Аналіз повітря у Дніпрі

Головна » Аналіз повітря у Дніпрі
аналіз проб повітря у приміщенні, квартирі на якість, пліснява, формальдегід

Послуга хімічний аналіз повітря

Аналіз повітря – послуга із загальної оцінки якості повітря у приміщенні, основними показниками якого є: загальна кількість летких органічних сполук (ЛОС) та наявність формальдегіду.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Аналіз проб повітря

Аналіз повітря у Дніпрі – досить затребувана послуга з виявлення у приміщеннях летких органічних сполук. Це нескладний, надійний, а в багатьох випадках єдиний спосіб виконати загальну попередню оцінку повітря в приміщенні, а також розібратися з ризиками для здоров’я.

Як правило, до аналізу повітря вдаються при підозрах у недостатній якості будівельних матеріалів та обробки, сподіваючись призвати до відповідальності виробників. Наша компанія виконає аналіз повітря на наявність формальдегіду, а також сумарно – на присутність летких органічних сполук. Ця робота виконується сертифікованим розвідником-хіміком, який має необхідне свідоцтво видане Державною службою з надзвичайних ситуацій в Україні.

Як бути з результатами аналізу

На жаль, навіть маючи на руках офіційний документ із достовірними результатами аналізу повітря, багато українців у результаті розчаровуються. На жаль, в даний час практично немає можливості провести дослідження, щоб отримати незаперечні докази отруєння повітря конкретними будівельними матеріалами. По суті, немає методу, який дозволить точно сказати, що, наприклад, натяжна стеля виготовлена з серйозними технологічними порушеннями, і тепер речовини, що виділяються їм, згубно позначаються на здоров’я.

Єдине, що можна зробити – провести дослідження на відповідність діючим стандартам всіх матеріалів, що є в приміщенні. Але такі випробування тривалі, трудомісткі та дуже дорогі. Краще спочатку стежити за тим, щоб використовувалися тільки будматеріали із сертифікатами відповідності, а при обробці дотримувалася технологія. Втім, вести відповідний контроль уповноважені державні служби. Як показує практика, виграти господарську суперечку виходячи з лише аналізу повітря майже неможливо.

Тим не менш, досліджувати повітря важливо, щоб розібратися, чи є перевищення концентрації речовин, які потенційно можуть завдати шкоди здоров’ю. Конкретний алерген у такий спосіб, звичайно, не виявиш, оскільки імунна відповідь – це завжди індивідуальна реакція організму на різноманітні фактори. Як антиген може виступити будь-яка речовина (навіть проста крейда або ефективні для інших ліки від алергії), що оцінюється організмом як потенційно небезпечне.

Тому коли нам замовляють аналіз повітря, ми завжди цікавимося, для яких цілей він потрібен, і що саме дасть конкретному клієнту назви хімічних сполук, які ми виявимо. Найчастіше, розібратися в ситуації українців змушує стійкий запах після ремонту, задушливий запах, що минає, від меблів або елементів обробки. На жаль, простим аналізом повітря проблему не вирішиш. Треба комплексно очищати простір та прибирати джерело запахів. Тому ми завжди готові не тільки провести дослідження, а й позбутися запахів та шкідливих сполук.

У яких випадках аналіз повітря не потрібен

Озонування приміщень – послуга нашої компанії, що дозволяє вирішити всі проблеми, з якими зіткнулися ті, для кого виявився важливим аналіз повітря. Озон, будучи неймовірним окислювачем, здатний за умови достатньої концентрації знешкодити все, що може бути окислене в нормальних умовах. Це і формальдегід, і ртуть, і віруси, і бактерії, і всілякі леткі сполуки.

Результатом озонування стає дезінфекція приміщень та усунення будь-яких запахів. При цьому замовивши очищення, можна навіть не витрачати гроші на аналіз повітря. Втім, за бажання для експерименту можна замовити аналіз до і після озонування. Результат може виявитися вражаючим.

Як показує наш досвід використання озону, усунення з його допомогою запаху після заміни меблів або ремонту – одне з найпростіших завдань. Втім, варто пам’ятати, що з нею справиться тільки професійний потужний генератор, але ніяк не побутовий прилад, оскільки потрібна висока концентрація окислювача. Звертайтеся і ми вирішимо вашу проблему, пов’язану з очищенням повітря в будь-якому приміщенні.

Додаткові послуги