Аналіз на плісняву

Головна » Аналіз на плісняву
аналіз на плісняву, грибок у квартирі, визначення причин появи плісняви

Послуга аналіз на плісняву

Аналіз на плісняву дозволяє точно ідентифікувати пліснява це чи ні (висоли), виявити причини її появи, а якщо необхідно, визначити вид цвілевих грибів та ступінь їх небезпеки. Звертайтесь.

У нас ви можете замовити додаткові послуги:

Аналіз на грибок та плісняву

Мікологічний аналіз на плісняву та грибок – комплексне дослідження, спрямоване на виявлення осередків ураження матеріалів пліснявими грибами та їх масштаби, з’ясування причин виникнення плісняви, визначення видової приналежності пліснявих грибів та їх небезпеки, оцінку ступеня забруднення приміщення, матеріалів та продуктів харчування спорами плісняви.

При яких захворюваннях необхідний аналіз на цвіль

  • алергіях;
  • захворювання органів дихання невідомої етіології;
  • хронічному кашлі;
  • кон’юнктивітах, синуситах та ринітах;
  • регулярної мігрені;
  • порушення роботи ШКТ;
  • часті носові кровотечі.

Перелічені симптоми вимагають особливої уваги, тому що є характерними проявами потрапляння в організм спор плісняви.

Коли варто замовити мікологічне дослідження

Крім ситуацій, коли у людей, які перебувають у приміщенні, регулярно спостерігаються перелічені вище симптоми, мікологічне дослідження доцільно проводити перед покупкою або довгостроковою орендою приміщень. Проведений заздалегідь аналіз дозволить виявити та оцінити передумови до ураження матеріалів пліснявою, компенсувати їх на етапі ремонту та мінімізувати ризики значних витрат, пов’язаних із розвитком плісняви у приміщенні.

Не рідкісними трапляються випадки, коли після багаторічної боротьби з пліснявою з’ясовується, що за плісняву були прийняті мінеральні солі (висоли), забруднення, пігментація або окислення матеріалів. Мікологічне дослідження буде не зайвим, якщо цвіль розвивається знову після видалення або з’являється кожен сезон. Бажано провести аналіз на плісняву та грибок, якщо приміщення вже було вражене пліснявою, а її знищення проводилося некваліфікованими фахівцями. Аналіз на плісняву особливо актуальний перед початком капітального ремонту.

Мікологічне дослідження допоможе дати відповіді про те, наскільки сильно приміщення постраждало від води внаслідок затоплення, прориву водопроводу, системи опалення, витоків із систем водовідведення та каналізації. Часто, пліснява з’являється в результаті неправильної експлуатації приміщення: виконання в ньому побутових та господарських робіт, на які не розраховано, як саме приміщення, так і інженерні системи будівлі, або дій власників сусідніх приміщень. У такому разі, аналіз на плісняву дозволить дати однозначну відповідь про те, хто є винуватцем того, що пліснява вразила матеріали.

Види аналізів на плісняву

Для проведення всіх видів досліджень застосовується лише професійне високоточне обладнання, усі роботи виконують кваліфіковані спеціалісти, співробітники українських науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів.

Мікроскопічне дослідження проб дозволяє визначити наявність грибів у відібраних зразках та диференціювати ураження матеріалів мікроміцетами від інших видів біокорозії. Для докладніших досліджень на селективних середовищах можуть вирощуватися окремі культури грибів.

Для визначення причин появи цвілі застосовується термографія – технологія зйомки теплових аномалій інфрачервоному спектрі. Діелькометричний метод вимірювання вологості матеріалів використовується для неруйнівного контролю вологості оздоблювальних матеріалів та пошуку прихованих витоків води.

Для визначення ступеня забруднення приміщення спорами цвілі застосовуються як традиційний метод осадження спір цвілі на селективних середовищах з подальшою інкубацією і мікроскопією, так і відбір проб пробовідбірником з імпакційним осадженням об’ємів повітря від 50 до 1000 л, з подальшою інкубацією.

Додаткові послуги