Демеркуризація ртуті у Львові

Головна » Демеркуризація ртуті у Львові
демеркуризація, очищення приміщень від ртуті та її парів

Послуга прибирання ртуті

Розбили ртутний градусник, люмінесцентну лампу, переживаєте за здоров’я дітей та близьких? Звертайтеся, наші фахівці реально оцінять загрозу, і якщо це необхідно, оперативно нейтралізують ртуть.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Демеркуризація приміщень у Львові

Демеркурізація – це послуга з обробки, що проводиться професіоналами з демеркуризації та спрямована на усунення від пари ртуті, які утворилися в житлових та виробничих приміщеннях, найчастіше від випаровування ртуті розбитих градусників. Самостійне прибирання (демеркуризація) у переважній більшості випадків не досягне гарантованого результату – краплі ртуті, сформовані її поверхням натягом, можуть загубитися у місцях, де їх важко виявити, довго залишатися непомітними та отруювати здоров’я мешканців.

Компанія Ecosolutions надає послугу демеркуризації, яка проводиться багатоетапно. Механічно збираються великі краплі ртуті. У такий спосіб прибирання гарантує нерозповсюдження ртуті по приміщенню. Після чого заражена ртуттю поверхня обробляється спеціальним складом для демеркуризації. На останній стадії приміщення обробляється озоном у достатніх для демеркуризації концентраціях.

Чому не варто прибирати ртуть самостійно

На початковому етапі, а саме, на етапі механічного збирання ртуті, потрібна наявність спеціального освітлення та вміння з ним поводитися, інакше більшість крапель ртуті залишаться просто непоміченими. На наступному етапі демеркуризації, місце з якого механічним способом було зібрано краплі ртуті, обробляються розчином для демеркуризації.

Найвідповідальніший етап – третій. Після механічного прибирання та хімічної нейтралізації необхідно усунути пари ртуті, які встигли випаруватися. В іншому випадку ртуті, що випарувалася, сконденсується на оздоблювальних матеріалах. Нейтралізація парів ртуті проводиться за допомогою високопродуктивного промислового генератора озону. Додатковою перевагою такої нейтралізації є дезінфекція приміщення від бактерій, вірусів, суперечка плісняви, а також знищення стійких неприємних запахів. Процес демеркуризації, а то й пов’язані з будь-якими труднощами, займає трохи часу.

Як швидко можна отруїтися ртуттю

З покоління в покоління точаться суперечки про небезпеку ртуті, хоча давним-давно наука відносить ртуть до токсичних речовин (отрут) першого класу небезпеки. Через свою нейротоксичну та нефротоксичну дію, концентрація ртуті в повітрі приміщень не може перевищувати 0.0003 мг/м3 або 300 нг/м3.

У звичайних ртутних градусниках, які ми користуємося, міститься мінімально 2 г і максимально 7 г металевої ртуті. При розбитті градусника якась частина ртуті залишиться в ньому, якась частина розіллється по підлозі і частина ртуті випарується. Таким чином, не можна стверджувати, що вся ртуть, що міститься в градуснику, випарується.

З цієї причини – отримати гостре отруєння ртуттю із розбитого градусника у звичайній квартирі – неможливо. Найнебезпечніше хронічне отруєння ртуттю, симптомами якого є:

  • хронічний млявий стан;
  • розлад уваги;
  • хронічне порушення пам’яті;
  • помітне зниження здатності організму чинити опір інфекціям;

Концентрація пари ртуті після розбитого градусника

Якщо провести вимірювання концентрації ртуті спеціальним обладнанням у приміщенні, де розбитий ртутний градусник, концентрація її буде від 1500 до 3000 нг/м3. Коли ртуть була по необережності зібрана пилососом (чого категорично робити не можна) концентрація ртуті може бути вище більш ніж у 10 разів!

У нашій практиці були винятки, коли після розбиття градусника та самостійного прибирання ртуті, концентрація її парів приходила до норми. Для цього має позитивно скластися кілька факторів: поверхня підлоги повинна бути гладкою, не мати стиків, щілин, пір. Наприклад, гладка кахельна плитка з мінімальними стиками. Ртуть з неї повинна бути зібрана правильно, придатними для цього інструментами та пристроями. Ртуть має бути зібрана ретельно, без пропусків крапель. Але найголовніше, градусник повинен розбитися компактно, без сильного розкидання крапель.

Додаткові послуги