Дезінфекція приміщень у Києві

Головна » Дезінфекція приміщень у Києві
дезінфекція після туберкульозу, померлого, лишаю

Послуга дезінфекції приміщень

Потрібна дезінфекція квартири після інфекційних захворювань чи померлого? Звертайтеся, ми використовуємо найефективніші та найбезпечніші, навіть для дітей та алергіків, методи дезінфекції.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Служба дезінфекції у Києві

Дезінфекція приміщень – послуга, затребуваність якої у Києві в період пандемії COVID-19 суттєво зросла. Результатом дезінфекції, проведеної нашими фахівцями, стає знищення та запобігання розмноженню різних видів вірусів, бактерій та токсинів. Ми забезпечуємо повне знезараження всіх, навіть найважче доступних поверхонь, використовуючи сучасні технології та дезінфіканти, які розроблялися для забезпечення стерильності в медичних закладах, пройшли випробування та отримали схвалення МОЗ.

Що важливо знати про дезінфекцію приміщень

Професійна дезінфекція – це комплекс знезаражувальних заходів, обсяг яких визначається, виходячи з виду обробки, специфіки приміщення та поставлених завдань.

За призначенням дезінфекція поділяється на:

  • профілактичну;
  • поточну;
  • заключну.

Очищення приміщень від різного роду патогенів може бути плановим та терміновим. Залежно від виду на шкідливі механізми виділяють механічну, фізичну і хімічну обробку. Наша компанія використовує різні методи дезінфекції. Насамперед це обробка поверхонь професійними хлорактивними розчинами – традиційна технологія, що має як переваги, так і деякі обмеження. Ми застосовуємо також дезінфекцію «холодним туманом», що передбачає розпилення у приміщенні дезінфіканта у вигляді дрібнодисперсної зависі. Для остаточного очищення поверхонь та повітря, видалення отруйних речовин та неприємних запахів застосовується технологія озонування з використанням промислових генераторів, сертифікованих в Україні.

Якщо дезінфекція приміщень у вас міцно асоціюється з людьми у протигазах, банками хлорки та різким запахом, який довго не вивітрюється, знайте: це вже вчорашній день. Після озонування ви зайдете до приміщення, де відчувається хіба легкий аромат свіжості. За допомогою озону можна знищіти спори цвілі, впоратися з клопами та вошами, усунути неприємні запахи, у тому числі після пожежі, ремонту або навіть тривалого перебування померлої людини.

Дезінфекція озоном: особливі переваги методу

Дезінфекція озоном – унікальна «чиста» технологія, яка доповнює, а в багатьох випадках навіть замінює інші види знезараження приміщень та окремих поверхонь. Будучи сильним окислювачем, озон практично миттєво справляється з патогенами, не залишаючи шансу на виживання ні вірусам, ні бактеріям, ні цвілі, ні шкідливим сполукам, які отруюють повітря. Як показали результати досліджень, за дезінфікуючими властивостями озон у шість-десять разів перевершує ультрафіолет і в сотні разів – хлор.

На користь озону говорить і той факт, що цей газ швидко заповнює все приміщення, очищаючи всі дрібні щілини, і перетворюється на звичайний кисень без будь-яких побічних продуктів. Щоб мікроклімат наблизився до ідеалу, треба після дезінфекції озоном легко провітрити приміщення. Озон у концентрації, достатньої для знищення бактерій та вірусів, безпечний для людини. Тим не менш, щоб уникнути будь-яких загроз, до провітрювання при дезінфекції ніхто не присутній.

Наші спеціалісти встановлюють озонатор з таймером, всі покидають приміщення, і запрограмований на певний час озонатор розпочинає роботу. Після її завершення співробітник нашої компанії повертається та провітрює приміщення, а через 10 хвилин до нього вже можна зайти та отримати задоволення від результату.

Дезінфекція приміщень озоном: застереження

Інформація про унікальні знезаражувальні властивості озону стає загальнодоступною, як і результати останніх досліджень, згідно з якими цей газ справляється навіть з коронавірусом, а також стафілококом, вірусом грипу та кишковою паличкою. В результаті зріс попит на побутові, цілком доступні озонатори, які, на жаль, є абсолютно непридатними для дезінфекції. Їхні потужності досить хіба що для того, щоб злегка освіжити повітря, але озон у невеликій кількості просто розкладається, не встигнувши навіть зіткнутися з патогеном.

Головне, що важливо знати – для повноцінної дезінфекції потрібні саме промислові озонатори.

Є дані про те, що озонування дозволяє позбутися тарганів, щурів та мишей. Це лише частково можна назвати правдою, тому що для їх знищення потрібні дуже високі концентрації озону, які не використовуються при стандартній дезінфекції. Крім того, ніщо не заважає шкідникам втекти, щоби потім повернутися. Втім, якщо озонування – регулярна, а не разова процедура, гризуни та комахи у таких приміщеннях, як правило, не приживаються.

Дезінфекція озоном не буде ефективною у приміщеннях, де дуже висока вологість чи температура повітря. У таких випадках необхідне попереднє осушення та охолодження. У багатьох ситуаціях для ідеальної дезінфекції цілком достатньо лише озонування, але остаточне рішення щодо повноцінного очищення повинен приймати фахівець. У складних випадках озонуванню може передувати локальна обробка хімічними складами джерел інфекції або місць, де накопичилася пліснява. Озон незамінний при очищенні від ртуті приміщення, але для початку треба прибрати сам метал з обробкою місць розливу.

Зіткнулися з необхідністю разової чи регулярної дезінфекції будь-яких приміщень у Києві? Зв’яжіться з нами, і ми вирішимо це завдання швидко, ефективно та з мінімальними витратами.

Додаткові послуги