Дезінфекція приміщень у Львові

Головна » Дезінфекція приміщень у Львові
дезінфекція після туберкульозу, померлого, лишаю

Послуга дезінфекції приміщень

Потрібна дезінфекція квартири після інфекційних захворювань чи померлого? Звертайтеся, ми використовуємо найефективніші та найбезпечніші, навіть для дітей та алергіків, методи дезінфекції.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Служба дезінфекції у Львові

Дезінфекція приміщень – послуга зі знезараження повітря та поверхонь у житлових та виробничих приміщеннях із застосуванням сучасних методів та технологій. Головна мета дезінфекції – знищення будь-яких патогенів, зокрема токсинів, бактерій та вірусів, включаючи COVID-19. Дезінфекція, залежно від поставлених завдань, може бути профілактичною, поточною чи завершальною. Якщо прийняти за основу принцип на патогени, можна виділити механічну дезінфекцію, і навіть фізичне і хімічне знезараження. У багатьох випадках доцільний комплексний підхід із використанням різних видів дезінфекції.

Переваги дезінфекції озоном

Дезінфекція озоном – найпрогресивніший спосіб знезараження, що дозволяє швидко та ефективно очистити приміщення від переважної більшості патогенних мікроорганізмів, одночасно усунувши неприємні запахи та суперечки грибка. Якщо порівняти з класичними методами знезараження, використання озону високих концентрацій для очищення приміщень виявляється у сотні разів ефективнішим, ніж обробка хлором.

Озонування – це не тільки максимально екологічний, а й економічний метод дезінфекції, що не потребує подальшого збирання та утилізації відходів. Саме озон використовується для заповнення упаковок продуктів для продовження терміну використання та безпечного очищення води у басейнах та трубопроводах екологічно чистих будинків. Цей потужний газоподібний дезінфектант буквально спалює інфекцію, яке продукт розпаду – звичайний кисень, настільки необхідний життя і підтримки імунітету.

Для дезінфекції не потрібні ніякі хімікати – достатньо промислового сертифікованого генератора озону, який буде встановлений фахівцем на певний проміжок часу. Важливо знати, що малопотужні побутові озонатори не можуть впоратися з дезінфекцією навіть невеликого приміщення, оскільки концентрація газу буде недостатньою для знезараження.

У той же час, правильне використання промислового приладу дозволяє:

  • знищити будь-які хвороботворні мікроорганізми, включаючи кишкову паличку, стафілокок або коронавірус;
  • буквально спалити спори цвілі, знешкодити личинки клопів та вошей;
  • освіжити повітря, впоравшись із будь-якими стійкими запахами – після небіжчика, ремонту, пожежі, куріння кальяну та сигарет, перебування тварин, внаслідок використання дешевих меблів та ДСП.

Озонування – ефективна складова демеркуризації приміщень, так як О3 відмінно справляється з ртуттю – особливо встигла випаруватися і знову конденсуватися. Якщо в приміщенні був небіжчик, неодмінно варто провести дезінфекцію озоном. Ця послуга також буде незамінною, коли треба очистити простір при грипі або після хворого на туберкульоз.

Чим доповнюється дезінфекція приміщень

Ступінь забруднення приміщень може бути різним, і в особливо складних випадках перед озонуванням використовується локальна обробка джерел поширення інфекції дезінфікуючими засобами підвищеної ефективності, схваленими МОЗ України. Спекотні та вологі приміщення – наприклад, сауни, лазні, басейни – перед озонуванням потребують осушення та охолодження, тому що в іншому випадку дезінфекція буде неефективною.

Не допоможе озонування повністю позбутися також рухливих комах і гризунів. Миші, щури та таргани можуть залишити приміщення та повернутися вже після обробки. Щоб провести повне знищення комах, потрібні надто високі концентрації газу. Викликавши фахівців з дезінфекції, варто подумати, як провести кілька годин, протягом яких вестиметься очищення приміщення, з користю та задоволенням. Це може бути, наприклад, прогулянка в парку з дитиною або проведення наради поза звичними стінами офісу.

Вам належить повернутися зі стерильне приміщення, яке пахощує свіжістю, навіть якщо до того в ньому містили десятки кішок, курили цілими компаніями, зберігали дешеві меблі або смажили рибу в промислових кількостях. До вашого приходу фахівець провітрить приміщення, і концентрація озону буде безпечною навіть для маленьких дітей. Після озонації додаткове прибирання не потрібне.

Додаткові послуги