Дезінфекція приміщень

Головна » Дезінфекція приміщень
дезінфекція після туберкульозу, померлого, лишаю

Послуга дезінфекції приміщень

Потрібна дезінфекція квартири після інфекційних захворювань чи померлого? Звертайтеся, ми використовуємо найефективніші та найбезпечніші, навіть для дітей та алергіків, методи дезінфекції.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Дезінфекція приміщень у Харкові

Дезінфекція приміщень – послуга з обробки закритих просторів будь-якого призначення для знищення та запобігання подальшому розповсюдженню бактерій, вірусів та токсинів. Для дезінфекції можуть використовуватись різні методи:

  • обробка професійними дезінфікантами – хлорактивними розчинами, що розроблялися спеціально для медичних закладів;
  • дезінфекція «холодним туманом», тобто розпилення дезінфікуючої дрібнодисперсної суспензії;
  • повна дезінфекція озоном високих концентрацій із використанням професійних потужних генераторів.

Якщо говорити про види дезінфекції, за принципом на шкідливі мікроорганізми можна виділити механічну, фізичну та хімічну обробку. Виходячи з призначення, виділяються профілактична, поточна та заключна дезінфекція.

Дезінфекція озоном

Дезінфекція озоном – прогресивна технологія, що дозволяє швидко видалити навіть дуже «живучі» віруси, бактерії, плісняву та токсини за допомогою дезінфеканту, що відноситься до групи «кисневмісних дезінфікуючих засобів».

Озон – унікальний високоактивний газ з найсильнішими окисними властивостями, який за дезінфікуючими можливостями в сотні разів перевершує хлор, але є набагато безпечнішим і не викликає алергічних реакцій.

Люди в протигазах, громіздкі банки хлорної суспензії і нав’язливий запах, що зберігається, – це вже вчорашній день! Озон, що отримується з кисню, що міститься у повітрі, не утворює побічних продуктів та відходів, що потребують утилізації. У концентрації, яка потрібна для повного знезараження приміщень, він залишається безпечним. Не випадково озоном без жодного ризику заповнюють упаковки продуктів харчування та очищають воду в басейнах.

Дезінфекція озоном – чиста, «зелена» технологія, і продуктами розпаду навіть у забруднених приміщеннях виявляються звичайний кисень і нешкідливі оксиди, надлишки яких майже миттєво усуваються при провітрюванні.

Озон у високих концентраціях не залишає шансів на виживання та розмноження вірусів, бактерій, спор плісняви ​​та неприємних запахів – у тому числі після пожежі чи ремонту. Якщо в приміщенні встановили неякісні меблі зі специфічним «пахощами» або використовували дешевий ДСП, через який доводиться жити з алергією, кон’юнктивітами та подразненнями слизових оболонок, озон вирішить завдання очищення та поверне мікроклімат у норму.

Служба дезінфекції Ecosolutions

У своїй роботі ми активно застосовуємо дезінфекцію озоном для вирішення багатьох завдань. У тому числі дезінфекції, усунення стійких неприємних запахів, боротьби з алергенами, детоксикації приміщень, знищення цвілевих грибів.

Багато хто, дізнавшись про унікальні властивості озону, і про те, що він справляється навіть із коронавірусом, прагнуть придбати побутові озонатори, але, на жаль, через малу продуктивність вони абсолютно непридатні для дезінфекції. Максимум, на що здатні такі прилади – легке освіження та ароматизація повітря. Для ефективного знезараження потрібен саме промисловий озонатор, вибраний з урахуванням специфіки приміщення.

Поодинока або періодична дезінфекція озоном не дасть тривалого ефекту при усуненні гризунів (мишей та щурів), а також рухомих комах – наприклад, тарганів. Для їх знищення потрібні високі концентрації, крім того, шкідникам ніщо не завадить покинути приміщення і повернутися через якийсь час. Втім, якщо обробка в разі потреби проводиться на регулярній основі, такого бажання, як правило, не виникає.

Дезінфекція після туберкульозу, лишаю, померлого

В особливо складних, занедбаних випадках на додаток до дезінфекції озоном проводиться локальна обробка джерела інфекції професійними засобами, які розроблялися спеціально для медичних закладів та отримали схвалення МОЗ України.

Озонова дезінфекція не є ефективною у приміщеннях з високими температурою та/або вологістю, – наприклад, у саунах. Такі об’єкти треба спочатку осушити та охолодити.

Озон легко впорається з ртуттю – особливо з тією, що встигла випаруватися, а потім знову конденсуватися. У цих випадках попередньо забирається ртуть і обробляються місця, де вона розлилася.

Озон – найкращий засіб для знищення плісняви ​​та спор грибів, але важливо ще й розібратися з причинами появи таких утворень.

Якщо необхідно провести дезінфекцію після небіжчика або перебування хворих на туберкульоз, грип і так далі, озонування стане ідеальним рішенням.

Як проходить дезінфекція

Для дезінфекції квартири, офісу або іншого приміщення, в ньому встановлюється промисловий озонатор, а далі:

  • всі виходять і помешкання закривається;
  • за таймером починається подача озону потрібної концентрації;
  • через заданий час наш фахівець заходить та відкриває вікна на провітрювання.

Через 10-15 хвилин можна повертатись – повітря буде чистим, а концентрація озону в ньому безпечна. Якщо не перебувати у приміщенні, не дихати озоном та забезпечити провітрювання, озонація буде процедурою, яка принесе лише користь.

Все, що вам необхідно – скласти цікавий план, як провести кілька годин, доки проводитиметься дезінфекція. Наприклад, погуляти, пройтися магазинами, сходити в гості або провести планерку на свіжому повітрі. Ви повернетеся в стерильне приміщення, яке пахне свіжістю навіть після постійного перебування десятків кішок, одночасного куріння великої компанії або, наприклад, смаження неймовірної кількості риби. Додатково прибирати приміщення не доведеться.

Додаткові послуги