Дезінфекція приміщень в Одесі

Головна » Дезінфекція приміщень в Одесі
дезінфекція після туберкульозу, померлого, лишаю

Послуга дезінфекції приміщень

Потрібна дезінфекція квартири після інфекційних захворювань чи померлого? Звертайтеся, ми використовуємо найефективніші та найбезпечніші, навіть для дітей та алергіків, методи дезінфекції.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Служба дезінфекції в Одесі

Дезінфекція приміщень в Одесі – комплекс робіт з обробки житлових та робочих просторів, громадських зон та виробничих цехів для запобігання розповсюдженню різноманітних патогенів. Сучасні методи дозволяють повністю очистити повітря та поверхні від токсинів, бактерій та вірусів, включаючи COVID-19. Тому не дивно, що в періоди епідемій ця послуга стає однією з найважливіших та затребуваних.

Дезінфекція приміщень поділяється на профілактичну, поточну та завершальну – за призначенням. Що стосується принципу на мікроорганізми, виділяється механічна, фізична і хімічна дезінфекція.

Дезінфекція приміщень: методи та підходи

В арсеналі нашої компанії є все необхідне для різних видів знезараження.

  • очищення простору за допомогою професійних дезінфекцій – професійних хлорактивних дезрозчинів, які розроблялися спеціально для закладів охорони здоров’я;
  • знезараження холодним туманом – розпилення дрібнодисперсної суспензії професійного знезаражувального складу;
  • озонування приміщень – інноваційна технологія з використанням високопотужного професійного генератора О3.

Наші фахівці, вислухавши ваші побажання та з’ясувавши призначення та особливості приміщення, підберуть оптимальні засоби та техніки дезінфекції.

Особливості та переваги дезінфекції озоном

Дезінфекція високоцентрованим озоном – технологія, що за ефективністю багаторазово перевершує традиційне знезараження хлором або за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Вона дозволяє радикально очистити не лише окремі зони, а й весь простір, включаючи непомітні щілини та складочки домашнього текстилю, де можуть накопичуватися всілякі патогени.

Озон – унікальний газ, що має найпотужніші окисні властивості і при цьому набагато безпечніший, ніж будь-яка агресивна хімія. Саме озон використовується для заповнення упаковок харчових продуктів для їхнього тривалого зберігання, а також для радикального очищення води в басейнах. Досить простого провітрювання, щоб озон розпався на звичайний кисень.

Отже, люди в протигазах із банками отруйного хлорного вапна із задушливим запахом, – це вже навіть позавчорашній день. Вам не треба надовго залишати будинок чи офіс, думаючи, як пережити наслідки дезінфекції. Просто займіть себе чимось приємним або корисним на кілька годин, поки наші фахівці працюватимуть, і ви повернетеся в стерильне, наповнене свіжістю приміщення, навіть якщо до цього в ньому містили десятки свійських тварин, курили кальян і безперервно смажили рибу.

Якщо рівень антисанітарії в приміщенні настільки серйозний, що одним озонуванням не обійдешся, наші фахівці, знайшовши джерела забруднення, додатково обробляють їх професійними дезінфікантами, які схвалили Міністерство охорони здоров’я України.

Що варто розуміти про дезінфекцію

Самостійна дезінфекція побутовим озонатором неможлива – це варто знати кожному, хто має намір придбати такий прилад. З патогенними мікроорганізмами може впоратися лише озон у високих концентраціях, здатних виробляти лише промислові генератори.

Крім знезараження повітря і поверхонь, включаючи найважче місця, цей природний газоподібний окислювач знищить будь-які, навіть найстійкіші запахи – після тварин, пожежі, ремонту, запах тютюнового диму, дешевих меблів тощо, а, крім того, переможе пліснява та інші грибкові. освіти. Після озонування у квартирі не залишається вірусів, бактерій та різного роду токсинів органічного походження.

У той же час, для жарких та вологих приміщень, як, наприклад, басейни та сауни, дезінфекція озоном не проводиться. Перед озонуванням вони осушуються та охолоджуються.

За допомогою лише озонування неможливо назавжди вивести таких рухомих комах і гризунів, як, наприклад, таргани і миші, але з клопами озон чудово справляються. Знищення комах вимагає дуже високих концентрацій газу, а крім того, шкідники, втікши в процесі озонування, через час легко повернуться, якщо не вжити профілактичних заходів.

Якщо ж у приміщенні розлилася ртуть, демеркуризація озоном після збирання самих кульок буде дуже ефективною, особливо якщо отруйна речовина вже встигла конденсуватися.

Як проводиться дезінфекція

Наші фахівці встановлять промисловий озонатор у приміщенні, після чого всі залишають кімнату і лише після цього, за таймером, стартує подача газу, що окислює. Через відведений час співробітник компанії відкриває квартиру та починає провітрювання. Через 10-15 хвилин можна повертатися до приміщення, де залишиться лише приємний запах свіжості. Ця концентрація озону вже є абсолютно нешкідливою навіть для крихітних дітей. Додаткове прибирання після такої дезінфекції не потрібне.

Додаткові послуги