Демеркурізація ртуті в Одесі

Головна » Демеркурізація ртуті в Одесі
демеркуризація, очищення приміщень від ртуті та її парів

Послуга збирання ртуті

Розбили ртутний градусник, люмінесцентну лампу, переживаєте за здоров’я дітей та близьких? Звертайтеся, наші фахівці реально оцінять загрозу, і якщо це необхідно, оперативно нейтралізують ртуть.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Демеркуризація приміщень в Одесі

Демеркурізація – послуга з очищення приміщень від ртуті, яка найчастіше потрапляє до звичайних житлових приміщень від розбитих градусників. Професійна демеркурізація в Одесі проводиться нами у три етапи: збирання ртуті з поверхонь, обробка заражених місць активним розчином, озонація за допомогою промислового генератора, що дозволяє знешкодити повітря у приміщенні.

Як ми проводимо збирання ртуті

Перший етап демеркуризації передбачає механічне збирання ртутних кульок. Це дуже копітка праця, яка потребує досвіду та терпіння. Хоч би як старалася людина без спеціальних навичок, з величезною ймовірністю ртуть вона повністю не прибере, і в цьому ми не раз переконувалися після спеціальних вимірів.

Перевіривши результат механічної очистки, фахівець ретельно обробляє місце, де розлилася ртуть, професійним розчином для демеркуризації.

Далі приходить черга усунення ртутної пари з повітря, для чого проводиться демеркуризація озоном високої концентрації. Ця процедура додатково забезпечує дезінфекцію приміщення, не залишаючи шансів на виживання мікробам, бактеріям, плісняві та іншим патогенам, що суттєво оздоровить загальний мікроклімат у житлі.

У чому небезпека ртуті із градусника

Про потенційну загрозу ртуті досить знати лише те, що цей метал відноситься до першого класу небезпеки хімічних речовин, а збиранням та утилізацією розлитої ртуті займаються спеціально навчені та захищені працівники МНС. Саме такі професіонали відповідають за демеркурізацію у нашій компанії, маючи в арсеналі сертифіковане обладнання та засоби, які дозволено використовувати навіть у лікарнях та дошкільних закладах.

Максимальна концентрація ртуті в житлових приміщеннях, згідно з нормативами, не може бути вищою 0.0003 мг/м3 або 300 нг/м3.

Звичайний термометр вміщує, залежно від моделі, 1-7 г ртуті, і коли градусник розбивається, якась частина залишається всередині нього, а певний відсоток за умов припливу повітря відразу випаровується.

Таким чином, гостре отруєння ртуттю від градусника, що розбився, нікому не загрожує, але залишається реальна загроза мікромеркуріалізму, тобто хронічного отруєння від тривалого впливу на організм малих доз ртуті. Досить дуже незначної кількості небезпечної речовини, що залишилася, наприклад, у щілини плінтуса, щоб забезпечити всім, хто живе в будинку, повільне руйнування здоров’я.

Сонливість, занепад сил, проблеми з концентрацією, головний біль – це лише перші наслідки меркуралізму. Далі розвиваються хронічні захворювання органів дихання, патології нирок, печінки та шлунково-кишкового тракту. Розбити градусник може кожен, але турбота про повне усунення ртуті повинна бути на першому місці. Наші фахівці намагатимуться прибути до вас максимально швидко.

Чи варто проводити виміри

За результатами вимірів за допомогою професійних приладів, у приміщенні, де нещодавно було розбито градусник, концентрація ртуті досягає 1500 – 3000 нг/м3. Величезну помилку роблять ті, хто використовував для збирання пилосос, оскільки вміст ртуті може сягати навіть 15 000 — 30 000 нг/м3.

У тих окремих випадках, коли ртуть була розлита на рівній поверхні і була моментально зібрана без залишку, після хорошого провітрювання концентрація повертається в норму. Але частіше залишки ртуті виявляються в щілинах, килимах, на покривалах і навіть м’яких іграшках дітей.

Здається, правильним буде наявність спеціального приладу для вимірювання концентрації та прийняття рішення, але на це точно не треба витрачати час. Справа в тому, що демеркуризація та виміри – процеси, по суті протилежні.

Насамперед, коли розлилася ртуть, необхідно до повного збирання відкрити вікна на провітрювання і, відповідно, знизити концентрацію. Вимірювати в кімнаті з відкритими вікнами – майже те саме, що робити виміри на вулиці.

У той же час, не завадить зробити аналіз на утримання ртуті перед переїздом у квартиру в старому будинку або якщо ви дізналися, що, наприклад, дитина давно розбила градусник і все прибрала самостійно. Спеціальний професійний аналізатор, який ми використовуємо, виявить ртуть у повітрі, і ми зможемо повністю дослідити приміщення, знайшовши місця, де вона залишилася.

Ртуть нескладно рознести по всьому будинку, і найправильніше рішення при її розливі – швидко забезпечити провітрювання, ізолювати всіх людей і викликати професіоналів демеркуризації, які перевірять результати своєї роботи і дадуть гарантію, що ртуть вам більше не загрожує.

Додаткові послуги