Дезінфекція приміщень у Дніпрі

Головна » Дезінфекція приміщень у Дніпрі
дезінфекція після туберкульозу, померлого, лишаю

Послуга дезінфекції приміщень

Потрібна дезінфекція квартири після інфекційних захворювань чи померлого? Звертайтеся, ми використовуємо найефективніші та найбезпечніші, навіть для дітей та алергіків, методи дезінфекції.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Служба дезінфекції у Дніпрі

Дезінфекція приміщень – послуга з обробки закритих просторів будь-якого призначення для знищення та запобігання подальшому поширенню бактерій, вірусів, токсинів, плісняви.

Методи та види дезінфекції

Для дезінфекції можуть використовуватись різні методи:

  • обробка професійними дезінфікантами – хлорактивними розчинами, що розроблялися спеціально для медичних закладів;
  • дезінфекція «холодним туманом», тобто розпилення дезінфікуючої дрібнодисперсної суспензії;
  • повне очищення озоном високих концентрацій із використанням професійних потужних генераторів.

Якщо говорити про види дезінфекції, за принципом на шкідливі мікроорганізми можна виділити механічну, фізичну та хімічну обробку. Виходячи з призначення, виділяються профілактична, поточна та заключна дезінфекція.

Специфіка та переваги дезінфекції приміщень

Дезінфекція озоном – прогресивна технологія, що дозволяє швидко видалити навіть дуже «живучі» віруси, бактерії, пліснява і токсини за допомогою дезінфеканту, що відноситься до групи «засобів, що містять кисню». Озон – унікальний високоактивний газ з найсильнішими окисними властивостями, який за дезінфікуючими можливостями в сотні разів перевершує хлор, але є набагато безпечнішим і не викликає алергічних реакцій. Люди в протигазах, громіздкі банки хлорної суспензії і нав’язливий запах, що зберігається, – це вже вчорашній день! Озон, що отримується з кисню, що міститься у повітрі, не утворює побічних продуктів та відходів, що потребують утилізації. У концентрації, яка потрібна на повного знезараження приміщень, він залишається безпечним. Не випадково озоном без жодного ризику заповнюють упаковки продуктів харчування та очищають воду в басейнах.

Дезінфекція озоном – чиста, «зелена» технологія, і продуктами розпаду навіть у забруднених приміщеннях виявляються звичайний кисень і нешкідливі оксиди, надлишки яких майже миттєво усуваються при провітрюванні.

Озон у високих концентраціях не залишає шансів на виживання та розмноження вірусів, бактерій, спорів цвілі та неприємних запахів – у тому числі після пожежі чи ремонту. Якщо в приміщенні встановили неякісні меблі зі специфічним «пахощами» або використовували дешевий ДСП, через який доводиться жити з алергією, кон’юнктивітами та подразненнями слизових оболонок, озон вирішить завдання очищення та поверне мікроклімат у норму.

Чого не варто робити при дезінфекції приміщень

Багато хто, дізнавшись про унікальні властивості озону, і про те, що він справляється навіть із коронавірусом, прагнуть придбати побутові озонатори, але, на жаль, через малу продуктивність вони абсолютно непридатні для дезінфекції. Максимум, на що здатні такі прилади – легке освіження та ароматизація повітря. Для ефективного знезараження потрібен саме промисловий озонатор, вибраний з урахуванням специфіки приміщення.
Поодинока або періодична дезінфекція озоном не дасть тривалого ефекту при усуненні гризунів (мишей та щурів), а також рухомих комах – наприклад, тарганів. Для їх знищення потрібні високі концентрації, крім того, шкідникам ніщо не завадить покинути приміщення і повернутися через якийсь час. Втім, якщо обробка в разі потреби проводиться на регулярній основі, такого бажання, як правило, не виникає.

Що може знадобитися додатково при дезинфекції

В особливо складних, занедбаних випадках на додаток до дезінфекції озоном проводиться локальна обробка джерела професійними засобами, які розроблялися спеціально для медичних закладів та отримали схвалення МОЗ України. Озонова дезінфекція не є ефективною у приміщеннях, де зберігається висока температура та/або вологість, – наприклад, у саунах. Такі об’єкти треба спочатку осушити та охолодити.
Озон легко впорається з ртуттю – особливо з тією, що встигла випаруватися, а потім знову конденсуватися. У цих випадках попередньо забирається ртуть і обробляються місця, де вона розлилася.

Озон – найкращий засіб для знищення плісняви та суперечка грибів, але важливо ще й розібратися з причинами появи таких утворень. Якщо необхідно провести дезінфекцію після небіжчика або перебування хворих на туберкульоз, грип і так далі, озонування стане ідеальним рішенням.

Як проводиться дезінфекція озоном

Для дезінфекції квартири, офісу або будь-якого іншого приміщення в ньому встановлюється промисловий озонатор озону, а далі:

  • всі виходять, і помешкання закривається;
  • за таймером починається подача озону потрібної концентрації;
  • через заданий час наш фахівець заходить та відкриває вікна на провітрювання.

Через 10-15 хвилин можна повертатись – повітря буде чистим, а концентрація озону в ньому безпечна. Якщо не перебувати у приміщенні, не дихати озоном та забезпечити провітрювання, озонація буде процедурою, яка принесе лише користь. Все, що вам необхідно – скласти цікавий план, як провести кілька годин, доки проводитиметься дезінфекція. Наприклад, погуляти, пройтися магазинами, сходити в гості або провести планерку на свіжому повітрі.
Ви повернетеся в стерильне приміщення, яке пахне свіжістю навіть після постійного перебування десятків кішок, одночасного куріння великої компанії або, наприклад, смаження неймовірної кількості риби. Додатково прибирати приміщення не доведеться.

Додаткові послуги