, траву. У довкіллі вірус зберігає життєздатність протягом багатьох місяців (до 1 року в грунті). Незважаючи на ефективну дезінфекцію, проведення якої у разі виникнення парвовірусної інфекції є обов’язковим, є велика ймовірність того, що в приміщенні збережеться вірус у життєздатній формі, а нові тварини будуть заражені. Тому, якщо в приміщенні були осередки парвовірусної інфекції, нові тварини перед тим, як до нього потрапити, повинні обов’язково бути попередньо вакциновані.

Дезінфекція при корості

Короста – поширене паразитарне захворювання людини, викликане шкірним кліщем Sarcoptes scabiei var hominis, що потрапляє на шкіру при безпосередньому контакті із зараженою людиною або через побутові предмети, якими користувався хворий. Зазвичай у інфікованої паразитом людини під шкірою мешкає близько десятка кліщів. Вони, потрапивши на шкірні покриви, проникають у них, відкладають яйця, з яких вилуплюються дорослі особини. Білкові сполуки та продукти життєдіяльності, що потрапили в коростяні канали, провокують алергічний свербіж. У осіб із пригніченим імунітетом, кількість коростяних кліщів може досягати десятків тисяч. Ця більш заразна і небезпечніша форма захворювання з характерними ділянками епідермісу, покритими лусочками, називається короста кіркова або норвезька. Небезпека корости обумовлена двома факторами: пригнічення паразитами імунної системи та постійний свербіж, що призводить до появи глибоких виразок, наслідком яких можуть бути сепсиси та абсцеси.

Безпека

Ми завжди пам’ятаємо, що в квартирі можуть бути маленькі діти, люди похилого віку, алергіки та домашні тварини.

Фіксована ціна

Якщо виникнуть додаткові витрати – ми узгодимо їх заздалегідь, а не поставимо вас перед фактом після закінчення робіт.

Реальна гарантія

Ми даємо гарантію, коли це можливо, не даємо гарантію, коли це не можливо, але ніколи не даємо порожніх обіцянок.

Якість послуг

Ми дуже цінуємо свій час та час клієнтів, щоб щось переробляти, тому виконуємо свою роботу з першого разу якісно.

Методи дезінфекції

Фізичні методи дезінфекції

Серед фізичних методів дезінфекції особливу роль відіграють механічні способи, до яких належить: вологе прибирання, регулярне провітрювання, очищення поверхонь за допомогою побутових та спеціальних миючих засобів. Механічні методи дезінфекції, особливо провітрювання та вологе прибирання, набагато ефективніші, ніж прийнято вважати, і часто дуже недооцінюються, при тому, що витрати на таку дезінфекцію мінімальні і вона є загальнодоступною.

Перспективним способом дезінфекції є обробка поверхонь перегрітою водяною парою. Парова обробка – один із найефективніших способів знищення мікроорганізмів, що застосовуються як при дезінфекції, так і при стерилізації. Безперечною перевагою даного методу є відсутність будь-яких проміжних хімічних сполук або хімічних відходів, а також повна відсутність будь-яких компонентів, здатних викликати алергію.

Дезінфекція ультрафіолетовим випромінюванням повітря, води та різних поверхонь знайшла широке практичне застосування. Як штучне джерело випромінювання застосовуються бактерицидні, «кварцові» лампи з короткохвильовим випромінюванням у діапазоні довжин хвиль 100 – 280 нм. Бактерицидні лампи можно вмикати тільки коли в приміщенні відсутні люди.

Хімічні методи дезінфекції

Для хімічної дезінфекції використовують дезінфектанти, на основі різних груп речовин: феноли, кислоти, спирти та ін. Вони повинні мати широкий спектр дії, мати тривалий термін зберігання, бути простими у застосуванні та головне – безпечними для людей.

Особливе місце серед дезінфектантів займає озон, він відноситься до кисневмісних деззасобів, таких як перекис водню, при цьому має газоподібний стан. Газоподібний агрегатний стан, у поєднанні з високим окисним потенціалом, безпекою для людини та практичністю застосування, дає цілу низку переваг у застосуванні озону для дезінфекції.

Газоподібний стан покращує взаємодію дезінфектанта як з патогеном у повітрі приміщення, так і з патогенними мікроорганізмами на поверхнях. Ключова ж перевага озонування в тому, що за високої ефективності озон є одним із найбезпечніших дезінфектантів, продукт розпаду якого – кисень. При дезінфекції озоном не утворюється будь-яких залишкових хімічних сполук, як при розпиленні, які після висихання перетворюються на пил, і потрапляють в організм людини з повітрям, що вдихається. Дезінфекція озоном – технологія, що за ефективністю багаторазово перевершує традиційне знезараження хлором або за допомогою ультрафіолетового випромінювання.

Додаткові послуги в Харкові

Знищення комах

Дезінфектанти не є ефективними проти комах. Якщо у квартирі завелися таргани чи клопи, необхідно проводити дезінсекцію. Особливість цієї послуги в тому, що на відміну від самостійних спроб боротьби з комахами, ми використовуємо професійне обладнання та інсектициди, а діючу речовину, дозування та спосіб застосування інсектициду підбираємо залежно від багатьох факторів.

Вивіз мотлоху

Нерідко проведенню дезінфекції квартири перешкоджає необхідність послуги вивезення мотлоху. Особливо, коли в кімнаті жили люди із психічними розладами, “запасливі” пенсіонери чи неблагополучні сім’ї. Залежно від обсягу сміття, ми підберемо машину: від невеликого вантажопасажирського автомобіля, до місткого самоскида, а бригада вантажників запакує мотлох, винесе його і завантажить.

Усунення запахів

Послуга усунення запахів буде корисною, коли в приміщенні стоїть неприємний запах, якого потрібно позбутися. Ми ефективно справляємося з різними неприємними запахами: котячої сечі, цигарок, кальяну, продуктів, що згоріли або зіпсувалися, запахом вогкості, затхлим запахом, запахом від лежачого хворого та ін. Для дезодорації ми використовуємо самі передові, ефективні та безпечні технології.