Аналіз повітря у Києві

Головна » Аналіз повітря у Києві
аналіз проб повітря у приміщенні, квартирі на якість, пліснява, формальдегід

Послуга хімічного аналізу повітря

Аналіз повітря – послуга із загальної оцінки якості повітря у приміщенні, основними показниками якого є: загальна кількість летких органічних сполук (ЛОС) та наявність формальдегіду.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Аналіз проб повітря

Аналіз повітря у приміщенні – послуга з виявлення сполук, які у високих концентраціях можуть значно зашкодити здоров’ю. Найчастіше аналіз повітря виконують у випадках, коли є підозри, що будівельні матеріали, меблі та предмети обстановки не відповідають заявленим стандартам якості. У нас ви можете замовити аналіз повітря на присутність у ньому формальдегіду та комплексу летких органічних сполук. Ця робота проводиться досвідченим хіміком-розвідником, який має свідоцтво ДСНС України.

Чим допоможуть результати аналізу повітря

Реалії нашого життя такі, що, отримавши офіційне, засвідчене фахівцями підтвердження недостатньої якості повітря у приміщенні та намагаючись притягнути до відповідальності, наприклад, виробників будматеріалів, наші співвітчизники зрештою розчаровуються. Поки що немає простої і незатратної методики проведення досліджень, що дозволяє відразу ж визначити, повітря отруюється саме конкретним матеріалом. Тобто на основі тільки показників аналізу неможливо зробити незаперечний висновок про те, що, наприклад, натяжні стелі виготовлені з порушеннями екологічних норм, і пари, що виділяються ними, завдали шкоди здоров’ю.

Щоб зібрати прийнятну доказову базу, необхідно досліджувати відповідність нормативам всіх матеріалів, які є у приміщенні. Це дуже довгий, трудомісткий і, що важливо, дорогий процес, який при цьому не є запорукою обов’язкової перемоги в господарській суперечці. Тим не менш, звертати увагу на якість повітря і при виникненні сумнівів замовляти аналіз важливо, щоб не наражати здоров’я всіх щоденних ризиків, що знаходяться в приміщенні.

Коли аналіз повітря не потрібен

Отримавши замовлення на аналіз повітря, експерти нашої компанії цікавляться, як саме замовники мають намір використати і сам документ, і отриману інформацію. Найчастіше українці приймають рішення про проведення аналізу, коли самостійно не можуть “вивести” стійкий запах після ремонту або “вивітрити” запах лаку від меблів, від якого починає боліти голова. Втім, про забруднене повітря небезпечно судити лише з наявності стійких запахів. Наприклад, пари ртуті, спори плісняви, бактерії ніяк себе не видають, але лише своєчасна демеркудизація, усунення грибка та дезінфекція допоможуть привести мікроклімат у норму. Тільки знання того, які отруйні речовини і в якій кількості створюють дискомфорт і ризики для здоров’я, по суті, нічого не дасть. Тут набагато правильніше відразу взятися за вирішення проблеми, тобто нейтралізувати джерело забруднення та очистити повітря. Ми пропонуємо за необхідності провести аналіз, а, крім того, позбавити вас шкідливих сполук.

Що варто знати як повітря

Багато хто знає, що неякісні елементи обробки та меблі, виготовлені з другосортного ДСП, нерідко виділяють, крім неприємного запаху, формальдегід, але це не єдина проблема. У повітрі можуть бути спори цвілі і пилового кліща, продукти згоряння, пари ртуті, не кажучи вже про віруси і бактерії. Забруднення може бути наслідком неправильної циркуляції повітря – тому важливо проводити своєчасне обслуговування систем вентиляції. Наша компанія має величезний досвід роботи з очистки забрудненого повітря озоном. Будучи потужним окислювачем, цей газ у правильній концентрації знешкодить ті небезпечні речовини, які найчастіше трапляються у приміщеннях. Результатом стануть дезінфекція та знищення будь-яких запахів.

Якщо ви потребуєте комплексного аналізу повітря виключно для подальшого покращення мікроклімату, можливо, варто відразу замовити очищення квартирі, не витрачаючи час та гроші на проміжні дослідження. Зв’яжіться з нами у зручний спосіб, опишіть спектр своїх проблем, і ми знайдемо оптимальний спосіб їх вирішення.

Додаткові послуги