Аналіз повітря

Головна » Аналіз повітря
аналіз проб повітря у приміщенні, квартирі на якість, пліснява, формальдегід

Послуга хімічний аналіз повітря

Аналіз повітря – послуга із загальної оцінки якості повітря у приміщенні, основними показниками якого є: загальна кількість летких органічних сполук (ЛОС) та наявність формальдегіду.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Аналіз проб повітря

Аналіз повітря на леткі органічні сполуки – простий, досить надійний, а найчастіше і єдиний доступний спосіб зробити загальну попередню оцінку якості повітря всередині приміщення, ступеня його впливу на здоров’я, оцінити якість та безпеку використаних будівельних та оздоблювальних матеріалів загалом.

Вимірювані показники:

  • леткі органічні сполуки (TVOC) – сумарно;
  • формальдегід – дискретно.

Аналіз проб повітря виконує сертифікований розвідник-хімік св-во Державній службі з надзвичайних ситуацій України АХ 001964 від 05.12.2013 р.

Послуга аналізу повітря, як і показники якості повітря в приміщенні, не завжди відповідає очікуванням клієнтів. На жаль, не існує доступного методу провести аналіз таким чином, щоб однозначно вказати на те, що конкретний матеріал натяжної стелі виготовлений з порушенням технології, а речовини, що їм виділяються, завдають шкоди здоров’ю, крім випробування кожного матеріалу, присутнього в приміщенні, на відповідність встановленим стандартів. Такі дослідження дуже трудомісткі та затратні.

Усі будівельні та оздоблювальні матеріали повинні мати сертифікати відповідності та використовуватися за призначенням. Контроль мають здійснювати державні служби. Використовувати результати аналізу повітря у господарських суперечках з несумлінним виробником чи продавцем – безперспективно. Аналіз повітря, не дозволяє визначити конкретний алерген, т.к. імунна відповідь є індивідуальною реакцією організму на безліч факторів, включаючи стрес і низьку температуру, а антигеном може виступати будь-яка, «найнешкідливіша» речовина (від крейди до лікарських препаратів від алергії), яку організм оцінює як сторонню або потенційно небезпечну. Алерген може потрапляти до організму будь-яким шляхом: з їжею, водою, повітрям.

Коли аналіз проб повітря не потрібен

Стійкий запах після ремонту в квартирі, запах від меблів чи оздоблювальних матеріалів – поширена проблема та найчастіша причина наших клієнтів звернути увагу на послугу аналіз повітря. Ми завжди запитуємо: «Що вам дасть назва конкретної хімічної сполуки?». У такій ситуації аналіз повітря – не вирішення проблеми, а шлях її ускладнення. Послугу озонування приміщення озоном високих концентрацій було запроваджено нами понад 10 років тому, як ефективне та універсальне вирішення всіх проблем, з якими звертаються клієнти, бажаючи провести аналіз повітря. Будучи потужним окислювачем, озон окислює все, що здатне окислюватися за нормальних умов – не розрізняючи це ртуть, формальдегід чи клітинні мембрани бактерій.

Досвід практичного застосування озону та власні напрацювання, дозволяють нам стверджувати, що усунення запаху після ремонту або запаху від меблів – одне з найпростіших завдань, що вирішуються озонуванням, а запах після ремонту – проблема, яка раз і назавжди елегантно вирішується протягом кількох годин, без будь-яких аналізів.

Додаткові послуги